Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 03.02.2015 o 22:15, kulfonito napisał:

O co chodzi z tym Kinetic, itp?


A może tak wejdź na główną stronę, zobacz promo i odpowiedz sobie na pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię grać adc, nie ogarniam, robię pełno błędów. Dzisiaj byłem zmuszony, bo jako ostatni pickowałem, a że dostałem twitcha ze skinem za refy (polecam!), to spróbowałem.

Pierwszy mecz w życiu, przeciwnicy silver/gold, a ja myknąłem pentakilla. Dobrze, nie? :D

20150204164748

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2015 o 16:47, Baluk25 napisał:

Nie lubię grać adc, nie ogarniam, robię pełno błędów. Dzisiaj byłem zmuszony, bo jako
ostatni pickowałem, a że dostałem twitcha ze skinem za refy (polecam!), to spróbowałem.


Pierwszy mecz w życiu, przeciwnicy silver/gold, a ja myknąłem pentakilla. Dobrze, nie?
:D


Wait, to kto tam był suportem?

Also - Lee, Zed i Yasuo w jednym teamie, ja bym uciekał na sam widok :I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A, zapomniałem dodać - nie miałem supporta i grałem 1vs2 :D
Za to było dwóch midderów, z tego jeden poszedł typowo pod trolla (6x item co daje 40 ap)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli miałbym wskazać champa, którego powinni znerfić, to wskazałbym shaco.
4vs5, 15/1 i akcja 3vs1 przy drake, którą wygrałem biorąc przy okazji drejka. Dawno się tak nie cieszyłem z wygranej :D

20150206191434

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2015 o 19:15, Baluk25 napisał:

4vs5, 15/1 i akcja 3vs1 przy drake, którą wygrałem biorąc przy okazji drejka. Dawno się
tak nie cieszyłem z wygranej :D


Najbardziej mi się podoba brak jakiegokolwiek czerwonego trinketu (a pewnie i pink wardów) w drużynie przeciwnej - no cóż, do pewnego etapu można grać (i wygrywać) chyba wszystkim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2015 o 19:15, Baluk25 napisał:

Jeśli miałbym wskazać champa, którego powinni znerfić, to wskazałbym shaco.
4vs5, 15/1 i akcja 3vs1 przy drake, którą wygrałem biorąc przy okazji drejka. Dawno się
tak nie cieszyłem z wygranej :D


A tam Shaco. Baaaardzo skillowy, ale wynagradza trud. Do nerfa to powinny polecieć różne facerolle, przy których w ogóle nie trzeba się wysilać a i tak robią masakrę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po statach 6/0 jak wpadałem, to ostatnią rzeczą o jakiej by pomyśleli byłby trinket. Serio, tristanę brałem z łapy na dwa strzały, lee sina klon brał na klatę, a reszta jakoś szła, ale też nie dłużej niż te dwa - trzy strzały :)

Nero - trzeba ogarniać znikanie w odpowiedniej sekundzie i zachodzenie od tyłu. A później typowy snowball i destrukcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2015 o 20:16, Baluk25 napisał:

Nero - trzeba ogarniać znikanie w odpowiedniej sekundzie i zachodzenie od tyłu. A później
typowy snowball i destrukcja.


Żeby to było takie proste. Kumpel swego czasu sporo grał klaunem i widziałem, jakie outplaye leciały. Przy Shaco trzeba mieć zaawansowaną wiedzę na temat lasu, żeby wiedzieć, czy można sobie pozwolić na kradzież buffa, próbę zgnojenia przeciwnego junglera czy dobrego ganka. Bo jak coś nie wypali, to jesteś do tyłu do końca gry.

Nie bez powodu co niektórzy gadają, że "Shaco w przeciwnym teamie to main 1000+ gier na koncie, a u mnie wywala się na redzie i feeduje". To nie jakiś WW czy Vi "kliknij ulta by zdobyć fraga na ganku".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt faktem, łatwo nim o fail''a. Ja mam zasadę, że gdy już coś pójdzie nie po mojej myśli, to ciskam ulta i liczę na to, że przeciwnik pomyli się. Tak jak dzisiaj, gdy WW zrobił ulta na klonie, ja odskoczyłem, a po chwili leciał ult dravena, oczywiście w stronę klona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować