Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

To może jeszcze taki typek. Gra Olafem. Pierwsze co mu piszę, że idzie ze mną bot. Nie wiedział co to bot, myślał, że to jakieś slangowe określenie robota -.- Dalej, na lane mamy Akali i Ezreala. Pushuje jak niedorozwój i ma pretensje, że mu nie pomagam ich zabić... Zrobił to kilka razy z czego 2 razy jak na środku był miss. Dodam, że po lane phase (w tym wypadku 17-18 minuta) miał lvl 5. KSował wszystko co się dało. Widzi golem ma mało hp, rzut toporem. Akali ma mało hp, rzut toporem (była w tłumie i bankowo by padła). Druga drużyna gankuje jak poryta, a on sam chodzi pod ich turrety. Wyzywał trochę od noobów i mnie, za to, że nie pomagałem mu (czytaj: nie popełniałem samobójstw) itp. Ogółem nieogar. Nie powiem, że przegraliśmy przez niego, bo mi też nie szło najlepiej. Matchmaking dobrał nam 2x30 lvl z czego u nas był tylko jeden z takim.
Nie zgadniecie jaki ma lvl...

Spoiler

25

Nick: TheFöreigner. Radzę szerokim łukiem omijać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2011 o 21:32, Ostrowiak napisał:

dziadek,

Winnin''!

Dnia 19.03.2011 o 21:32, Ostrowiak napisał:

generał

Winnin''!

Dnia 19.03.2011 o 21:32, Ostrowiak napisał:

niekiedy wielki demoniczny kruk.

EPIC Winnin''

Dnia 19.03.2011 o 21:32, Ostrowiak napisał:

Coś mówiłeś?

No i jeszcze to, że jak do niego podejdziesz to twoja twarz się stopi, a twoje dzieci będą płakać nad twoim zeksplodowanym ciałem.

W ogóle dzisiaj dwa razy zaliczyłem firstblooda bez itema startowego, bo zapomniałem kupić... Już 3 takie FB zaliczyłem. 1 raz Kayle i teraz dwa razy Swainem.

An Enemy has been SWAIN! bee-yatch

BTW ma ktoś jakiś build dla Swaina sprawdzony? Bo niby dobrze mi idzie z moim, ale może ktoś ma lepszy. I nie dawać mi linków do mobafire i LC.
Ja kupuję (jak nie zapomnę...) dorana, rod, kapelusz/banshee/klepsydra, deathfire, (czasami) will of ancients, kapelusz, jeśli wcześniej nie kupiłem i wtedy gra zazwyczaj się kończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedługo pod FAQiem dojdzie wpis "kogo unikać" :D Będziemy tam wspólnie wpisywali największyc nieogarów 4ever :)
Irytyją goście, którzy się
a) bulwersują
b) wyzywają od noobów, mimo że sami są gorsi
c) użalają się nad sobą
nie wiem jak wy, ale ja potrafię żartować z przeciwną drużyną dlatego, że np. pojechali nas w "timfajcie". O ile trafią się gracze z dystansem do siebie, aż się grać chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Nie ma nic gorszego, niż typowe bufony, które są zapatrzone w siebie i twierdzą, że są pro. Najprzyjemniej się gra z ludźmi, którzy wiedzą, że to tylko gra, a po drugiej stronie też są ludzie, którzy chcą się dobrze bawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh nadal mam problem z tymi RP.
Ktoś pisał, że rozdają co czwartek te RP za invy.
Czwartek minął, a RP "uzyskałem" 12 marca. Do tej pory jeszcze ich nie otrzymałem.
Ktoś wie, co jest przyczyną ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilku kumpli dostało IP boosta, ja nie. Mimo że cały czas graliśmy razem. Twórcy rozdali to tylko osobom, które spotkały się z jakimś problemem, czy wszystkim ( a ja po prostu nie zdążyłem jeszcze dostać...)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2011 o 10:11, Kwazis napisał:

Kilku kumpli dostało IP boosta, ja nie. Mimo że cały czas graliśmy razem. Twórcy rozdali
to tylko osobom, które spotkały się z jakimś problemem, czy wszystkim ( a ja po prostu
nie zdążyłem jeszcze dostać...)?

Ja też dostałem ;p nie wiem za co, ale poczekaj Ty też go dostaniesz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2011 o 10:17, mlynar911 napisał:

> Kilku kumpli dostało IP boosta, ja nie. Mimo że cały czas graliśmy razem. Twórcy
rozdali
> to tylko osobom, które spotkały się z jakimś problemem, czy wszystkim ( a ja po
prostu
> nie zdążyłem jeszcze dostać...)?
Ja też dostałem ;p nie wiem za co, ale poczekaj Ty też go dostaniesz ;]

Oby ^^ IP na Cassio same się nie nazbierają, a pomoc się przyda... Jeszcze 3k IP.. ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2011 o 10:11, Kwazis napisał:

Kilku kumpli dostało IP boosta, ja nie. Mimo że cały czas graliśmy razem. Twórcy rozdali
to tylko osobom, które spotkały się z jakimś problemem, czy wszystkim ( a ja po prostu
nie zdążyłem jeszcze dostać...)?

Ja mam 19 IP boost.
Dodali mi i jescze te refery <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boosty powinien każdy dostać za problemy z patchem. Wczoraj kilku znajomych dostało - ja i kolega nic. Dostał dzisiaj kolega - ja nic. Napisałem do supportu i się zapytałem :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2011 o 11:04, Viitrik napisał:

Napisałem do supportu i się zapytałem
:3


Po co?...Oni boosty przydzielają w ciągu 7 dni. Jeden dostani szybciej, drugi później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2011 o 11:04, Viitrik napisał:

Boosty powinien każdy dostać za problemy z patchem. Wczoraj kilku znajomych dostało
- ja i kolega nic. Dostał dzisiaj kolega - ja nic. Napisałem do supportu i się zapytałem
:3

Ehhh ta niecierpliwość i zazdrość ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2011 o 10:11, Kwazis napisał:

Kilku kumpli dostało IP boosta, ja nie. Mimo że cały czas graliśmy razem. Twórcy rozdali
to tylko osobom, które spotkały się z jakimś problemem, czy wszystkim ( a ja po prostu
nie zdążyłem jeszcze dostać...)?

Też nie dostałem. Wszystko przez masonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.03.2011 o 11:54, Madoc napisał:

Też nie dostałem. Wszystko przez masonów.

Greanpeace też ponoć coś namieszał. Na szczęście ja mam pewne znajomości w Riot o których nie mogę za bardzo mówić i swojego ip boosta już mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2011 o 12:48, Ostrowiak napisał:

A ja mam chociaż od pewnego czasu nie gram (ot strajk żeby wprowadzili content,
nie nowe postacie)

Oj, zestarzejesz się czekając na nowe mapki/cokolwiek innego niż postacie. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie szkodzi, ostatnia rzecz jaka w LoL była dla mnie fajna i przyciągała to Maokai, którego dodatkowo dopakowali.

Tyle że tępi się go jako wasteslot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2011 o 13:10, Ostrowiak napisał:

A nie szkodzi, ostatnia rzecz jaka w LoL była dla mnie fajna i przyciągała to Maokai,
którego dodatkowo dopakowali.

Tyle że tępi się go jako wasteslot.

Moim zdaniem noc jest o wiele fajniejszy od takiego maokaia. A to ze dodaja nowe postacie to przeciez dobrze, gra sie rozwija a nowa mapka prawdobopdobnie to bedzie niewypal jak tt...Poza tym na pewno zauwaza twoj strajk jednoosobowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować