Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 01.08.2013 o 21:13, Budo napisał:


Dzisiaj miałem arama, gdzie xerathem zadawałem ok 200-250 dmg budynkom, nie mogłem ogarnąć
czemu- ktoś ma jakiś pomysł? Armor był w porządku...


Miałeś pewnie dużo AP? O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2013 o 21:23, sirufok napisał:

Miałeś pewnie dużo AP? O_o


No miałem, ale jak to ma wpływać na autoataki? Aż tyle nie miałem, żeby rypać 250 do wieży, która sama ma 100 armora chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2013 o 21:13, Budo napisał:


Dzisiaj miałem arama, gdzie xerathem zadawałem ok 200-250 dmg budynkom, nie mogłem ogarnąć
czemu- ktoś ma jakiś pomysł? Armor był w porządku...


40% ap idzie w autoattack o ile się nie mylę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2013 o 20:27, sinir napisał:

> Jakiś argument, czy chociaż zaznaczenie, z którą częścią się nie zgadzasz...?
>
Winą jego popularności należy obarczać LCS, Voya (głównie) i jeden item (a dałeś liczbę
mnogą) - bc. Nie jakieś tam nerfy.


Nie. Popularność zaczęła się w czasach BC oraz początku mody na HP itemy- op giants belt, którego wszyscy stackowali itp. To już dwa itemy, dodajmy wszystko, w co można przekształcić giantsa (z sunfire na czele) i mamy sporo itemów. I z tego, co pamiętam to popularność nie zaczęła się od Voya, tylko w okresie, kiedy Wickd dawno dawno temu przerzucił się z Ire na Renektona na swoim streamie.

Renek stał się popularny, gdy Olaf został poważnie osłabiony, Irelia przestała być nagminnie pickowana itp. Generalnie w momencie, kiedy stackowanie hp stało się bardzo opłacalne i większość tradycyjnych topów (jax, irelia) nie byli w najlepszej formie. Bo dostali wspomniane przeze mnie nerfy. Do tego renek to bruiser z niezłym dmg, który dobrze radzi sobie z assasinami i burstem- to również sprawiło, iż stał się bardziej wartościowym pickiem (pomijam to, że dobry renek wygrywa praktycznie każdy lane, bo ten champ ma przegiętą zdolność do wygrywania z prawie każdym), i skutkuje wzrostem popularności. Zresztą, kwestia ta była już kiedyś poruszana na tym forum, i na RoGu też renekton dawno dawno temu był dawany za przykład postaci, której nikt nie zmieniał, ale stała się mocna przez nerfy innych champów i buffy itemów- nie wierzysz mi, poczytaj informacje publikowane przez lepszych graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2013 o 21:26, Budo napisał:

No miałem, ale jak to ma wpływać na autoataki? Aż tyle nie miałem, żeby rypać 250 do
wieży, która sama ma 100 armora chyba...


Im więcej AP tym mocniej ładujesz w wieże bez względu na armor. I tyle.

A w kliencie dostępna już rosjańska Seju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2013 o 22:14, Budo napisał:

Haha faktycznie, myślałem, że nie mam tego masterka wrzuconego- a tu się okazuje, że
do aramów mam :)


To nie masterki, w nich jest chyba coś innego ^^
http://leagueoflegends.wikia.com/wiki/Turret#Notes

"Damage to a turret is based on your base attack damage plus the higher of your bonus attack damage or 40% of your ability power. It is not affected by any kind of armor or magic penetration."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Jeszcze inna wixa. Jakoś tego nigdy nie zauważyłem, na usprawiedliwienie mam tylko tyle, że nie gram magami prawie wcale :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia jak to normal elo działa że do mojego timu dało 3 platyny (w tym mnie), golda i srebro, a do enemisów 4 srebra i unrankeda xD surr20

a god tjer ryży nerfed to stone, prawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


>tylko w okresie, kiedy Wickd dawno dawno temu przerzucił się

Dnia 01.08.2013 o 21:42, Thrandir napisał:

z Ire na Renektona na swoim streamie.

To było chyba wtedy, jak zaczął robić nowe konto Apwickd. wtedy odkrył siłę renekton i zaczął go masować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2013 o 23:24, sinir napisał:

Nie mam pojęcia jak to normal elo działa że do mojego timu dało 3 platyny (w tym mnie),
golda i srebro, a do enemisów 4 srebra i unrankeda xD surr20

a god tjer ryży nerfed to stone, prawie



Albo farbowane platyny z allegro i elo boostingu, albo normalowe trolle z niskim elo, albo przeciwnicy byli premade. Albo wszystko po trochu. Albo matchmaking fail, tak też się zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2013 o 23:58, Budo napisał:

Albo farbowane platyny z allegro i elo boostingu, albo normalowe trolle z niskim elo,
albo przeciwnicy byli premade. Albo wszystko po trochu. Albo matchmaking fail, tak też
się zdarza.


Ja byłem solo, ci czterej byli premade co ciekawe. No mogli im dać jakiegoś nubka, np. tego unrankeda, ale dodali im kolejną platynę, yolo. A co do ich realnego skilla to faktycznie grali nieźle, te srebra z enemy to z kolei typowe srebra były. B) Taka lux zjechana przez znerfionego (tu stołn) rajza, lawl. To się nie powinno zdarzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2013 o 23:24, sinir napisał:

Nie mam pojęcia jak to normal elo działa że do mojego timu dało 3 platyny (w tym mnie),
golda i srebro, a do enemisów 4 srebra i unrankeda xD surr20

a god tjer ryży nerfed to stone, prawie


Normale i rankedy mają odrębne que, a więc ratingi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejna seria promocyjna, pierwszy mecz, w drużynie mid Annie z Polski, która "mid or troll", ale trolluje i tak, kupuje Warmoga i flejmi cały mecz. Ach te uroki LoLa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś jeszcze ma tak, że po grze nie włącza się ponownie klient gry? Albo podczas grania wyskakuje komunikat że lolclient.exe przestał działać, gra dalej ale client się pieprzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2013 o 19:16, Dziam_dziam napisał:

Czy ktoś jeszcze ma tak, że po grze nie włącza się ponownie klient gry? Albo podczas
grania wyskakuje komunikat że lolclient.exe przestał działać, gra dalej ale client się
pieprzy.


Takie problemy tylko w rodzinie dziamskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2013 o 19:47, Dziam_dziam napisał:

y u troll me, wat so funny, why u laugh? why u no profesional


Jur inglisz smoll bat still not fanny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2013 o 19:16, Dziam_dziam napisał:

Czy ktoś jeszcze ma tak, że po grze nie włącza się ponownie klient gry?


Mam tak często. Ale nie jest to szczególnie uciążliwe więc się tym zbytnio nie przejmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować