Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 19.04.2012 o 20:19, Ecko09 napisał:

>
> Ten najnowszy patch to stado bugów i nic więcej. No, jeszcze koń.
>

Jak każdy patch, żadna nowość.


Nie każdy, w tym jest wyjątkowo dużo baboli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2012 o 20:19, Ecko09 napisał:

Jak każdy patch, żadna nowość.


Od dawna lista bugów na PBE nie była tak długa. Ale najwidoczniej Riot postanowił się ugiąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2012 o 21:56, masterHADES napisał:

No i znowu się zaczyna, kolejka over 20000 i 47 minut czekania :/ Po co ja się przenosiłem.


Pocieszę Cię że na EUNE też są kolejki, co prawda ok 6-10 sek ale zawsze to kolejka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2012 o 21:56, masterHADES napisał:

No i znowu się zaczyna, kolejka over 20000 i 47 minut czekania :/ Po co ja się przenosiłem.


*Złowieszczo rechoce z ludzi którzy przenieśli się na westa*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2012 o 21:08, Wojman napisał:

Degrad -1 za spam, rasizm oraz obrażanie innych użytkowników.


Człowieku - zastanów się, czy aby na pewno nie masz problemów z jasnym rozumowaniem i kojarzeniem faktów.
Pominę kwestę inteligencji, edukacji i błyskotliwości intelektualnej.

Już od dłuższego czasu śledzę to forum i dochodzę do wniosku, że mam nieodpartą ochotę, a wrecz przymus by wnieść na Twoją osobę jako moderatora oficjalną pisemną skargę. Dlatego też proszę o wiadomość zwrotną od Ciebe z informacją pod jaki adres pocztowy zarządu gram.pl mogę na Ciebie napisać skargę listem poleconym.
Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2012 o 21:56, masterHADES napisał:

Po co ja się przenosiłem.

Tak mi szkoda teraz tych wszystkich prosów którzy się przenieśli, żeby nie grać z takim noobskim plebsem jak ja :) Dzięki wam nie mam kolejek, oraz swoimi piniążkami wsparliście rozwój Riotu. Dzięks.

Ale zobacz godzina czekania, ale za to z kim te rankedy będzie się grało na 1200 ELO, tam to są ludzie. Każdy 18+, doświadczony, tam to jest gra. Można się rozwijać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2012 o 21:56, masterHADES napisał:

No i znowu się zaczyna, kolejka over 20000 i 47 minut czekania :/ Po co ja się przenosiłem.


Ogólnie to mam takie wrażenie, że czas oczekiwania wynosi góra połowę tego, co podaje gra. I nie ma tak jak dawniej przed splitem, kiedy to kolejka nagle z 5 minut potrafiła skoczyć do 20, potem do 2, a jeszcze potem do godziny, itp. Także nie ma chyba co za bardzo marudzić. Proporcjonalnie też kolejki po północy znikają niemal całkowicie(pewnie młodsza cześć graczy przymusowo udaje się spać).xD

Ogólnie na cztery mecze dziś raz tylko widziałem Hecarima, co jest co najmniej dziwne(aż taki słaby? xD).
Z bugami spokój, jak na razie tylko zawsze po meczy dostaję staty graczy z wcześniejszego, nic poza tym(nawet masterki się zapisały poprawnie od nowa ; co ciekawe, to po skasowaniu ich serwer solomid z buildami był totalnie padnięty po południu xD).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Hehe, jaka naiwna. Od wczoraj tu jesteś? :)
Ale olejmy ten temat może xD

Na serio macie takie kolejki na weście? To tylko pokazuje ile osób się przeniosło, niedługo na east będzie totalnie pusto... a ja to widzę po matchmakingu, jeszcze niedawno znajdowało mi mecze na spoko poziomie, a od jakiegoś czasu jest coraz gorzej i gorzej i większe są rozbieżności w doświadczeniu dobieranych graczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fajnie nocka się zaczyna a tu takie piękne kolejki jeszcze są normalnie czuje nostalgię ;]

W sumie cieszę się że ostatnio mało gram i nie cisnę jakoś aby zagrać... ehh ten age of empires online żarłok jeden...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2012 o 23:04, Nephren-Ka napisał:

Ogólnie na cztery mecze dziś raz tylko widziałem Hecarima, co jest co najmniej dziwne(aż
taki słaby? xD)

Dwa mecze dzisiaj - za każdym razem po jednym Hecarimie w każdym teamie... Moje pierwsze wrażenia - bardzo mocny, nawet za bardzo. Patataja przez dżunglę jakby go kto pejczem poganiał i robi błyskawiczne ganki. A to jego q czyni straszną siekę zarówno w 1vs1 jak i w tf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie udało uzbierać mi się pkt i moge kupić champa za 3150. Tylko mam teraz dylemat kogo tu wybrać. Po długich namysłach zostało 2: Shacko i Karthus. Czy Shacko dobrze radzi sobie na lini (nie lubie latać po jungli)? Dobre ma mechanizmy ucieczki? Czasem lubie pofarmić troche w późniejszej fazie gry ale nie lubie ginąć od ganków. Karthus tez wydaje się być ciekawą postacia. Bardzo nie lubie jak jest w przeciwnej druzynie, szczególnie to jego ulti. W późniejszej fazie gry to "ściana bólu" może się przydać w teamfightach.
I co tu wybrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2012 o 00:06, jarekao napisał:

Czy Shacko dobrze radzi
sobie na lini (nie lubie latać po jungli)?

Shaco na linii to koszmarek :)
Daruj sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie shaco na linii nie istnieje, jego zadaniem jest pojawić się z

Spoiler

dupy

i w to też walić. A karthus jak najbardziej dobry pick, jeśli się go ogarnie, ale trzeba pamiętać, że dużo mobilnych postaci może go jeździć (za dużo nie powiem, bo nie gram nim tylko mój współlokator, ja klepie shaco jungle, więc tutaj mogę więcej powiedzieć).

@Hecarim
Co do niego to mogę powiedzieć, że jest mocnym champem, ale trochę lipne to Q jest, niby się spamuje tym ale efektów mało. Osobiście maxuje sobie W co dla mnie jest najlepsze, Q do jakiegoś 2-3 poziomu zostawiam i dobijam E i oczywiście R kiedy mogę. Polecam robić 2nd lvl ganki, bo miażdżą jak się dobrze zagra. Osobiście zaczynam wilki->blue->gank przedmiotki buty + poty x3, skille to jadę z W, na gank biorę E i lecę (80% skuteczności na first blood :P). Co do ogólnego buildu to jeszcze nie mam, ale szybki zeal, latarnia i albo resisty (FoN) albo hp (frozen/trifoce [tylko phage na początek], warmog) i później to improwizacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy masz, ale jeśli nie to tyle kosztuje chyba Nidalee. Świetna postać, możesz budować pod ad, albo jak chcesz żeby przeciwnicy płakali pod ap (zabieranie 70% życia z Q słabszym jest super). Świetny system ucieczki, ale żeby być dobrym musisz ogarnąć team fighty. Dodatkowym plusem jest heal i pułapki (darmowe wardy).

Co do shaco na linii to da się, ale jest trudno. Nawet bardzo, ponieważ boxy stają się lekko bezużyteczne (od biedy jako minutowy ward). Jedyne co możesz zrobić to pchnąć linię ile się da, a następnie lecieć na mida.

Co do Karthusa to ja go nie lubię. Ma oczywiście slowa, szybkie q, no i ulti które jest dobre jeżeli twoi sojusznicy jako tako sobie radzą. W team fightach będziesz ginął prawie zawsze (nie buduje się go ani trochę tankowato przez jego pasyw, chociaż to też zależy od ciebie). Jeżeli w przeciwnym teamie będziesz miał sorakę albo nidę to ulti może się nie udać. Pomijam już postacie typu Sivir czy Tryn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Właśnie karthusa dobrze budować tankowato, bo możesz wtedy wbijać pierwszy do walki- roa i zhonya zawsze w cenie, wrogowie się rzucają na ciebie jak na teemo, a ty aż tak szybko nie schodzisz. W końcu cię zabiją, ale zabiera to więcej niż się spodziewali, a cały czas działa aoe i twój team- na koniec jak jest jeszcze co zbierać, to ulti i ace (to wariant idealny :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popieram przedmówcę, odpowiednio zbudowany Karthus to coś obrzydliwego. Jak nasz teamowy Karthus złoży Zhonyę, to jeżeli wróg nie ma bardzo widocznej przewagi, to możemy już przygotowywać palce do pisania "gg".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2012 o 12:39, Przedlack napisał:

Jak nasz teamowy
Karthus złoży Zhonyę, to jeżeli wróg nie ma bardzo widocznej przewagi, to możemy już
przygotowywać palce do pisania "gg".

Zwykle "wróg" składe palce do kupowania Magic Resist.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2012 o 09:05, BlackBomb napisał:

Jeżeli w przeciwnym teamie będziesz miał sorakę albo nidę to ulti może się
nie udać. Pomijam już postacie typu Sivir czy Tryn.


Dokładnie.

Wystarczy średnio ogarnięta Soraka i Karthus siedzi i kwiczy za asystami. Silence na start i counter party heal vs ulti Karthusa + magiczny pancerz Soraki dla party :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować