Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 28.02.2012 o 15:14, Grodhar napisał:

A to nie melee carry jak yi czy trynda?


To taka sama postać jak Talon, jeśli chodzi o mechanikę, czysta porcja AD nuku. Na PBE można już zresztą zobaczyć jej skille, rekomendowane itemy itd, jak ktoś chce to zarzucę screena.

Aha, bazowy dmg z ulta w jeden cel w 1v1 to 1000 na 16 levelu (o ile tego nie zmienią do jutra), nie licząc skalowania z AD ^_^ Więc może być ciekawie. Fakt że w praktyce to będzie AoE za 400, 1000 będzie osiągalne tylko w nietypowych przypadkach.

PS Udało mi się zrobić replay z epicką grą w rankedzie na poziomie...900 ELO :D Fajnie tam jest, byłem z duo z kolesiem który miał 880 (i kazałem mu wziąć AD carry, niezależnie od tego co będzie mówić team i czy już mamy ad carry czy nie bo on jest...no, powiedzmy że kiepski jako ktokolwiek inny). Totalnie losowe bany (sobie jakby nigdy nic wziąłem Kennena...co prawda nie umiem nim grać mimo posiadania skina ale nie przeszkadzało mi to za bardzo), support Fiddlesticks, zero wardów, junglerzy nieumiejący gankować, 0 timinów na barony/dragony (w końcu ja zacząłem je pisać z topa bo mnie irytowało to że ich nie ma :D), jakieś porąbane itemy...cóż, nie bez powodu to miejsce jest uznawane za Elo Hell ;)
dreamborn.pl/polibuda/900elo.lrf - radzę korzystać z którejś z najnowszych wersji lolreplaya bo inaczej ładuje się 20 minut a powinno w mniej niż jedną.

Aż chyba sobie urządzę tam więcej meczy (choć o bardziej ludzkich porach a nie 7 rano gdy nawet nie widzę co się dzieje i gram jak debil...choć na to ELO więcej nie potrzeba xD), to jest lepsze niż normale do testowania postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2012 o 16:07, ziptofaf napisał:

Aż chyba sobie urządzę tam więcej meczy (choć o bardziej ludzkich porach a nie 7 rano
gdy nawet nie widzę co się dzieje i gram jak debil...choć na to ELO więcej nie potrzeba
xD), to jest lepsze niż normale do testowania postaci.


Gra z ludźmi "lepszymi" od botów jako test dla postaci? Jak kto lubi ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2012 o 17:09, sirufok napisał:

Gra z ludźmi "lepszymi" od botów jako test dla postaci? Jak kto lubi ;]


Same zalety:
a) niski poziom trudności
b) RAGE przeciwnej drużyny o to że gram op champem :D
c) dostajesz więcej IP niż za customy/coop vs ai
d) nawet elo za to jest xD
e) nikt ci postaci nie zabierze bo masz gwarantowany 1st pick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2012 o 17:17, ziptofaf napisał:

a) niski poziom trudności


I uważasz, że to dobrze? Z tego co mi wiadomo to na niższym poziomie niczego nowego się nie nauczysz.

Dnia 28.02.2012 o 17:17, ziptofaf napisał:

b) RAGE przeciwnej drużyny o to że gram op champem :D


To się zdarza również na dużo wyższym elo ;]

Dnia 28.02.2012 o 17:17, ziptofaf napisał:

c) dostajesz więcej IP niż za customy/coop vs ai


No tak, bo żeby przetestować postać to trzeba grac 10+ meczy i dopiero iść na normale/rankedy. Ja gram jeden coop/custom lub 1vs1 z kumplem dla przetestowania i to w zupełności wystarcza, żeby ogarnąć skille, ich zasięg itd.

Dnia 28.02.2012 o 17:17, ziptofaf napisał:

d) nawet elo za to jest xD


Taaa... A później pochwalisz się nam, że dobiłeś do 1500/1600 elo lub nawet wyżej... Spoko ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2012 o 17:27, sirufok napisał:

I uważasz, że to dobrze? Z tego co mi wiadomo to na niższym poziomie niczego nowego się
nie nauczysz.

Jak to nie? To był mój pierwszy raz gdy widziałem support Fiddle''a z 3 doranami bez butów. Innowacyjny meta game xD
Ale już poważniej - jasne że się nie nauczę. To są takie gry "4 fun". Przeciwnicy gorsi od ciebie nic cię nie nauczą, najlepiej zdychać od ludzi DUŻO lepszych od ciebie jeśli chce się czegoś nauczyć. Dlatego zresztą ostatnio tłukę duo queue z kolesiem co ma 1560 rata i tam już mogę poważniej potrenować.

Dnia 28.02.2012 o 17:27, sirufok napisał:

To się zdarza również na dużo wyższym elo ;]

Spróbuj wziąć nowego champa w godzinę po jego premierze na 1400+, dostaniesz piękne 9 reportów ^_^ Chyba że zrobisz dobre staty ale z przeciwnikami na swoim poziomie to już jednak nie jest proste i zawsze możesz dostać kolesia który gra na danym lanie po prostu lepiej od ciebie i cie zjedzie jeśli grałbyś czymkolwiek innym niż którymś ze swoich mainów.

Choć fakt że niedawno miałem taką sytuację że osoba od nas wzięła 1st time...Garena (instant random lock in op), w trakcie gry pytała co za skille maxować (ja wiedziałem że Garen ma spin to win a innych nie znam więc ten zaleciłem xD) i jakie itemy kupować i skończyła z 8/1. Zdarza się...ale ja nie jestem aż takim optymistą by liczyć na to że dostanę retarda za przeciwnika.

Dnia 28.02.2012 o 17:27, sirufok napisał:

No tak, bo żeby przetestować postać to trzeba grac 10+ meczy i dopiero iść na normale/rankedy.

Normale to ja robię bez żadnego przygotowania, często nawet bez customów. Ale do rankedów to staram się nie brać postaci którą nie mam przynajmniej tych 20 gier. Wyjątek - właśnie takie ujemne elo :D

Dnia 28.02.2012 o 17:27, sirufok napisał:

Taaa... A później pochwalisz się nam, że dobiłeś do 1500/1600 elo lub nawet wyżej...
Spoko ;]

Za win dostajesz 8 elo, za loss tracisz 18....problem niby niewielki ale tak czy siak, nie podskoczysz powyżej 70-80% win ratio (co oznacza że wychodziłbym minimalnie na plus, z 20-30 elo tygodniowo...wiadomo że na tym elo jest sporo trolli i afkerów). I pojawi się jeszcze jeden szkopuł - z dołka wyciągnąłbym osobę z którą robiłem to duo bo on dostaje po 40 ELO za mecz. A ona potem zacznie mnie ściągać w dół z każdym kolejnym meczem na wyższym elo na które nie zasługuje i po prostu na nim nieludzko nafeeduje. Sytuacji nie ułatwi mi też fakt że ja się specjalizuję w supportach, swój poziom solo topu i midu określiłbym obecnie jako max. 1360-1400. Więc potem musiałbym znaleźć kolejną "ofiarę" Elo Hell... problematyczne. Szybciej jest wybić się uczciwie prawdę mówiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Ja też miałem swoje doświadczenia na elo o którym lepiej nie mówić :) Kuzyn ma konto, a na nim całe 8XX elo. Czasem jak jestem u niego to sobie tam pogrywam. Fun w najczystszej postaci. Najlepiej iść się gra hybrydami. Wtedy meja, sword i ten item na hp. 3 x 20 staców i jazda.

/.../
Ja tam nie testuje chepmów. Czasem wejdę w customa, żeby sprawdzić zasięg skili. Od razu na rankedy :)

/.../
Po ostatnim banie który minął niedawno zacząłem grać bez ragu. Tak jak w s1 jak wbiłem golda dla skina. No i trzeba powiedzieć, że się opłaciło bo w dwa dni z 1400 na 1500 :) Ciekawe jak daleko zajde :)

/.../
Kiedy wyjdzie nowa postać? Jutro już będzie na NA ? Jeśli tak to prosiłbym ziptofafa o jak najszybsze wrażenia. Oczywiście w miarę możliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2012 o 18:58, Mange napisał:

Ja też miałem swoje doświadczenia na elo o którym lepiej nie mówić :) Kuzyn ma konto,
a na nim całe 8XX elo. Czasem jak jestem u niego to sobie tam pogrywam. Fun w najczystszej
postaci. Najlepiej iść się gra hybrydami. Wtedy meja, sword i ten item na hp. 3 x 20
staców i jazda.

O tu widzę mamy speca od Elo Hell...ja nawet nie wpadłem na pomysł kupowania Mejai i Sworda bo te itemy to przecież prawie zawsze syf... Ale chyba to przetestuję, na takim ELO powinno zadziałać xD

Dnia 28.02.2012 o 18:58, Mange napisał:

Ja tam nie testuje chepmów. Czasem wejdę w customa, żeby sprawdzić zasięg skili. Od razu
na rankedy :)

Ja staram się tak nie robić i zazwyczaj biorę swoje mainy. Choć faktem jest że nawet nie mam Galio na stałe a rozegrałem nim 5 rankedów...^^ Podobnie mam tam gry Cassiopeią i Xerathem których w ogóle nie ogarniam ale miałem tak beznadziejne teamy że po prostu brałem sobie pierwszą z brzegu postać.

Dnia 28.02.2012 o 18:58, Mange napisał:

Kiedy wyjdzie nowa postać? Jutro już będzie na NA ? Jeśli tak to prosiłbym ziptofafa
o jak najszybsze wrażenia. Oczywiście w miarę możliwości :)


Tak, jutro. Miała być dzisiaj ale z jakichś przyczyn przenieśli jej premierę o jeden dzień. Jako że rozegrałem 20 gier jednego dnia by dozbierać brakujące IP na nią to jutro będę nią grać ile tylko się da. Ale to AD Assassin i nim należy na topa chodzić a ja tam lamię więc moje wrażenia mogą być różne od rzeczywistych. No chyba że zacznę nią wygrywać top lane, to znaczy że to najmocniejszy champ w LoL-u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak sama nazwa wskazuje, odpuszczają Ci porażkę. Zwykle to wynika z problemów z serwerami, nawet jeżeli nie miały wpływu na twoją grę, nie było lagów etc. to i tak czasem może się trafić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2012 o 22:14, necron1501 napisał:

> Już się nie da zmienić East <-> West?

Da się tylko raz, masz to w sklepie, bodajby others.


To wiem, że raz. Tylko nigdzie tej opcji nie mogę znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2012 o 22:15, SiDi napisał:

> > Już się nie da zmienić East <-> West?
>
> Da się tylko raz, masz to w sklepie, bodajby others.

To wiem, że raz. Tylko nigdzie tej opcji nie mogę znaleźć

chyba zostala tymczasowo wylaczona jakis czast emu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować