Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Aha, zapomniałem dopisać, że dla mnie bezapelacyjnie "najlepszym" elementem turnieju były te nieszczęsne kamerki pokazujące graczy. Mam nadzieję, że w trzecim sezonie takie coś nie będzie miało miejsca i że pozostali organizatorzy turniejów jakoś to ogarną. No bo to jest głupie, żeby na przykład pokazywać klaszczącego i ewidentnie zadowolonego Shushei´a (przy stanie 7:7 w drugiej grze) chwilę przed walką, która zakończyła się łatwym ace´em dla DB, co dziwnym trafem mnie nie zaskoczyło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinni grać na kliencie bez opóźnień. Tak chyba było w finale drugiego sezonu albo innym ważnym turnieju. Dziwne, że teraz wrócili do klientów z opóźnieniem, szczególnie, że to impreza samego Riotu, a nie jakiś IEM...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra ludzie, ma ktoś powtórki w dobrej jakości do meczy must see tego turnieju? Mam akurat trochę czasu, to jedną, czy dwie gry sobie mogę obejrzeć spokojnie. Żadnego meczu nie oglądałem, ani z Wawy, ani z Katowic :)

sirufok---> dobre komenty pod filmem, adc too squishy :P

ps. Olaf popularność 100%, nerf inc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2013 o 19:34, masterHADES napisał:



Edit: Olaf pickowany albo banowany w każdym meczu, szykuje się nerf jak nic;p


Na pbe już od kilku dni siedzi nerf olafa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2013 o 20:08, Budo napisał:

Dobra ludzie, ma ktoś powtórki w dobrej jakości do meczy must see tego turnieju? Mam
akurat trochę czasu, to jedną, czy dwie gry sobie mogę obejrzeć spokojnie. Żadnego meczu
nie oglądałem, ani z Wawy, ani z Katowic :)

Dzisiejsza gra, mousesports vs DragonBorns: http://pl.twitch.tv/riotgames/b/361228209?t=1h36m14s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby móc nie używać opóźnien, gracze powinni siedzieć w dźwiękoszczelnych "klatkach" i, co chyba nawet ważniejsze, nie mieć kontaktu wzrokowego z publicznością (bo mogliby zauważyć podekscytowanych widzów gdyby na przykład miało dojść do facechecka "z niespodzianką" :P). W Warszawie nie było za bardzo warunków, żeby to zorganizować, dlatego pojawiły się opóźnienia. Tylko że w takim przypadku powinni sobie te kamerki po prostu odpuścić. Albo wziąć przykład z Azjatów, którzy pokazują twarze zawodników (z potężnym zoomem :P) zaraz po "gorących" momentach. Taka opcja też jest ok. W sumie to chyba wszystko jest lepsze niż rozwiązanie zaprezentowane dzisiaj. :D

@Budo - mecz grupowy Giants - Alternate był świetny.

EDIT: Co do Olafa - widzę, że miał w tym turnieju 50% win rate, czyli wychodzi na to, że jest idealnie zbalansowany. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2013 o 20:14, windows00 napisał:

Dzisiejsza gra, mousesports vs DragonBorns: http://pl.twitch.tv/riotgames/b/361228209?t=1h36m14s


Hehe ale rzeźnia. Olaf op, szkoda, że nie na długo ;]
W ogóle tyle głupich błędów z obu stron w tej grze, że szok, widać, że jedni i drudzy się "podpalili" i nie grali racjonalnie cały czas ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak kogoś zreportowałem, to mogę gdzieś zobaczyć chat log z tej gry? Gram już sporo, ale takiego rage''a, przy tym tak bezpodstawnego to NIGDY nie widziałem, chciałbym to upublicznić ale chcę mieć tego loga, da się to skądś wygrzebać? Trybunał, cokolwiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2013 o 21:12, sinir napisał:

Jak kogoś zreportowałem, to mogę gdzieś zobaczyć chat log z tej gry? Gram już sporo,
ale takiego rage''a, przy tym tak bezpodstawnego to NIGDY nie widziałem, chciałbym to
upublicznić ale chcę mieć tego loga, da się to skądś wygrzebać? Trybunał, cokolwiek?



Możesz pisać do supportu o numer sprawy i linka do trybunału, o ile koleś ma tam teczkę, ale nie wiem czy to dostaniesz (nigdy nie próbowałem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2013 o 23:49, luzac napisał:

Gentelmen, we are fucked. Brace yourselves, Annies are comming.


Troszkę jak Alicja z American McGee''s Alice. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Annie wygląda jakby powoli dojrzewała. Być może za 10 lat z The Dark Child będzie The Dark Lady? A szkoda, bo przedtem wyglądała lepiej. Tibbers też idzie w złym kierunku, zaczyna przypominać jakiegoś lwa przez ten okrągły, futrzaty pysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2013 o 03:32, sinir napisał:

W 5 godzin, kto mnie pobije. :DDDDDDDDD
"The Elo rating system is a method for calculating the relative skill levels"
AHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH


Ty w ogóle masz czasami dodatnie KD ratio ?xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować