Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 28.02.2013 o 08:19, Grodhar napisał:

Kim jesteś żeby mówić co jest gorsze a co lepsze? Jak ja adwokatem, to ty chyba sędzią.

Zacyuję tylko: "To gorsze niż pudelek lub MTV". Nie oceniaj, jeśli sam masz problem z akceptacją cudzej opinii. Każdy ogląda co lubi, ale to Ty zacząłeś... sry. Ja czasem lubię, choć wolę turnieje niż filmiki pojedynczych graczy. Choć wolę sama grać lub patrzeć, jak mój facet gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o Zyrze zacząłem nią trochę grać i na razie widzę, że bardzo fajna postać.
Nasionko jest spoko, bo można wrzucić w krzaki i potem dać Q wiele razy mi się to przydało.
Do pushowania też jest spoko, tylko problem jest taki, że wymaga trochę skilla. Nadaję się na rankedy?

Co do Quinn to jeszcze nie spotkałem ogarniającej.
Edit Nie wiem czy jest warta 7800. Btw to jest nowa riotowa półka cenowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2013 o 08:19, Grodhar napisał:

Siedząc przed kompem mogę po prostu pograć, zamiast podniecać na pół żywymi chińczykami siedzącymi przed > kompem przez większość dnia.


Grając w piłkę na boisku mogę po prostu pograć, zamiast podniecać się na w pół żywymi Hiszpanami, Argentyńczykami, Portugalczykami etc. grającymi na boisku przez większość czasu.

Dnia 28.02.2013 o 08:19, Grodhar napisał:

A sport wiesz, to taka różnica, że on jest ''prawdziwy'' i nie zawsze możesz, dla przykładu, pokopać piłkę z 21 innymi osobami w salonie, ale z obejrzeniem meczu już nie będzie problemu.


A e-sport wiesz, to taka różnica, że on jest "prawdziwy" i nie zawsze możesz, dla przykładu, zagrać w LoLa z 21 innymi osobami na trybunie, ale z obejrzeniem meczu już nie będzie problemu.

Dnia 28.02.2013 o 08:19, Grodhar napisał:

Fakt że na eurosporcie leci liga mistrzów, a nie PES 2013 Tournament też o czymś świadczy.


Fakt, że na niemieckim eurosporcie jeszcze kilka lat temu oglądałem mistrzostwa świata w Counter Strike 1.6 też o czymś świadczy.

Dnia 28.02.2013 o 08:19, Grodhar napisał:

Rozumiem mistrzostwa świata, intel''a, czy inne zawody w LoL. (...)


Rozumiem mistrzostwa świata w piłce nożnej czy inne "Euro". Ale fanboystwa piłkarzy nigdy nie zrozumiem, tak jak ludzi śliniących się na ich widok bardziej niż niejednych dziewczyn. "Ronaldo gra!" "Messi gra!" zawsze mnie to po prostu bawiło...

Dnia 28.02.2013 o 08:19, Grodhar napisał:

Bez spiny, peace.


Z przymrużeniem oka ;]

A coby większego spamu nie było - ostatnio w LoLa grałem ze 3 tyg. temu - coś bardziej zmieniło się w tym czasie ? Jakieś większe buffy/nerfy ? I jak ten nowy champion - Quinn ? Typowy ADC czy sprawdza się też np. na topie lub w dżungli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2013 o 02:34, Bambadil napisał:

A coby większego spamu nie było - ostatnio w LoLa grałem ze 3 tyg. temu - coś bardziej
zmieniło się w tym czasie ? Jakieś większe buffy/nerfy ? I jak ten nowy champion - Quinn
? Typowy ADC czy sprawdza się też np. na topie lub w dżungli ?


Stronę lub dwie wcześniej wrzucałem patch notes z dzisiejszego patcha. Tak więc są w nim zmiany mniej więcej z ostatnich 3 tygodni.
Co do nowej postaci to dopiero dziś późnym wieczorem została odblokowana w sklepie, więc chyba jeszcze poważnych opinii na jej temat mieć nie wypada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2013 o 02:30, qwerty5712 napisał:

Co myślicie o Zyrze zacząłem nią trochę grać i na razie widzę, że bardzo fajna postać.
Nasionko jest spoko, bo można wrzucić w krzaki i potem dać Q wiele razy mi się to przydało.
Do pushowania też jest spoko, tylko problem jest taki, że wymaga trochę skilla. Nadaję
się na rankedy?

Na mida albo na supporta. W momencie premiery była jedną z najbardziej OP postaci w grze i mimo tego że znerfili jej bodajże Q,E,R i movement speed... nadal jest całkiem użyteczna.

Dnia 02.03.2013 o 02:30, qwerty5712 napisał:

Co do Quinn to jeszcze nie spotkałem ogarniającej.
Edit Nie wiem czy jest warta 7800. Btw to jest nowa riotowa półka cenowa?


To jest "tygodniowa" półka cenowa. Za 7 dni będzie 6300 IP. Ma to na celu chyba zminimalizować nieskończone pokłady IP u starszych stażem graczy którzy nie muszą w ogóle wydawać RP na postacie (samemu mam coś koło 20000 IP). Oficjalna wersja jest taka żeby mniej osób od razu klikało na lock-in nowej postaci w dzień po premierze bo mają wybór - kupić ją od razu za 7800 albo zaczekać ten tydzień i wtedy już "tylko" 6300.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowe "trinity force" na Irelii działa cudownie :D Mam na myśli Blade of the Ruined King+Iceborn Gauntlet+Warmogs, a jak zamiast Warmoga weźmiemy Frozen Mallet i do tego na lategame Randuin''s Omen to wydaje mi się, że nawet quadra flash Ahri nie będzie problemem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2013 o 02:30, qwerty5712 napisał:

Co myślicie o Zyrze zacząłem nią trochę grać i na razie widzę, że bardzo fajna postać.
Nasionko jest spoko, bo można wrzucić w krzaki i potem dać Q wiele razy mi się to przydało.
Do pushowania też jest spoko, tylko problem jest taki, że wymaga trochę skilla. Nadaję
się na rankedy?


Była mocna i grana, ale dostała trochę nerfów... od tamtej pory rzadko ją widuję, ale ciągle potrafi namieszać. Ma mocne cc i duże aoe, jak ogarniasz smartcasty to będziesz taki aoe veigar z mniejszym damagem, za to z wiekszym utility. Na support już się imo nie nadaje, a szkoda, bo fun był.

Dnia 02.03.2013 o 02:30, qwerty5712 napisał:

Co do Quinn to jeszcze nie spotkałem ogarniającej.
Edit Nie wiem czy jest warta 7800. Btw to jest nowa riotowa półka cenowa?


Przez tydzień nowy champ będzie 7800, potem tanieje do 6300, a jeden ze starszych champów jest przeceniany tier niżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2013 o 10:32, Budo napisał:

Przez tydzień nowy champ będzie 7800, potem tanieje do 6300, a jeden ze starszych champów
jest przeceniany tier niżej.

Wiadomo już który, czy dopiero będzie to podane? Ach... wydałam moje ciężko zarobione +5000 na Branda i Annie :P I czy przecena jest stopniowa, tzn. ktoś z 6300 na 4800 więc ktoś z 4800 na 3150 itd?

Zyra źle mi się kojarzy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież Leona została przeceniona już dzisiaj w nocy. Następny będzie Wu, potem Skorupi, potem Ribur...

---

Nowa postać jest przeceniana z 7800 na 6300 po tygodniu.

Wraz z wyjściem nowej postaci, jedna z postaci z pułapu 6300 przeceniana jest na 4800 w kolejności ukazania się.

Co trzecią nową postać będzie dodatkowa przecena z jedego z niższych pułapów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2013 o 11:11, Ciekawski94 napisał:

ten nowy hero to na jaką linie?


Ad carry raczej.

Koń ciągle działa, sprawdzałem. Mniej heala, ale po prostu trzeba się bardziej tanky budować i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie trochę z innej beczki. Gram obecnie z innymi graczami przeciwko botom na beginnerze i zastanawiam się, kiedy przejść na intermediate a kiedy zagrać Pvp. Mam obecnie 11 lvl, idzie mi dobrze, aczkolwiek kupionych championów mam jedynie trzech (choć nie wiem, czy ma to coś do rzeczy;P). Nie grałam w inne gry typu DOTA itd.


@@@luzac
dzięki za wyjaśnienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli potrafisz złapać myszkę to możesz grać PvP. Uwież ludzie w tej grze nie chcą się nauczyć grać i poziom botów dla większości społeczności jest nie do przeskoczenia. Porady? Ogarnij smartcasty, co się dzieje w teamfightcie, naucz się farmować. Sam jestem nowy bo jeszcze 30 nie mam, ale te trzy rzeczy, które wymieniłem pozwalają ogarnąc tą grę w przyzwotiym stopniu. Bohaterzy to osobny temat na rozmowę bo to co jest w tej grze z postaciami jak dla mnie się kupy nie trzyma. Graj tymi z rotacji i kupuj co chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinnaś już od początkowych lvl grać przeciwko innym ludziom, zagraj ze dwa intermediate i jak będziesz miała pozytywne staty to później tylko pvp. Wydaje mi się, że na tym poziomie boty na intermediate są lepsze od większości ludzi, więc będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Olej boty i nie graj nigdy na beginnerze, zaczynaj pvp od razu, bo będzie za późno niedługo, jak na Twój level.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2013 o 12:25, Budo napisał:

Olej boty i nie graj nigdy na beginnerze,

Grałam na beginnerze, bo nigdy wcześniej nie grałam w tego typu gry. Tyle rzeczy naraz do ogarnięcia. Smartcasty to jak dla mnie jeszcze abstrakcja i oprócz Garena mam problem z walką wręcz, dużo lepiej mi idzie bohaterami walczącymi z dystansu.

Dnia 02.03.2013 o 12:25, Budo napisał:

zaczynaj pvp od razu, bo będzie za późno niedługo,
jak na Twój level.

Hmm... nie bardzo rozumiem co masz na myśli. Dlaczego za późno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować