Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 18.10.2012 o 20:51, Dereel napisał:

przesada z tym cdr, po to ten item się kupowało na kilku casterach..

[*]

Choć w zasadzie po usunięciu z receptury Fiendish Codex ta cecha nie miała sensownego wytłumaczenia :P
Ale skoro teraz i tak wielu magów buduje Chalice, a co za tym idzie Athene''s Unholy Grail - jakaś forma zmniejszenia czasu odnawiania umiejętności zostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2012 o 20:51, Dereel napisał:

Deathfire Grasp

Obrażenia zmniejszone do 15% ( +5% za 100 AP ) z 20% (+4% za 100 AP)
Redukcja Cooldownów zmniejszona do 0% z 15%

Żegnaj Eve.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2012 o 21:21, Przedlack napisał:

To skiny dla wardów to rentale?
Łeeeeeee.


Niestety. Taki halołinowy eksperyment. W przyszłości może jednak będą jakieś na stałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2012 o 20:57, Budo napisał:

Czy ikonki summonerów zostają na stałe? Tak czy siak będę zapewne kupował rpki.

Your new summoner icons will be unleashed after the release of the Shadow Isles patch to haunt your profile forevermore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2012 o 23:22, sinir napisał:

Wiadomo może czy na Gamescom 2013 są już zajęte jakieś stanowiska przez Riot lub planowany
jest turniej?


Będą finały Pcimia Dolnego i rozdawany Fat Gragas skin - będzie zajmować dwa sloty w teamie.
Gościnna prelekcja Ocelote o tym, jak poprawnie rage''ować w trakcie gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2012 o 02:43, Outlander-pro napisał:

Będą finały Pcimia Dolnego i rozdawany Fat Gragas skin - będzie zajmować dwa sloty w
teamie.
Gościnna prelekcja Ocelote o tym, jak poprawnie rage''ować w trakcie gry.


So fukin funy dut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2012 o 23:22, sinir napisał:

Wiadomo może czy na Gamescom 2013 są już zajęte jakieś stanowiska przez Riot lub planowany
jest turniej?


Na razie chyba nic nie wiadomo. W ogóle nie za wcześnie o to pytasz? -,-'' Kiedy to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2012 o 10:17, Ecko09 napisał:

Na razie chyba nic nie wiadomo. W ogóle nie za wcześnie o to pytasz? -,-'' Kiedy to jest?


W sierpniu -,-'' Może i za wcześnie, a może już coś wiedzą. Pytam.
Przepraszam, nie bij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2012 o 23:22, sinir napisał:

Wiadomo może czy na Gamescom 2013 są już zajęte jakieś stanowiska przez Riot lub planowany
jest turniej?

Na stronie ESL rozpiska turniejów na ten sezon kończy się na razie na imprezie w Polsce, która będzie w połowie stycznia. Także zdecydowanie zbyt szybko pytasz, aż z takim wyprzedzeniem tego nie planują. ;) Chociaż sądzę, że na pewno można się jakiegoś turnieju spodziewać, w końcu Gamescom to duża impreza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowe TT ma jedną wadę - moja gówniana zintegrowana karta graficzna w umiłowanym lapku tam dogorywa, wyciągając leciwe 25 fps. Ołtarze całkiem spoko, boss też, acz buffa daje raczej żałosnego. Brak wardów to tragedia, z nowych przedmiotów na razie potestowałem op item na magów z tymi pięcioma procentami życia stającymi w łogniu, albo go wywalą, albo znerfią, mini Rabaddon całkiem spoko, z reszty na razie nie korzystałem. Trochę szkoda mi oryginalnej muzyczki z TT, nowy motyw nie jest zły, ale brakuje mu tego posmaku "spooky".

Nowe skiny do Mao, Heca i Branda miażdżą. Z Fiorą i Ryżem jest na razie średnio. W przypadku TF''a i Elise powiem tylko meh. Sama Elise wydaje się być interesująca, ale musiałbym nią pograć bez lagów i z mniejszym pingiem. :P

P.S. Waj kent aj hold al tołs rivers?

20121019132313

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam cztery pytania.
1) Czy jak mam zakupione wota na teemo i ktoś wejdzie na grzybka gdzieś to będzie mnie leczyło?
2) Czy jak wejdę teemo w stealth, a darius będzie wiedział gdzie jestem i użyje na mnie tego pulla to pozostanę niewidzialny czy nie?
3) W jakim sensie riven jest counterpickiem na singeda? Zawsze jak widziałem w przeciwnym teamie riven to brałem singeda i nie pamiętam żebym kiedykolwiek przegrał, a na wszystkich stronach pisze że to counterpick.
4) Udyr viable top?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2012 o 15:14, BlackBomb napisał:

Mam cztery pytania.
1) Czy jak mam zakupione wota na teemo i ktoś wejdzie na grzybka gdzieś to będzie mnie
leczyło?

Tak, aczkolwiek jest to aoe więc dostajesz 33%, raczej nieopłacalne.

Dnia 19.10.2012 o 15:14, BlackBomb napisał:

2) Czy jak wejdę teemo w stealth, a darius będzie wiedział gdzie jestem i użyje na mnie
tego pulla to pozostanę niewidzialny czy nie?

Zostaneisz wykryty (testowane blitzcrankiem)


Mało gram na topie więc się nie wypowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2012 o 15:14, BlackBomb napisał:

3) W jakim sensie riven jest counterpickiem na singeda? Zawsze jak widziałem w przeciwnym
teamie riven to brałem singeda i nie pamiętam żebym kiedykolwiek przegrał, a na wszystkich
stronach pisze że to counterpick.

Jak dobrze zagrasz riven w early to rozwalisz praktycznie każdego nawet malphite

Dnia 19.10.2012 o 15:14, BlackBomb napisał:

4) Udyr viable top?

mozna grac ale nie jest w ścisłej czołówce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować