Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 11.01.2013 o 10:40, BlackBomb napisał:

Darius powinien być basketball coach, a nie yi..


Dunkmasterów mamy kilku, a Yi był pierwszy, także imo zasłużenie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.solomid.net/livestream.php?s=5448
Właśnie zaczyna się drugi set BO5 półfinału AZ Frost vs Blaze, może znowu jakiś epic mecz nas czeka :D pierwszy wygrało Frost 3:2, więc jeśli teraz będzie 3:2 dla Blaze to game 6 będzie blind pickiem. Game 5 na tym turnieju tez zawsze jest blind pickiem. Nie wiem co będzie, jeśli Blaze wygra 3:0 lub 3:1, ale raczej nadal będzie deathmatch( game 6).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2013 o 01:53, luzac napisał:

http://na.leagueoflegends.com/news/champion-skin-sale-skin-super-sale

Teraz możecie już płakać. I wasze portfele tyż.


Z początku rzeczywiście myślę sobie omg ile super skinów, szykuje się masowy wydatek rp, ale po chwili namysłu zdałem sobie sprawe że tylko na morgane polowałem od początku, a resztę nie potrzebuje (do lee,ammu,wu mam inne, do sony poluję na arcade sone a do shy na boneclaw).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kupiłem własnie tą skórkę Lee Sina z przeceny niecałe 2 miesiące temu (17 listopad), to przysługuje mi jakkolwiek zwrot RP od Riotu? Czy jedynym "sposobem" jest refund tej skórki i kupno ponownie, teraz w przecenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2013 o 11:10, cubbek napisał:

Jeśli kupiłem własnie tą skórkę Lee Sina z przeceny niecałe 2 miesiące temu (17 listopad),
to przysługuje mi jakkolwiek zwrot RP od Riotu? Czy jedynym "sposobem" jest refund tej
skórki i kupno ponownie, teraz w przecenie?


Zwrot RP ogranicza się do 2 tyg. bodajże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest skin do Swaina to chcę nim poćwiczyć topa, ponieważ ostatnio nie pamiętam kiedy nim grałem. Macie jakiś dobry build dla niego na nowych itemach? Ja myślę żeby zacząć od tear (albo halice jeżeli gram przeciwko ap), później rushować roda, następnie jak dobrze idzie to rabbadon, jak źle maskę. Gdzieś dałbym jeszcze rylai no i rozważałbym też defensywnie fh/abbysal. Dobrze myślę czy gdzieś popełniam błąd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2013 o 14:12, sinir napisał:

Na podobnej zasadzie co Vlad...


Tyle, że Vlad ma sustain i darmowy harass, a Swain co ma? W dodatku jest mana hungry, a na topie nie ma co liczyć na blue.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2013 o 14:21, Budo napisał:

Tyle, że Vlad ma sustain i darmowy harass, a Swain co ma? W dodatku jest mana hungry,
a na topie nie ma co liczyć na blue.


Swain kontruje melee. Z powodu slowa i snare''a. Choćby HotshotGG nim bardzo często tak grał. Zresztą na blue może liczyć jeśli jesteś w niebieskim teamie, daleko wtedy nie masz. A nawet i bez niego, poza ultem to Swain nie jest aż tak mana hungry. Potrzebujesz olbrzymich ilości w teamfightach ale w lane phase da się obejść bez tego (przypomnę zresztą że pasyw Swaina odnawia manę jak zabijesz creepa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Swainie kupujesz chalice i 1 dorana, ewentualnie cata (a mid nie jest tak mana hungry, bo zarowno lee, jak i zed sa na ene, jedynie jezeli khazix pojdzie to jest problem zeby dostac blue) i masz op sustain passive+doran passive+chalice+ult

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ilość możliwych refundow jest przywracana po jakimś czasie? Mam niby 3 możliwości, ale troche szkoda mi ich marnować i mam właśnie dylemat czy zrobić refund jednego champa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2013 o 14:28, Nightdew napisał:

Ilość możliwych refundow jest przywracana po jakimś czasie? Mam niby 3 możliwości, ale
troche szkoda mi ich marnować i mam właśnie dylemat czy zrobić refund jednego champa.


Raczej nie ma co liczyć na ich przywrócenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co kupić Vi czy Rengara? Głównie zamierzam iść nimi do jungli, a że już nie mam z czego wybierać zastanawiam się właśnie nad nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2013 o 17:41, Zbicku napisał:

Co kupić Vi czy Rengara? Głównie zamierzam iść nimi do jungli, a że już nie mam z czego
wybierać zastanawiam się właśnie nad nimi.


Rengar, jeśli bardziej lubujesz się w Assasin type dmg, Vi jeśli preferujesz coś z ciągłym dmg aniżeli wszystko naraz. No i Vi ma raczej lepszy clear time.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować