Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 25.02.2012 o 21:06, ziptofaf napisał:

A to że nasi rodacy mają wręcz legendarnie złą opinię w grach online to nic nowego.


Nie zgodzę się, w życiu. Grałeś z Rosjanami,Turkami, Włochami, Hiszpanami etc. etc. ? Są gorsze nacje.
Zresztą ta twoja "legendarnie zła opinia w grach online.". Naprostujmy to - jakie gry online?
W Lolu co prawda jest chamstwo straszliwe, ale to ogólnie jest wpisane w moba. Pierwszy z brzegu WoW - Polacy co prawda są, i to widać, ale nie widziałem żeby mieli jakąś złą reputację, byli chamscy czy w/e. Nagadać się nagadają, ale zwracamy na to większą uwagę bo to w końcu "nasi" i przejmujemy się opinią o nas. Język też daje się we znaki, bo przecież rozumiemy co mówią.
Nudne się robi to narzekanie na rodaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

No tak, ty się odwołujesz do tego co sądzisz a ja odwołam się do czegoś bardziej wiarygodnego niż "bo mi się tak wydaje"

Aby daleko nie szukać:
http://www.gram.pl/art_9gjhHO8_Ratunku_Niemcy_mnie_banuja_czyli_rzecz_o_Polakach_w_MMO.html

"Na tegorocznej, premierowej edycji imprezy Game Industry Trends, przedstawiciel niemieckiej firmy Frogster poinformował o tym, że średnio 60% banowanych graczy w Europie to Polacy. Informacja może i ogólnikowa, ale warto się nad tematem pochylić."

Poczytaj sobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2012 o 22:06, Hacket napisał:

Po prostu nienawidzę gdy ktoś mnie bezpodstawnie oskarża widzać tylko jedną stronę....Ale
dobra nie bedziemy tego dalej ciągnąc cytując Kmicica "skończ waść, wstydu oszczędź".

W świetle Waszej krótkiej pogawędki wydźwięk przytoczonego cytatu nie jest w najmniejszym stopniu pozytywny.
Chyba, że chodziło o wrzucenie rozpoznawalnego cytatu bez zrozumienia jego treści, żeby wyjść na inteligentnego człowieka ;>

ON Topic
Kilkanaście razy widziałem na normalach wezwania do raportowania za brak skilla. Czy to tylko ja jestem takim lamerem uznając, że to tylko gra i nie ma się co tym przejmować (nawet rankedami)? Czy może jestem już za stary na takie flamewary? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2012 o 23:39, windows00 napisał:

ON Topic
Kilkanaście razy widziałem na normalach wezwania do raportowania za brak skilla. Czy
to tylko ja jestem takim lamerem uznając, że to tylko gra i nie ma się co tym przejmować
(nawet rankedami)? Czy może jestem już za stary na takie flamewary? :>


Mając te 200+ wygranych i/lub 30 poziom, to jednak człowiek jest zobowiązany do posiadania pewnej wiedzy na temat gry, o ogarnięciu na poziomie lepszym niż stara ameba nie wspominając. Raportowanie za brak umiejętności na niskich poziomach(pomijam smurfy) uważam z kolei za komiczne - bo to tak jakby narzekać, że niemowlę samo nie potrafi sobie tyłka podetrzeć.

Mówiąc o lamerstwie - jest trzecia godzina, a ja siedzę na forum. Meh, trza iść spać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba nikt jeszcze o tym nie wspomniał, a i ja zapominałem jak pisałem, o zmianach lux w nowym paczu.
Otóż teraz w jungli golem wraith i wolf będą odnawiały również manę :)

Dla zainteresowanych, cały TSM streamuje Go4LoLa. solomid dot net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2012 o 16:40, Mange napisał:

Otóż teraz w jungli golem wraith i wolf będą odnawiały również manę :)


A za miesiąc golem z blue będzie się przewracał gdy tylko go się szturchnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2012 o 16:40, Mange napisał:

Chyba nikt jeszcze o tym nie wspomniał, a i ja zapominałem jak pisałem, o zmianach lux
w nowym paczu.
Otóż teraz w jungli golem wraith i wolf będą odnawiały również manę :)


Podawałem linka do patch preview przecież ;]
Ciągłe ułatwianie jungli staję się już nudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2012 o 16:55, sirufok napisał:

Ciągłe ułatwianie jungli staję się już nudne.


Z jednej strony tak, ale z drugiej mamy dostęp do większej ilości junglerów, bo champy bez leczenia lepiej sobie teraz radzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kampania wzrostu społecznej akceptacji równouprawnienia emancypacji metagamingu

dwa podstawowe artykuły:

-ułatwiamy grę
-szyjemy na miarę pod metę zamiast robić meta-twisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2012 o 16:55, sirufok napisał:

> Chyba nikt jeszcze o tym nie wspomniał, a i ja zapominałem jak pisałem, o zmianach
lux
> w nowym paczu.
> Otóż teraz w jungli golem wraith i wolf będą odnawiały również manę :)

Podawałem linka do patch preview przecież ;]

no tak nie pomyślałem :)

Dnia 26.02.2012 o 16:55, sirufok napisał:

Ciągłe ułatwianie jungli staję się już nudne.

Ma to swoje plusy dla ap. Może więcej postaci bedzie grać reda na początku a pierwszy blue będzie dla mida.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy wie ktoś kiedy mają zamiar naprawić transmutator run? Przeglądając fora trafiłem tylko na (chyba oficjalne) info, że wiedzą o problemie i... tyle;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2012 o 18:42, Budo napisał:

A czy ktoś w ogóle z tego korzysta? Ja ani razu nie użyłem O_O

Mi jest potrzebny bo przypadkiem kupiłem 10 run pod flat AD zamiast 9. A że to brzydko i noobsko wygląda to dokupiłem jeszcze jedną t3 żeby zmiksować i dostać taką której nie mam. Ale się nie da niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2012 o 18:42, Budo napisał:


A czy ktoś w ogóle z tego korzysta? Ja ani razu nie użyłem O_O

Runkami zacząłem się beztrosko bawić chyba jeszcze przed 10 levelem :P I wszystko pięknie ładnie, ale teraz na +20 zalega mi trochę syfu, a jestem w trakcie przebudowy zestawu i nawet stratna wymiana lepsza jest niż żadna;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2012 o 18:57, ChrisBgnr napisał:

Runkami zacząłem się beztrosko bawić chyba jeszcze przed 10 levelem :P I wszystko pięknie
ładnie, ale teraz na +20 zalega mi trochę syfu, a jestem w trakcie przebudowy zestawu
i nawet stratna wymiana lepsza jest niż żadna;]


kto kupuje runy przed 10 levelem? Nawet przed 20? To jest tak nieopłacalne, że aż w oczy razi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować