Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 07.07.2012 o 21:16, ziptofaf napisał:

> żadna innowacja ten Jayce

A bo innowacją ma być champ #101 z global nerfem Irelii jako pasywem a nie Jayce.


Innowacyjne to maja być bugi -,-''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2012 o 21:20, Ecko09 napisał:

Innowacyjne to maja być bugi -,-''


Musisz przyznać, że bug z ulti Yoricka był bardzo innowacyjny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z crashowaniem gry po Alt-Tabowaniu gry. Po prostu za każdym razem gdy z gry działającej na fullscreenie się wyalttabuję, po powrocie do aplikacji mam przez chwilę czarny ekran, a potem okienko z jakimś opisem crasha. Posiadam Windowsa 7 w wersji 64-bitowej, kartę graficzną GF GTX 560Ti, sterowniki najnowsze (ale aktualizowałem, to nie ich wina) i antywirusa Kaspersky''ego (nie zdziwiłbym się, gdyby to była jego wina). Ktoś miał podobne problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2012 o 23:39, sinir napisał:

Witam, mam problem z crashowaniem gry po Alt-Tabowaniu gry. Po prostu za każdym razem
gdy z gry działającej na fullscreenie się wyalttabuję, po powrocie do aplikacji mam przez
chwilę czarny ekran, a potem okienko z jakimś opisem crasha. Posiadam Windowsa 7 w wersji
64-bitowej, kartę graficzną GF GTX 560Ti, sterowniki najnowsze (ale aktualizowałem, to
nie ich wina) i antywirusa Kaspersky''ego (nie zdziwiłbym się, gdyby to była jego wina).
Ktoś miał podobne problemy?

a na window modzie (lub tym 3 co dopasowuje i jest window) tez crashuje?

(tak naprawde to i tak nie znam sie na tym i nic nie pomoge :D)


(no ale zawsze mozesz sprobowac reinstallu, formata i wymiany komputera)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2012 o 23:39, sinir napisał:

Witam, mam problem z crashowaniem gry po Alt-Tabowaniu gry. Po prostu za każdym razem
gdy z gry działającej na fullscreenie się wyalttabuję, po powrocie do aplikacji mam przez
chwilę czarny ekran, a potem okienko z jakimś opisem crasha. Posiadam Windowsa 7 w wersji
64-bitowej, kartę graficzną GF GTX 560Ti, sterowniki najnowsze (ale aktualizowałem, to
nie ich wina) i antywirusa Kaspersky''ego (nie zdziwiłbym się, gdyby to była jego wina).
Ktoś miał podobne problemy?


Albo borderless, albo vertical sync.
Ewentualnie wyłączenie cieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Jayce to super zabawa, chainy robi się dość intuicyjnie i gdy się odpowiednio wszystko połączy, to dość fajny efekt jest :)
Póki co testuję go na topie i muszę powiedzieć, że ma całkiem niezły laning. Trochę się cykam z kupnem skina, bo nie wiem czy mi pasuje 100% a 975 rp piechotą nie chodzi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2012 o 00:23, Ecko09 napisał:

Omg Jayce ma tak niskie ad, że nawet z 2 doranami pod wieza nie da sie lasthitowac...


Mi dobrze idzie last hit jak tylko uzbieram na madredy, a potem latarnię. Fakt, że na starcie dość lipnie, ale tragedii nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2012 o 00:26, Budo napisał:

> Omg Jayce ma tak niskie ad, że nawet z 2 doranami pod wieza nie da sie lasthitowac...


Mi dobrze idzie last hit jak tylko uzbieram na madredy, a potem latarnię. Fakt, że na
starcie dość lipnie, ale tragedii nie ma.

Na cholere tak sie uczepiliscie tej latarni, to beznadziejny item jest na lane. Jesli potrzebujecie armora to zbudujcie sobie wardens maila, jak chcecie wardy to je kupcie, jak chcecie lifesteala to wezcie vamp sceptera lub 3 dorany, jak chcecie ad to brutalizer lub dorany. Wszystkie opcje poza doranami sie upgraduja i daja lepsze staty niz ta latarnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2012 o 09:48, Yawei napisał:

Na cholere tak sie uczepiliscie tej latarni, to beznadziejny item jest na lane. Jesli
potrzebujecie armora to zbudujcie sobie wardens maila, jak chcecie wardy to je kupcie,
jak chcecie lifesteala to wezcie vamp sceptera lub 3 dorany, jak chcecie ad to brutalizer
lub dorany. Wszystkie opcje poza doranami sie upgraduja i daja lepsze staty niz ta latarnia


A jak chcecie wardy, armor, ad i lifesteal, to kupcie latarnię ^^
Imo latarnia to ciągle solidny przedmiot dla wielu topów. Jest tania i dobra i spokojnie można od niej zacząć. Tym bardziej, że nie mam pojęcia jak budować Jayce''a póki co, więc latarnia jest imo rozsądna na początek zanim się ogarnę. Wg mnie najlepszy item, jeśli nie chcesz budować latarni, to warden''s mail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2012 o 09:53, Budo napisał:

A jak chcecie wardy, armor, ad i lifesteal, to kupcie latarnię ^^
Imo latarnia to ciągle solidny przedmiot dla wielu topów. Jest tania i dobra i spokojnie
można od niej zacząć. Tym bardziej, że nie mam pojęcia jak budować Jayce''a póki co,
więc latarnia jest imo rozsądna na początek zanim się ogarnę. Wg mnie najlepszy item,
jeśli nie chcesz budować latarni, to warden''s mail.

Nie. Po prostu nie. Jak chcesz te staty to kupujesz inne rzeczy. Latarnia na topie to strata kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2012 o 11:45, Ostrowiak napisał:

R będziesz wiedział kiedy rzucić, wewnętrzny troll ci podpowie


Pograłem trochę i, co prawda, to prawda R to jeden wielki troll skill <3
Ktoś ucieka pół mapy dalej? Skocz mu na głowę!
Ktoś stoi pod wieżyczką na innym lane i myśli, że jest bezpieczny ze swoimi 1/3 hp? Skocz mu na głowę!
Ktoś bije twoją wieżyczkę? Skocz mu na głowę!
Jest wielki teamfight i nie wiadomo o co chodzi? Skocz im na głowę!
No i czasem:
Rzucają się na ciebie w pięciu, bo mają dość twoich statów 17/3? Pantheon has just left the building!
xD


@Up co do wriggle''a
Ja tam myślę, że to nadal dość solidny przedmiot, daje bonusy do kilku statystyk i jest tani, zatem się sprawdza. Nawet można się szybko przelecieć po dżungli by kaski trochę nabić (na normalach rzadko widuje się dżunglerów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.07.2012 o 11:29, Outlander-pro napisał:

@Up co do wriggle''a
Ja tam myślę, że to nadal dość solidny przedmiot, daje bonusy do kilku statystyk i jest
tani, zatem się sprawdza. Nawet można się szybko przelecieć po dżungli by kaski trochę
nabić (na normalach rzadko widuje się dżunglerów).

"na normalach rzadko widuje sie junglerow"
to pokazuje jaki poziom mniej wiecej reprezentujesz, tam mozesz zbudowac prawie wszystko i jak przeciwnik sie nie ogarnie to wygrac.

gdy widze kogokolwiek z lanternem na topie to po prostu sobie zabijam ta osobe (oprocz udyra na tiger stance, jego to raczej nie da sie zabic mimo ze zbudowal ten idiotyczny przedmiot)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jayce- mimo, że w LoLu gram zazwyczaj na midzie, to wręcz uzależniłem się dzięki niemu od gry na topie czy jako ad carry. Świetna uniwersalna postać, którą można budować na naprawdę wiele sposobów, np. latarnia, trinity force, bloodthirster i wits end.

Ktoś psioczy na latarnię na topie? Przecież cały czas jest super przedmiotem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2012 o 14:31, mefiperes napisał:

Ktoś psioczy na latarnię na topie? Przecież cały czas jest super przedmiotem. :)

odwalcie sie od tego itemu, on ssie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować