Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 30.05.2011 o 15:45, Buhahahahaha napisał:

Jak radzisz ją budować? Na CDR, co by HG spamować?


Itemy do generacji golda, spam wardów, oracle i ewentualnie aegis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2011 o 21:43, Yawei napisał:

Banowali go bo to main Rambo, ktory podobno nim genialnie jungluje, a nie z poowdu buga
jakiegos.


I z powodu buga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2011 o 22:25, SiDi napisał:

I z powodu buga.


I z tego powodu, że Rambo wysadził pół Wietnamu, a też miał gołą klate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanko do bardziej ogarniętych graczy (opinie 20 levelowców i tych z 700 elo uważam za bardzo mało istotne ^_^) - jest obecnie sens kupować Cassiopeię? Bo w swoim czasie była bezużyteczna, teraz za to na takiej tier liście Elementza widzę ją w tier 2, nawet wyżej niż Anivię. Wiem że dostała tooonę buffów i dlatego mnie zainteresowała :P Ewentualnie myślałem jeszcze o Rumble'u ale go akurat widziałem tylko w pierwszym tygodniu po premierze i tak naprawdę nie wiem co o nim sądzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba podaruje sobie trybunał 5 IP za pozytywnie rozpatrzoną sprawę to imo za mało, pozostanę przy 3 sprawach na dzień w ramach poprawienia sobie nastroju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rumble warty jest każdego IP jakie kosztuje. Duży survival + duży dmg = masakra.
EDIT: Zapomniałem dodać, że ten płomień ma taki cd, że praktycznie bez przerwy można go używać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Nie patrz na listę elementza, tylko poczekaj na free cassio i sobie sprawdzisz sam. Ja mam o niej mieszane zdanie, widuję rzadko, ale widzę, że niektórzy nawet sobie nią radzą. Ma spory zasięg i chory damage, ale mimo wszystko jakoś spokojniejszy jestem jak mam w teamie zamiast niej kassadina, vlada czy innego branda.
Rumble jest mocny, strasznie silne early i laning, załapiesz jakieś kille wcześniej i masz przewagę do końca. Taki heavy mage jak Gragas powiedzmy, tylko jeszcze twardszy. Ulti wymaga trochę ogarnięcia, bo jak nim próbowałem grać, to często pudłowałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem Oo Co kilka dni resetuje mi się win/lose count na rankedach... Nie dziwiłoby mnie to, gdyby nie fakt, że znam wiele osób u których takie coś nie zachodzi (u mojego kumpla jest tak samo). Resetują się tylko 5v5 solo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2011 o 08:58, Budo napisał:

Nie patrz na listę elementza, tylko poczekaj na free cassio i sobie sprawdzisz sam

Jeszcze nigdy nie czekałem na free week danej postaci, teraz też mi się nie zamierzam ^_^ I tak planuję mieć wszystkich champów w grze, teraz tylko się nad kolejnością kupowania zastanawiam :P Plus ja listę Elementza lubię, nie uważam jej za wyrocznię we wszystkich sprawach ale sam z większością ulokowania champów w tierach jakie on robi bym się zgodził.

Dnia 31.05.2011 o 08:58, Budo napisał:

Rumble jest mocny, strasznie silne early i laning, załapiesz jakieś kille wcześniej i
masz przewagę do końca. Taki heavy mage jak Gragas powiedzmy, tylko jeszcze twardszy.
Ulti wymaga trochę ogarnięcia, bo jak nim próbowałem grać, to często pudłowałem :P

No właśnie też to zauważyłem, jak grałem z ludźmi którzy go wybierali w ranked, to naprawdę sobie nieźle radzili....no i tylko 4800 IP....hmmm ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak grasz głównie solo queue to Cassie sobie odpuść. Bez dobrego wsparcia teamu będziesz padał częściej niż większością casterów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie tak samo można by powiedzieć o każdym carry w grze... Cassio nie jest tak squishy jak np Ashe , czy Miss Fortune.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AP i AD carry się różnią. Jedyną postacią, do której można porównać Cassie jest Ryze, a on jest dosyć twardy i może stać w teamfighcie blisko przeciwników przez dłuższy czas. Cass potrzebuje bardziej skoordynowanego teamu i tanka, który zdejmie z niej focus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2011 o 12:11, hammerfall87 napisał:

jakie runy sa najlepsze dla fiddlesticka ?

Quinty - Magic Pene
Marks - Magic Pene
Seal- Mana regen
Glyph - CD

Możesz też spróbować Quinty oraz seale zamienić na Ap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2011 o 13:06, DarkWolf_PL napisał:

> jakie runy sa najlepsze dla fiddlesticka ?
Quinty - Magic Pene
Marks - Magic Pene
Seal- Mana regen
Glyph - CD

Możesz też spróbować Quinty oraz seale zamienić na Ap


clarity wystarcza w seal ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować