Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Skiny do Nidalee i Katariny będą dostępne od momentu w którym rozpocznie się Lunar Revel, czyli niedługo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2015 o 00:17, luzac napisał:

Skiny do Nidalee i Katariny będą dostępne od momentu w którym rozpocznie się Lunar Revel,
czyli niedługo.

Dziękówka za odpowiedź, bo się łaszę na skina do dzidali :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po placementach wrzuciło mnie do Golda 3 ( 8-2) i nie ukrywam, że mnie to zaskoczyło, pozytywnie oczywiście.
Dzisiaj po zagraniu dodatkowych 11 gier jak głupi cieszyłem się z awansu do G2. Żałuję, że nie widziałem swojej miny jak kilka minut temu zorientowałem się, że wskoczyłem od razu do G1 :D

3 sezon skończyłem w srebrze, 4 w goldzie to może w 5 uda mi się wbić platynkę xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, naprawdę liczę, że coś dadzą Veigarowi zamiast dfg... Wczoraj sobie nim zagrałem i imho nie czuć już tego nuke''a (skończyłem z 650+ ap, zonya, rabadon, void, sorcki i morello). Jedyne co schodziło na ulta to ap suport (mider się zorientował i poszedł w resisty). Tank przeżył, adc musiałem poprawić q.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2015 o 14:34, Gumisiek2 napisał:

W przypadku Veigara szykują się nieco większe zmiany:

http://www.surrenderat20.net/2015/02/red-post-collection-meddler-on.html



Rito logic - brakuje damagu, to zmieniamy mechanikę, a nie o to chodzi. Jak niby wg nich zmiana q na skillshot albo zmiana stuna, żeby chociaż był czas na reakcję mają pomóc Veigarowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2015 o 22:11, Baluk25 napisał:

Jak powiedział kumpel z którym grałem ten mecz - masterem się nie liczy.
A tak swoją drogą, dawno skurczybykiem nie grałem, a na jungle pierwszy albo drugi raz.
Fajnie jest.
http://matchhistory.eune.leagueoflegends.com/en/#match-details/EUN1/1096338023/29338075?tab=overview

Eh, nowy master to już nie to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2015 o 22:11, Baluk25 napisał:

Jak powiedział kumpel z którym grałem ten mecz - masterem się nie liczy.
A tak swoją drogą, dawno skurczybykiem nie grałem, a na jungle pierwszy albo drugi raz.
Fajnie jest.
http://matchhistory.eune.leagueoflegends.com/en/#match-details/EUN1/1096338023/29338075?tab=overview


Zamiast hydry mogłeś botrka wstawić, lepszy item dla mastera.

Also - spróbowałem Kalistę. Jestem generalnie łamagą jeśli chodzi o wysoko skillowych champów (Lee Siny, Vayny itp. nie dla mnie), ale z Kalistą to są niezłe jaja, skoro wystarczy trzymać shift i nawalać prawym przyciskiem myszy gdzie popadnie i kille wpadają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak penta siadła :D

A co jest z kalistą i shiftem? Bo nigdy nią nie grałem tak właściwie.

Akwyx - ,,nowy master"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.02.2015 o 22:40, Baluk25 napisał:

Akwyx - ,,nowy master"?


Mam na myśli rework. Niestety (tzn. zależy od tego czy był wśród "twoich" czy u przeciwnika) ale odebrano nam AP Mastera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2015 o 22:46, akwyx napisał:

Mam na myśli rework. Niestety (tzn. zależy od tego czy był wśród "twoich" czy u przeciwnika)
ale odebrano nam AP Mastera.

AP Master? Najstarsi górale nie pamiętają tych czasów Kappa
Posty o AP Masterze powinno się zaczynać od "dawno, dawno temu gdy bramy krakowa zapinano na guziki..." :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2015 o 22:40, Baluk25 napisał:

A co jest z kalistą i shiftem? Bo nigdy nią nie grałem tak właściwie.


Rozchodzi się o jej pasyw. Generalnie nie możesz anulować autoataku, za to możesz doskoczyć w wybrane miejsce gdy atakujesz. Shift+ right click = atakujesz najbliższy cel i się przemieszczasz w wybrane miejsce. Dodaj do tego pasyw Kalisty + build na hurricane i masz potwora, którego nie złapiesz nigdy, za to on zakituje twój team na śmierć.

Naprawdę, jak będę grał rankedy, to będę musiał banować Kalistę i Azira, bo sami praktycznie ustawiają tfy, jeśli nie są mocno do tyłu. Zed to mój osobisty permaban, więc on będzie zawsze na liście. Tylko w takim przypadku istnieje ryzyko, że ktoś picknie jakiegoś Yasuo czy Vayne, meh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2015 o 00:20, Budo napisał:

Usuwają dfg? A Garenowi kto buffa da, żeby zrekompensować kluczowy item?


Czasów robienia Garena pod ap nie pamiętam jakoś, a gram już długo.;p
Ale domyślam się że pewnie to literówka, o jakiś zmianach Veigara(jeśli to o niego Ci chodziło xD) jest parę postów wyżej, może w jakiś sposób wynikają one właśnie przez usunięcie deathfire grasp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Budo jest znany ze swojej niezwykłej wręcz umiejętności gry Garenem (coś jak sezon 2 i Froggen''s Anivia) i zapewne odczuwa pewnien dyskomfort grając nim bez DFG (coś jak nerf warmonga dla wspomnianej Anivii Froggena).

A co do ciekawych buildów Garena to pamiętam jak się go robiło pod kryta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2015 o 22:38, NeroNarmeril napisał:

Also - spróbowałem Kalistę. Jestem generalnie łamagą jeśli chodzi o wysoko skillowych
champów (Lee Siny, Vayny itp. nie dla mnie), ale z Kalistą to są niezłe jaja, skoro wystarczy
trzymać shift i nawalać prawym przyciskiem myszy gdzie popadnie i kille wpadają...


o co chodzi z tym shiftem? możę wyjdę na kogoś z autyzmem, ale serio nie mam pojęcia...
bleeh, nvm, tylko zaśmieciłem wątek. To może macie jakis build pod khaliste(bo widzialem ich sporo z Runaa czy jakos tak) i na początku mnie to śmieszyło, ale zobaczyłem, że działa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować