Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 20.03.2011 o 12:48, Ostrowiak napisał:

A ja mam chociaż od pewnego czasu nie gram (ot strajk żeby wprowadzili content,
nie nowe postacie)

Na pewno to zauważą, brawa za pomysł. Potrzebujemy więcej takich ludzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.03.2011 o 13:42, Yawei napisał:

Moim zdaniem noc jest o wiele fajniejszy od takiego maokaia. A to ze dodaja nowe postacie
to przeciez dobrze, gra sie rozwija a nowa mapka prawdobopdobnie to bedzie niewypal jak
tt...Poza tym na pewno zauwaza twoj strajk jednoosobowy...

I tak wszyscy będą grać na Summoner Rift. Tamta będzie do grania 4fun. Będzie za bardzo przesadzona, z tymi teleportami do poważnej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A no może, dlatego że jest cennym pickiem, nie tak jak Maokai, który do niczego się aktualnie nie nadaje. Myślę, że postać jest ciekawsza jeśli można nią coś zrobić, a nie tylko polatać i popatrzeć, a możliwość pozabijania istnieje tylko przy ludziach, którzy sami wbiegają w wieże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2011 o 15:26, Oloninho napisał:

Jak ustawiać masteries pod Katarinę i jakich używać spellsów?

Em osobiscie ustawiam 9/11/10. Flash ghost. Runy do dodga(seale), magic pena(marki), flat ap/hp(quinty) i ap per lvl(glyphy). Ewentualnie mozesz wziac ignita i pojsc 10/11/9.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2011 o 15:31, Oloninho napisał:

Taaa... Tyle że ja gram 2 dni, mam 9 lvl prawie i nie ogarniam za bardzo tego ; d


Jak jesteś początkujący to poczytaj sobie poradniki na mobafire.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2011 o 15:31, Oloninho napisał:

Taaa... Tyle że ja gram 2 dni, mam 9 lvl prawie i nie ogarniam za bardzo tego ; d

A. To mozesz ustawic w utility tak zeby dostac zwiekszonego expa lub w offensa zeby miec spell pena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masteries ładuj wszystkie w drzewko utility (niebieskie) jak na razie. Many nie potrzebujesz, to omijaj, te co je dodają, coś z nią robią - wyjątkiem są te, które coś robią też z hp, np zwiększają regenerację. Co do spelli wszystko zależy od upodobań. Osobiście używam ghost i ignite. IP na runy nie trać do czasu aż wbijesz lvl 20 i uzyskasz dostęp do tier3. Jak grasz Katariną, to rekomendowane itemy są do niej bardzo dobre, jak już zaczniesz ogarniać, to możesz eksperymentować, ale nigdy nie buduj się wyłącznie pod AP. Prócz samego AP, są też itemy AP def i AP magic res.
Pamiętaj, najważniejsze jest wyczucie, kill nie jest wart samobójstwa, a moby staraj się tylko dobijać, bo stojąc pod własnym turretem mniej narażasz się na atak przeciwnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Często dla Katariny robi się 9/0/21, ale wszystko zależy od upodobań. Możesz zacząć od offense, ja osobiście zaczynałem od utility. Jak na razie masz za mało punktów do rozdzielenia, żeby różnica między tymi dwoma drzewkami była aż tak duża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam specjalnego builda gdzie nic nie pakuje w utility, za to 10 w offense a resztę w defense. Ale tak ogólnie co polecasz dla Katy w utility?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Quickness, intelligence, improved ghost. Ja tego używam i dla mnie to działa :P Jeżeli dla ciebie działa twój build, to też ok. Bonusy z masteries i tak mają największe znaczenie tylko w lanning phase, poza paroma wyjątkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio mam całkiem niezłą passę. Nie licząc wczorajszego leava (net mi padł w 12 minucie, więc to "moja" wina), który jest na dalszej pozycji, to mam 19 wygranych z rzędu i ratio wzrosło do 50+. A wszystko dzięki ciągłym premade''om.

20110320181535

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2011 o 18:34, sirufok napisał:

Ostatnio mam całkiem niezłą passę. Nie licząc wczorajszego leava (net mi padł w 12 minucie,
więc to "moja" wina), który jest na dalszej pozycji, to mam 19 wygranych z rzędu i ratio
wzrosło do 50+. A wszystko dzięki ciągłym premade''om.

Ty jesteś pawlow? Haha, to ciekaw jestem ile mam innych osób z gramu w znajomych nawet o tym nie wiedząc;)
Jak coś to WitcherEzio jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować