Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 15.04.2011 o 21:40, Anayami napisał:

co myślicie o swainie, kassadinie i trynd, warto ich kupić?? gram gł. assasinami więc
mam wielki problem :) ostatnio mam tak, że mój team jest słaby, a ja nie mam możliwości
farmienia, więc potrzebuje coś do mi podbije lo w normalach :)


Nie to żebym się sprzeczał ale ty wyciągasz staty rzędu 0/10 i przegrywasz z AD Kassadinem który nie używa nawet skilli więc nie zrzucaj winy na team :D
Tak szczerze to polecałbym Swaina, Kass wymaga skilla i czasu żeby go przyzwoicie ogarnąć. Za to Swain to po prostu niezabijalny potwór - może i nie ma absurdalnego damage''u ale pozbycie się go graniczy z cudem. W sumie tak długo jak masz manę to jesteś nieśmiertelny (o ile oczywiście nie planujesz brać na klatę nuke''u z wszystkich skilli od kilku postaci naraz). Ewentualnie proponuję zastanowić się nad Ryze (zwłaszcza że kosztuje obecnie tylko 450 IP, to tyle co nic) - budujesz go jak tanka a ma dps jak mag z 500 AP w late game.
Tryndamere odpada z tego samego powodu co Kassadin - to nie są postacie dla ciebie. Masz zbyt nieprzyjemną skłonność do pakowania się w 1 vs 5 aby, przynajmniej na razie, próbować swoich sił z postaciami które mają wymagający gameplay. A wbrew pozorom, Tryndamere to nie tylko spamowanie autoataków i używanie ulti. A częściej porządna farma, dżungla, rozsądne gankowanie i dobór odpowiednich targetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2011 o 00:47, ziptofaf napisał:

+20 wraz z Morde? Wiesz że na tamtym elo ludzie już nawet zaczynają myśleć? ;D A twoja
postać się cienko wtedy sprawdza ;)

Wiem, wiem. Może zmienię postać jak wejdę na plus. Ale i tak póki co to pogram sobie takim "magiem". A jak znowu przy zerze zobaczę ashe nurkujące pod turrety na 4 lvl to zacznę grać rankedy... ^^

Dnia 16.04.2011 o 00:47, ziptofaf napisał:

Czy ja w tym match history widzę KATĘ z 23/6/10?

To nawet u mnie stanują katariny. Czyli można upaść jeszcze niżej trolololo. ;]

Dnia 16.04.2011 o 00:47, ziptofaf napisał:

No i drugie pytanie

Hextech Janna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2011 o 08:16, Markush napisał:

Wiem, wiem. Może zmienię postać jak wejdę na plus. Ale i tak póki co to pogram sobie
takim "magiem". A jak znowu przy zerze zobaczę ashe nurkujące pod turrety na 4 lvl to
zacznę grać rankedy... ^^

I zobaczysz to samo jak się nie wybijesz, a czasem jest gorzej :)

Dnia 16.04.2011 o 08:16, Markush napisał:

> No i drugie pytanie
Hextech Janna.

Albo Frozen Terror ( mam i fajnie wygląda skin w grze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2011 o 02:36, ziptofaf napisał:

Takie pytanko - którego maga uważacie za obecnie najmocniejszego w solo queue? Bo chcę
się nauczyć grać kimś innym niż Anivia (która jest świetna ale już mnie ździebko nudzi
^^) :P


Chodzi o rankedy? Ja w nich grając solo Malzaharem cuda wyczyniałem. Na chwilę obecną jest to moja najlepsza postać, chociaż wczoraj pograłem Anivią i również masakra. Ale po 4 grach nie będę nią na rankedy leciał ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lee Sin jest świetny, pograłem trochę i bez problemu wywaliłem z linii Vlada i Anivię (inna sprawa, że oboje byli top a nie mid.)

Na 1 poziomie Anivia miała jakieś 450 HP, po jednym ''combo'' z Q i autoataku 50% hp jej zeszło.

Mam nadzieję że nie dostanie nerfa niedługo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2011 o 08:16, Markush napisał:

> Czy ja w tym match history widzę KATĘ z 23/6/10?
To nawet u mnie stanują katariny. Czyli można upaść jeszcze niżej trolololo. ;]


:D :D
Katarina wjeżdżała chyba w tym meczu ostatnia, kiedy już stuny poszły :x

Ejjj, ale elo 1081 na rankedach nie jest takie złe... Zagrałem Amumu i staty 14/0/17 weszły jak masło. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2011 o 11:49, cubbek napisał:

Ejjj, ale elo 1081 na rankedach nie jest takie złe... Zagrałem Amumu i staty 14/0/17
weszły jak masło. :o


No to akurat oznacza że to ELO jest nie tyle złe co potwornie złe :D

Notabene, orientuje się ktoś jak HotshotGG (albo inny 2k elo+) buduje Jarvana i jakie dobiera mu masteries i runy? Bo ja na razie eksperymentuję z buildami i zbyt dobrze to nie wychodzi (Doran''s Shield, Heart of Gold, Mercury Treads, reszta itemów pod tanka zależnie od wrogiego teamu + pod koniec z 1,2 pod fightera typu Frozen Mallet/Atma''s Impaler/Stark''s Fervor). Runy wziąłem armor penetration + attack speed + quinty pod flat hp. Masteries 14/16/0. Grać się da ale jednak czegoś mi w tym brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2011 o 15:39, Thormirion napisał:

Macie jakieś problemy z włączeniem nowego (RADS) launchera bo mi od dzisiaj nie chce
się uruchomić:/


Napotkałem ten sam problem. Oczywiście strona główna EU znów nie działa, więc znowu się coś posypało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2011 o 16:48, Mange napisał:

Co tam jest ?


14:45: Received reports that the Launcher is encountering an error
14:50: Gathering player logs to investigate the cause.
14:56: A huge thank you for all the logs and responses these are very helpful. The issue is not restricted to either launcher.
15:00: Made aware that game download is currently unavailable as well. Updated title to reflect issue.
15:08: Issue is not EU specific. Updates may become slower for a short period as more information becomes available. Another note that I will not be able to post in other threads while updating here and in other languages.
15:11: Forums may load slower for some people at the moment.
15:20 This is a service provider issue and not related to the client. You do not need to reinstall or otherwise modify your client.
15:30: Unfortunately we are unable to modify the Server Status page at this time. The server is unavailable as we attempt to resolve the external issue in order to prevent confusion on the problem.

Czyli jak zwykle macie problemy techniczne na EU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 16.04.2011 o 16:56, ziptofaf napisał:

Czyli jak zwykle macie problemy techniczne na EU.

Czyli nic nowego :) Czasem się zastanawiam, że oni kasa z RP zamiest inwestować to dokładają sobie to pensji :), a ja głupi zamierzam zamówić sobie za 80zł kolejne punkty :(
EDIT
Niedawno stworzyłem sobie konto na Amerykańcu i jak ktoś ma chęć pogrania ze mną 4fun to niech mnie doda. Rikud0 ( zero jest na końcu). 3 winy 1 lose xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować