Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 20.04.2012 o 16:48, Mange napisał:

Nie mam problemów z netem ale oczywiscie DC z gry. Restart LOLa i kolejka 3 min. Na co
oni wydają te miliony !!!!


Hehe miliony. Ciekawe ile rpeków kupiłeś? :)
Bo większość graczy całe 0. Baza graczy w lolu imo przyrasta szybciej niż mogą to ogarnąć i stąd kłopoty. Riot zaczynał jako niewielka firemka i mega szybko rozrósł się do obecnych rozmiarów i ciągle rośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.04.2012 o 16:55, Budo napisał:

Hehe miliony. Ciekawe ile rpeków kupiłeś? :)
Bo większość graczy całe 0. Baza graczy w lolu imo przyrasta szybciej niż mogą to ogarnąć
i stąd kłopoty. Riot zaczynał jako niewielka firemka i mega szybko rozrósł się do obecnych
rozmiarów i ciągle rośnie.

Na RP wydałem około 500zł więc to nie jest mało. Poza tym ich dochód to nie tylko RP. Teraz LOL to rozpoznawalna marka i kasy mają pod dostatkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2012 o 20:13, Budo napisał:

> Loss Prevented to teraz Loss Forgiven?

Loss forgiven jest od kiedy pamiętam.


To pierwsze także. Przynajmniej od tego patcha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodali patch i nie wiem dlaczego nagle dostałam lagi rzędu 500-800 pingu.. Nie w każdej grze, ale zauważyłam że przeważnie wtedy kiedy koniogłowy jest na mapie.. Riota makes bugs? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2012 o 23:13, luzac napisał:

To dziwne, u mnie po patchu gra w ogóle chodzi sprawniej. Pomijając oczywiście PVP.net.


U mnie zaś po patchu w każdym teamie Teemo. To pod AP to pod AD. To jako support, to jako top. Co ten Phreak najlepszego narobił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teemo królem jest!

Swoją drogą zaraz minie rok od Dreamhacku a Morello przyznaje że w kwestii stealth reworku to oni gówno zrobili. GJ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2012 o 12:50, KaPe napisał:

Zwykle "wróg" składe palce do kupowania Magic Resist.

Na moim haj elo wynoszącym zero, bądź też unranked, ludzie jednak się nie kwapią do kupowania takich bzdur jak Magic Resist. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2012 o 23:01, dizzy1942 napisał:

Dodali patch i nie wiem dlaczego nagle dostałam lagi rzędu 500-800 pingu.. Nie w każdej
grze, ale zauważyłam że przeważnie wtedy kiedy koniogłowy jest na mapie.. Riota makes
bugs? :P


W tym patchu od cholery bugów weszło, zresztą i tak tydzień później patch wyszedł, bo babole łatali, a jeszcze nie dali rady. Ja miałem podobnie z pingiem, wiele osób rozłączało dzisiaj itd itp... trochę padaka, bo bugów ostatnio zamiast ubywać, to przybywa, powrócił bug z zamarzającym garenem znowu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2012 o 00:22, Przedlack napisał:

> Zwykle "wróg" składe palce do kupowania Magic Resist.
Na moim haj elo wynoszącym zero, bądź też unranked, ludzie jednak się nie kwapią do kupowania
takich bzdur jak Magic Resist. :]


Normal elo też musisz mieć niskie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2012 o 00:30, Budo napisał:

trochę padaka, bo bugów ostatnio zamiast ubywać, to przybywa, powrócił
bug z zamarzającym garenem znowu :P


Ten w którym Garen sunął po ziemi z ''paradną'' pozą? Zawsze z tego miałam pompę. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lagi na minimapie op. Widać postać na midzie, a po sekundzie jest już na bocie. Albo gonisz kogoś przechodząc przez krzaki i mijasz go, a tu okazuje się, że to tylko iluzja, bo on jest sobie już pod towerem. Ciekawe co da właśnie wypuszczony hotfix.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2012 o 01:43, sirufok napisał:

Lagi na minimapie op. Widać postać na midzie, a po sekundzie jest już na bocie. Albo
gonisz kogoś przechodząc przez krzaki i mijasz go, a tu okazuje się, że to tylko iluzja,
bo on jest sobie już pod towerem. Ciekawe co da właśnie wypuszczony hotfix.


Potwierdzam lagi masakryczne. Kolesia widać na topie, idziemy tam zrobić gank a on jest na drugim końcu mapy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2012 o 00:31, Budo napisał:

Normal elo też musisz mieć niskie ;]

Yup.
Nie ukrywam, gram głównie ze znajomymi i na normalach, czysto dla funu, więc mnie nie należy słuchać w sprawach bardziej rankedowych. :]
Ale poważnie, na około 400 gier rozegranych Karthusem, wrogowie może z 20 razy składali cokolwiek na magic resist. Mowa oczywiście o czempach innych niż tank.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować