Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 18.03.2011 o 12:25, Wielki_Bubba napisał:

> tak a AP sion to najnudniejsza postać w grze.

Wydaje mi się ciekawszy od autoattack siona, lol.

Jak dla mnie to wolę right click + ulti po stunie i tarczy zamiast stun>detonacja tarczy i po zabawie. Więcej emocji. A tak to wbiegasz, 2 klawisze i albo leży albo nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa jest Sona po tych ostatnich zmianach, ale wciąż Janna lepsza. Mogli by ją wrócić do porównywalnego poziomu jak była po wyjściu. Wiadomo, że trochę niższe przeliczniki ale wtedy byłby to support porównywalne do Janny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dość ciekawy build opracowałem na lane dla Nocturna, który naprawdę koksi, ostatni pojedynek: double kill na first blood oraz wynik końcowy 17/1/14, a wiec po kolei :

-buty+ 3 HP potion
-Berserkerki
-Executioner Calling
-Infinity Edge
-Phantom Dancer
- oraz na koniec wolna ręka, zazwyczaj kupuje coś na resist bądź pod hp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, wypróbuję jak tylko będę miał czas ;) Gunblade mi się tak podoba, bo ma bardzo przydatny slow, na długi zasięg. Slow -> killer instinct -> shunpo -> death lotus -> ignite ->shunpo/bouncing blade. Zabójcze combo na typów którzy postanawiają sami się wychylać, ale nie zawsze działa na tanków, aczkolwiek spotkałem się z typem, który co chwilę mi się odgrażał, że już go nie zabiję, a stackował armor... Tak, jestem low lvl (18).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2011 o 23:24, Budo napisał:

/.../

AD Sion to jest strasznie sytuacyjna postać. Przydaje się kiedy wrogi team nie ma CC, bo w innym wypadku gdy wpada taki AD Sion na ulti to dostaje stuna czy nawet exhausta i kładzie się w parę sekund. Dobry melee ad powinien mieć jakiś buff do movespeeda/dash czy inny sposób podbicia do przeciwnika oraz sporą wytrzymałość, Sion nie ani jednego więc na bardziej poważne granie jest raczej mało ciekawym pickiem. AP Sion jest mniej zależny od wrogiego teamu, plus jest jednym z największych burstów w grze, może wrzucić oba nuki w sekundę i cofnąć się czekając na cd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2011 o 15:56, Oloninho napisał:

Czy jak gramy customa z botami i wychodzimy z meczu to tracimy coś?


W customie nic, w coop vs ai masz leave do statystyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wrażenia po pierwszych partiach z Nocturne? W pierwszej grze przeciwko niemu trochę się wystraszyłem, kiedy odpalił ulti. Robi wrażenie. :) Jeszcze trochę punktów i sam go kupię. Na razie zostaję przy Jarvanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2011 o 20:55, mefiperes napisał:



Fajnie się gra. Moja pierwsza gra skończyła się ze statami 22/10, w drugiej było już zdecydowanie gorzej: 8/12, niemniej Nocturne jest super ;]

Znowu serwer unavailable?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Nocturne chyba dostanie nerfa, ale da się z nim walczyć. Przede wszystkim trzeba uważać i nie łazić w lesie samemu, ani nie łazić z niskim hp, bo to aż się prosi o gank, a że Nocturne ma swoje ulti z dużym zasięgiem to tym bardziej niebezpieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować