Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 18.04.2012 o 13:19, AngelonMarcus napisał:

Ciekaw jestem ile ten Heracim będzie w końcu kosztował...


3150. Varus ponoć ma być za 450, tak, żeby było do pary z Ashe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2012 o 15:16, Undertaker napisał:

Znowu nie ma łatki. :( A ja czekam na champa.


Można się domyślić, że jutro będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszedłem na ten temat tylko dlatego żeby pomuc nowym graczom którym jest się cienżko przystosować do gry League of legends wię rejestrując się pod linkiem podanym niżej Dostaniemy dodatkowe punkty Rp i IP po wbiciu 5 poziomu. Także powinno to wam bardzo ułatwić wejscie do swiata lol`a i zakup ciekawych przedmiotów takich jak bohaterowie
Pozdrawiam. Życzę miłej gry.

[m]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2012 o 19:59, Wojman napisał:

Proszę nie zamieszczać linków referencyjnych.

hahahahahaha
jaka glupota
nie moglem sie powstrzymac


typowa polaczkowatosc? nie dawac linkow referencyjnych bo ta osoba co dala bedzie miala kogos a ja nie?
to ma sens!

osoba klikajaca w link referencyjny nic nie traci, tylko i wylacznie pomaga jednej osobie. jezeli nie jest pieprzonym chamem i samolubem to nie powinno to stanowic problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj raz jeszcze posta, po czym klepnij się czymś ciężkim.

Na żadnym forum nie umieszcza się żadnych referalek, to niepisany zwyczaj. Wywal za okno typowo high-elo jawejskie przekonanie nieomylności i zastanów się, czemu na forach anglojęzycznych uprawia się polaczkowatość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy ta gra mnie rozwaliła- przeciwnik fail team, karthus nafeedowany do poziomu 865 AP, który stwierdził, że fajniej będzie się próbowało zrobić pentakill z ulti niż dojechać wieżę. No i wywaliło mnie na 5 minut ( w sumie pierwszy raz gra mi scrashowała)

20120418212354

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2012 o 21:08, Wojman napisał:

Degrad -1 za spam, rasizm oraz obrażanie innych użytkowników.

rasizm? niestety ale polaczkowatosc jest to cecha charakteru, a nazywa sie tak tylko dlatego bo w naszym narodzie jest ona bardzo popularna i sie z tym identyfikujemy.
nawet jak bylbys czarny to nie mogloby to byc oskarzenie o rasizm.
jak napisze ze jest to "cenzurowanie" wypowiedzi tak w "Radzieckiej rosji" to tez jest rasizm? hahaha

@ostrowiak
niepisany zwyczaj, ok. duzo rzeczy jest zwyczajami i od razu ludzie przestaja sie zastanawiac nad ich sensownoscia. Kiedys zwyczajem bylo traktowanie żon jak osobistych sluzacych. No nie no zwyczaje trzeba szanowac, ja proponuje przywrocic tradycje! Jak tak mozna bylo w ogole sie jej pozbyc?! Co innego danie raz refferal linka swojego, co nikomu nie szkodzi, a co innego spamowanie tym. Tyle ze spamowanie to juz chyba podchodzi pod inny punkt regulaminu?

POZA TYM
jesli jest to zwyczaj NIEPISANY, to z jakiej racji post pana ktory dal linka zostal OCENZUROWANY?

haters gonna hate?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie odwalaj spinki gimbie, bo ktoś grzecznie prosi a ty pyskujesz jak smark z piaskownicy.

Kolejna sprawa, typ od linka referencyjnego zwyczajnie kłamie, bo za rejestracje z referala nie dostajesz ani rp, ani ip.

Elo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2012 o 22:08, Grodhar napisał:

Nie odwalaj spinki gimbie, bo ktoś grzecznie prosi a ty pyskujesz jak smark z piaskownicy.

Kolejna sprawa, typ od linka referencyjnego zwyczajnie kłamie, bo za rejestracje z referala
nie dostajesz ani rp, ani ip.

Elo.

nikt mnie nie poprosil :)
Pyskowanie? to sie zwie ostra dyskusja
gimbie? co to w ogole jest?

jesli klamie to mozna takiej osobie zwrocic uwage albo ją poprawic w ODPOWIEDZI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować