Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 16.04.2012 o 22:02, Aku230 napisał:

5x offtank, deal with it

Chodziło mi, że taki jest dopuszczalny wybór. Pierwsza 2 która wybierze AD, to kolejni już wybrać tej samej dziedziny nie mogą.

Dnia 16.04.2012 o 22:02, Aku230 napisał:

Tak jak masterHADES mówi, lol się nie podzieli na 2 różne gry, więc balans jest koncentrowany
na 1 mapie, 2 można, tak jak w przypadku dominiona, regulować przy pomocy aur i przedmiotów,
ale te nie zmienią mechaniki championów

Zależy jak leży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2012 o 22:33, AngelonMarcus napisał:

Chodziło mi, że taki jest dopuszczalny wybór. Pierwsza 2 która wybierze AD, to kolejni
już wybrać tej samej dziedziny nie mogą.

Bezsensowne. Wręcz tragiczne. Pograsz więcej to się dowiesz czemu. Masz teraz podobnie na drafcie na rankach... Poza tym jak chcesz niby rozdzielić te "dziedziny"? Gragasem mozna grać na AP, AD i tanka, powodzenia.

Dnia 16.04.2012 o 22:33, AngelonMarcus napisał:

Zależy jak leży.

Właśnie nie. Taki tryb jest i zawsze będzie bezsensowny. Do tego trzeba by było zrobić nową grę. Zobacz, że część championów nie nadaje się do Dominiona. Pograsz więcej, przyjrzysz się championom i zobaczysz, ze taki tryb niemiałby sensu, bo szkoda czasu na wypisywanie tego wszystkiego czemu to można by o kant rzyci potłuc. Nie wspiminając już o tym, że po co tworzyć kolejny tryb w który będzie się grało rpzez pierwszy tydzień po wyjściu, bo i tak normalne 5v5 jest najlepsze. Przecież w dominiona gra się teraz tylko kiedy chcemy poczekać na kogoś ze znajomych aż skończy grę. Jak tak płaczecie, ze wam za mało i, że SR jest głupi i w ogóle to po co gracie w LoLów dotów i innych honów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2012 o 22:56, Markush napisał:

Jak tak płaczecie, ze wam za mało
i, że SR jest głupi i w ogóle to po co gracie w LoLów dotów i innych honów.

Co ma piernik do ...? W Dote lubiłem sobie pograć w wersji 6v6 - mimo braku oficjalnego wsparcia, całkiem przyjemna rozgrywka. Nikt nie mówi, że 5/5 to ma być jedyne słusze rozwiązanie i nic lepszego się już nie da wymyśleć. Nie żebym popierał deathmatch, bo pamiętam, jak to wyglądało w Docie, ale "albo SR, albo nic" jest bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2012 o 17:33, Nightdew napisał:

Widzę, że ceny rp poszły sporo w górę. Rok temu za 35 euro kupiłem 6400 rp, a teraz
widzę że nawet połowy tego bym nie miał...


Nvm, popatrzyłem na cenę smsów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2012 o 23:02, KaPe napisał:

"albo SR, albo nic" jest bez sensu.

E tam bez sensu. Wszystko jest głupie. DOTA DLA SR.
3v3 ssa, Dominion też ssa. W LoLu wszystko będzie ssało co nie jest SRem bo to LoL. I chodzi mi raczej o to, że jak się SR nie podoba to nie marudzić i iść grać w Just Dance 3, a Riot niech się zajmie buffowaniem Cassio, bo jest za słaba i nerfieniem Garena, bo to przecież kontr a na wszystkich championów. Po co robić kolejne mapy na których nikt nie będzie grał jeżeli gra nadal nie będzie zbalansowana (i akurat nic mnie to nie obchodzi, ze nie da sie zbalansować całkowicie takich gier).

Dnia 16.04.2012 o 23:02, KaPe napisał:

W Dote lubiłem sobie pograć w wersji 6v6

A ja sobie lubie pograć w Fife, ale jakoś nie chcę, żeby wprowadzili tryb z piłką nożną i bramkami do LoLa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2012 o 23:02, KaPe napisał:

Co ma piernik do ...? W Dote lubiłem sobie pograć w wersji 6v6 - mimo braku oficjalnego
wsparcia, całkiem przyjemna rozgrywka. Nikt nie mówi, że 5/5 to ma być jedyne słusze
rozwiązanie i nic lepszego się już nie da wymyśleć. Nie żebym popierał deathmatch, bo
pamiętam, jak to wyglądało w Docie, ale "albo SR, albo nic" jest bez sensu.


Graczy więcej przybywa niż ubywa więc po co robić dodatkową zachęte, zwłaszcza po failu Dominiona? Za 2 lata niech myślą nad tym, teraz niech tego patcha wprowadzą w końcu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2012 o 23:32, qq_MoaR napisał:

Graczy więcej przybywa niż ubywa więc po co robić dodatkową zachęte, zwłaszcza po failu
Dominiona? Za 2 lata niech myślą nad tym, teraz niech tego patcha wprowadzą w końcu...


Nie powiedziałbym, że Dominion był failem, chyba, że ktoś oczekiwał mapy 5v5 ranked do competitive play. Ta mapa z założenia miała być dla "funu", miała być krótka i naładowana akcją, według mnie te warunki spełnia, jeśli ktoś nie chce grać w to i chce się realizować w inny sposób, to proszę bardzo, nikt mu nie każe grać tam, nie ma tam przecież ranked systemu, a jedyny turniej jaki był to ESL dominion cup.

+ mapa w dominionie pozwala na ARAB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: w historii gier mam przy 2 grach napisane "odpuszczona przegrana". Co to znaczy? Przecież grałem do końca to powinno być "przegrana". Gram na normalu.
Ale dziś trafiłem na "mondrego" kolesia. Grał Malphite i jak nie ginął od wież to od wroga. Staty miał 1-11-0. A z iteemów to kupił łze bogini i obuwie merkurego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klasyczny "nigdy nie starczy mi many" Malphite. Pewnie mial jeszcze clarity. :P

Co do "odpuszczonej przegranej" występuje ona gdy pojawiają się problemy z serwerami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2012 o 23:25, Markush napisał:

A ja sobie lubie pograć w Fife, ale jakoś nie chcę, żeby wprowadzili tryb z piłką nożną
i bramkami do LoLa.

Lubisz też widzę robić aluzje z de wzięte. 6v6 była prostą (powiedzmy) fanowską modyfikacją samej mapy, a nie oddzielnym gatunkiem gry, więc tekst o Fifie chybiony.
Nie musieliby nawet całej mapy zmieniać. Nawet tak proste rzeczy jak przeróbka dżungli to zawsze coś nowego - a aż tak wiele wysiłku ich to chyba nie kosztowało. Po prostu, nowe rzeczy, które nie ograniczają się do patch notesów "skill X robi teraz Y dmg zamiast Z" i wpływają na rozgrywkę bardziej, niż zdecydowanie, który czamp będzie teraz najczęściej banowany.

qq-Moar - jak za 2 lata zaczną myśleć, to wyjdzie za 20. Od 2 lat robią replaye, efekty widać. Zresztą, zespół developerski nie składa się z 2 osób, z czego jedna robi patcha, a druga wrzuca go na serwery. W końcu sam Dział Skórek Teemo liczy przynajmniej tuzin. Świat by się nie zawalił, gdyby ktoś pokombinował jak urozmaicić rozgrywkę. (nad Magma Chamber spędzili mase czasu i zupełnie go zmarnowali, rozumiem, że to lepsze niż wypuścić mapkę, która choćby była "failem" jak Dominion?)

Poza tym, szystko to można osiągnąć w podobny sposób jak rozwiązała to Dota - osobne opcje, które może uaktywnić host. Czyli przy customie byś sobie odhaczył, czy chcesz wersję A czy B, a w normala/rankedach byłoby po staremu, więc nikomu by to włos z głowy nie spadł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ramach urozmaicenia i różnorodności mam w planach zakup (pierwszego) tanka. Chodzi mi po głowie Sejuani, ale widzę, że jest dosć rzadko spotykana? Kiepski pomysł? Ew. doradzi ktoś coś solidnego w tej kwestii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2012 o 22:59, ChrisBgnr napisał:

W ramach urozmaicenia i różnorodności mam w planach zakup (pierwszego) tanka. Chodzi
mi po głowie Sejuani, ale widzę, że jest dosć rzadko spotykana? Kiepski pomysł? Ew. doradzi
ktoś coś solidnego w tej kwestii?


Amumu, Ramus, Singed.
mumia za ulti - dobrze użyte zmienia TFy na korzyść no i stun z bandaża
Ramus - taunt na 3s, powerball - nic nie może uciec, wbudowany thornmail + thornmail + taunt = ad carry zabija się sam
Singed - rzucanie wrogiem, po włączeniu ulti prawie nie zabijalny, mocny slow, no i najważniejsze uciekając zadajesz obrażenia, super do wkurzania przeciwnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2012 o 22:59, ChrisBgnr napisał:

W ramach urozmaicenia i różnorodności mam w planach zakup (pierwszego) tanka. Chodzi
mi po głowie Sejuani, ale widzę, że jest dosć rzadko spotykana? Kiepski pomysł? Ew. doradzi
ktoś coś solidnego w tej kwestii?


Shen? Dobry na topie, można junglować też. Do dżungli Amumu i Rammus (ten drugi bardzo mocny). Na topa jeszcze Sindega można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja przekonałem sie do Ashe. Kupiłem ja dawno temu i po zagraniu kilku meczy stwierdziłem że jest słaba. Ale dziś "odkopałem" ją i grało się wyśmienicie. Ide w szybkość ataku + troszke obrażenia. To jej ulti jest niesamowite. Ehh tylko mieć dobrego tanka w drużynie i można stać z boku i robić taką sieczke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować