Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 29.05.2011 o 22:06, Stein napisał:

Kiedyś widziałem, jak hotshotgg nim pocarował pare rankedow, być może dlatego.

Taa, tyle, ze on mnichem przegrał więcej tych rankedów niz wygrał z tego co pamiętam... Carryował jak jak mu się poszczęściło. No, ale tutaj też mogło mu się poszczęścić.

Dnia 29.05.2011 o 22:06, Stein napisał:

To tak samo jak z komentatorami na meczu piłkarskim,

W sumie. I to gra i to. Ale i tak zabawne. :)

No i jednak teamem bez tanka da się wygrać (no... karthus, ale on się nie liczy). Ciekawe, ciekawe. Chociaż gdyby CLG miało jednego tanka, a nie dwóch... Po co w ogóle mieć amumu i Cho?

"rs karthus" rotfl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2011 o 21:46, Budo napisał:


Dnia 29.05.2011 o 21:46, Budo napisał:

A Taric nie za bardzo użyteczny ><


Nie za bardzo? WTF?:D Stun na enemy carry, bonus armor z W i najważniejsze ULTI. Dodatkowy AD i jechali towery/barona/dragona jak zapałki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2011 o 22:16, Markush napisał:

Taa, tyle, ze on mnichem przegrał więcej tych rankedów niz wygrał z tego co pamiętam...


No to ja widziałem, tylko te, które wygrał ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2011 o 22:24, Nightdew napisał:

>

> A Taric nie za bardzo użyteczny ><

Nie za bardzo? WTF?:D Stun na enemy carry, bonus armor z W i najważniejsze ULTI. Dodatkowy
AD i jechali towery/barona/dragona jak zapałki.


Wg mnie gówno robił. Jedyne co to baron i pushe, w teamfightach ginął od razu, nawet nie zdążył skilli użyć, jak w tym wygranym teamfighcie koło smoka. Nic nie zrobił, dosłownie. Staty 0/4, albo 0/5 też lipa, asyst nie za wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uruchomiłem tribunal.. i co chwilę mam gostków bluzgających na wszystko i wszystkich... mrrr easy punish po prostu xD

ale niektóre teksty niczego sobie xDD


tak btw. zaczynac grac ranked bez full rune page? czy farmic az sobei zrobie jakies stronki i wtedy dopiero smigac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2011 o 23:17, Onybic napisał:

uruchomiłem tribunal.. i co chwilę mam gostków bluzgających na wszystko i wszystkich...
mrrr easy punish po prostu xD

ale niektóre teksty niczego sobie xDD


Ja jak gość mnie rozbawi to mu odpuszczam. Rzadko to się zdarza, bo zwykle jest tylko F***, UR MOTHER, NOOB, i jakieś mieszanki tego, ale czasami coś fajnego poleci.

Chcesz lepiej flame''ować? Czytaj teksty w tribunalu. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2011 o 21:24, Budo napisał:

O, Taric jest, zobaczymy jak nim prosi grają, bo ostatnio kupiłem i nie wiem co z nim
robić.


Zamiast oglądać mecze prosów mogę dać kilka meczy które właśnie rozgrywałem z bratem (który grał Tariciem) i kumplem. Nawet nieźle mu szło więc obejrzenie (z 20-25 minut na mecz chyba, poziom EU przy zaledwie kilku meczach na plus jest bardzo niski ^_^) nie zaszkodzi. Fakt że to taki roaming Taric a nie typowy i nudny laner ale taki sposób grania tą postacią daje lepsze rezultaty moim zdaniem.
http://www.megaupload.com/?d=E33NBAAT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dzięki za troskę, ale nie chce mi się bawić w replaye. Poza tym jakoś cały czas utwierdzam się w przekonaniu, że Taric to lipa, jak jest wolny slot dla supportera, to biorę ap Galio i robię rzeź ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2011 o 23:44, Budo napisał:

Dzięki za troskę, ale nie chce mi się bawić w replaye. Poza tym jakoś cały czas utwierdzam
się w przekonaniu, że Taric to lipa, jak jest wolny slot dla supportera, to biorę ap
Galio i robię rzeź ^^


Eeee, ale to nie jest lipa. Jeśli skutecznie uprawiasz nim roaming to to jest potwór a nie lipa - zerknij sobie właśnie na te replaye. W jednym z nich w 1 v 1 jechał sobie spokojnie Vladimira jakby nigdy nic, w kolejnych z kolei albo świetnie radził sobie na lane (stuny + shatter w połączeniu z Vayne robiło miazgę na bocie a jak jeszcze ja, grający WW się dołączałem to po prostu było pięknie ^_^). A z Galio taki support jak z koziej d*** trąba, to bardziej off tank :P Jak chcesz op supporta to se weź Jannę (SiDi dzisiaj replay wrzucał, ta postać naprawdę jest gamechanging) albo Zileana. Sona i Soraka też są ok. Ale nie Galio xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.05.2011 o 23:52, ziptofaf napisał:

Jak chcesz op supporta to se weź Jannę (SiDi dzisiaj
replay wrzucał, ta postać naprawdę jest gamechanging) albo Zileana. Sona i Soraka też
są ok. Ale nie Galio xD


Agree, sam ostatnio gram często naprzemiennie taric, janna (może trochę rzadziej, w sumie mój main więc już się trochę nagrałem), soraka, zil i sona. Świetnie się supportuje. No, ale jak gra się z nubami to i ap galio może robić support;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2011 o 00:02, Nightdew napisał:

Agree, sam ostatnio gram często naprzemiennie taric, janna (może trochę rzadziej, w sumie
mój main więc już się trochę nagrałem), soraka, zil i sona. Świetnie się supportuje.
No, ale jak gra się z nubami to i ap galio może robić support;)


Hehe, graliśmy razem też, więc niejako sobie sam pojechałeś :P
Janny nie lubię, Zileana też nie (chociaż wiem, że oba te champy są bardzo mocne)... w zasadzie to średnio lubie ideę supportu, najbardziej pasi mi Taric, no, ale nie kminię tego champa, teraz akurat to rs też ma Tarica, kóry jest -1 dla teamu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taric jest bardzo dobrym pickiem, ale przy takich grach 5v5, a nie w solo Q. Jeśli chcesz jeszcze innego supporta to spróbuj Nunu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2011 o 00:05, Budo napisał:

Hehe, graliśmy razem też, więc niejako sobie sam pojechałeś :P

Ciekawe niby jak?:) Pierwsze nigdy nie grałeś galio, a po drugie ile tych gier było? 3-4?

Co do CLG to w sumie dobrze, że wygrali. Z jednej strony nie lubię hsgg, ale z drugiej strony zarąbiście ogląda mi się streamy jiji. Zawsze będzie lepsza konkurencja w Szwecji. A i wiadomo jak CLG jest traktowane przez przeciwników to i meczyki z większą ilością emocji. Chociażby teraz będzie mecz CLG vs TSM, a kto siedzi w temacie wie jak wczoraj sobie Reginald i Hsgg jechali na forum:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielkie moje zdziwienie było, gdy zasiadłem dzisiaj na random na 5v5.
Zwykle tego nie robię, tylko ze swoją ekipą jedziemy dać się zabijać wrogowi. Jednak to co ten random zaprezentował... rzeź, czysta rzeź.
Ah, jeszcze można w nim zobaczyć junglującego.... Malphite''a.
http://www.megaupload.com/?d=9JXG6ZRB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2011 o 00:02, Nightdew napisał:

janna (może trochę rzadziej, w sumie mój main więc już się trochę nagrałem


Jak radzisz ją budować? Na CDR, co by HG spamować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2011 o 23:32, Orionov napisał:

Ranked, 2v5. Nie ma co, dla takich gier warto grać w Lola -.-

Patrząc na ilość spraw w Tribunal(e?) i co ludzie reprezentują to trudno tam o ułaskawienie.
Aż robienie dużej przerwy co raz nabiera większego sensu.

Ps. Zwiększenie ilości spraw z 3 do 10 robi swoje. Niby to początki, a już widać wielkość problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że CLG wygrało, jasne, to co odwalili w pierwszej grze z EG to jest śmiech na sali, hsgg kiedyś uważałem go za dobrego gracza, a teraz nikt inny jak troll...Udawanie dc, żeby wymusić remake, Riot wydymał EG, no kurwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować