Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie


Trundle tylko do dżungli, ale ja go średnio lubię, wolę Olafa <3
Olaf znacznie lepszy w lategame, Trundle jakoś traci moc pod koniec gry, takie mam wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2011 o 23:11, Oloninho napisał:

Grałeś nim? Grasz na EU?

Yup gram na EU. Jeden z moich main junglerów.

Dnia 31.05.2011 o 23:11, Oloninho napisał:

Olaf znacznie lepszy w lategame, Trundle jakoś traci moc pod koniec gry, takie mam wrażenie.


Jak dobrze się przyfarmi to w late game przeciwnicy spamują op trundle:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to jak to jest, że ja się zawsze loguje bez kolejki, jak jest płacz na forum (swoją drogą, kogo to obchodzi ile kto ma queue tutaj? po co to pisać? zwykły spam.)

Najdłuższą kolejkę jaką miałem to 20 minut, to poszedłem sobie kolacje zrobić. Parę razy widziałem te 2 godzinne to najzwyczajniej uruchamiałem klienta na nowo podczas kiedy wy popisywaliście się rekordami czekania.

Z idiotami to przepraszam, faktycznie przesadziłem, ale opieram się na własnych doświadczeniach oraz poradach ludzi z tego forum i kolejek nie mam, więc założyłem z góry, że wy do tych porad się nie dostosowaliście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2011 o 01:44, Grodhar napisał:

Z idiotami to przepraszam, faktycznie przesadziłem, ale opieram się na własnych doświadczeniach
oraz poradach ludzi z tego forum i kolejek nie mam, więc założyłem z góry, że wy do tych
porad się nie dostosowaliście.


No to się mylisz, bo kolega wyjaśnił ci, że robił tak samo i to nic nie dało (to samo u mnie). Kiedy działa to działa, ale bywa też tak jak dzisiaj, że kolejka była minimum 40 minut i w żaden sposób nie dało się jej "ominąć". Było zdecydowanie za dużo ludzi, bo po kilku minutach dali server busy i wtedy sytuacja się uspokoiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, dlaczego jak czytam osąd Orianny to wydaje mi się, że coś cholernie poszło nie tak... to jest po prostu chore.

Nie powiem, podoba mi się to!

@Grodhar

Nie tłumacz się, bo nic nie usprawiedliwia wyzywania chłopaków od idiotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2011 o 09:27, KofeinowyPablo napisał:

> http://www.youtube.com/watch?v=EUpTRoSQEX4&feature=feedu
> Spotlight
>
> GLaDOS?!
Hoho, ta postać to dopiero będzie wymagała skilla...nawet Phreak cudów nie robił, a wiadomo
że na spotlightach zawsze kosił ostro...(albo dawali mu kosić :P)

pamiętaj ze kosił postacie o 2 poziomowej różnicy, wiec szału nie było. A co do postaci wydaję się być trudna do opanowania, ciekawe jak będzie stała z życiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orianna - 4800 IP ^^ Spodziewałem się 6300 więc miła odmiana. Fajne skiny ma nawet, doskonale pasują do jej League Judgement (zwłaszcza Sewn Chaos który mimo tego że jest fajniejszy, to jest tańszy niż Gothic) ;P Ciekawe jest to że jej pasek difficulty jest pełny, widać Riot uznaje tą postać za naprawdę ciężką do ogarnięcia. Osobiście się na razie z jej kupnem wstrzymuję, wolę zobaczyć ją w akcji.
Ukryty content:
Blood Moon Akali - oparty na fanowskim skinie, wygląda E-PIC-KO ^_^
Blood Moon Shen - zaczynam żałować że mam Surgeon Shena bo ten jest 5x lepszy, echh ^^
Zmieniony bazowy wygląd TF-a i Kassadina ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aegis ot Legion: Jak się to kupi to aura działą też na nas i mamy 30 armoru i 39 mr? Czy tylko 18 i 24? Tyle razy kupowałem ten przedmiot i nie wiem w końcu jak to działa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2011 o 13:50, Markush napisał:

Aegis ot Legion: Jak się to kupi to aura działą też na nas i mamy 30 armoru i 39 mr?
Czy tylko 18 i 24? Tyle razy kupowałem ten przedmiot i nie wiem w końcu jak to działa...

Dziala na ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogląda ktoś może stream hotshota? Widziałem jego drugi mecz Orianną i ssie aż miło;)
Profesjonalny gracz, a wyzywa innych jak dzieciak. A najlepsze było chwalenie się tym, że jedzie na Dreamhack a oni nie, do tych co go rozjechali. Szczyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2011 o 16:35, sirufok napisał:

Ogląda ktoś może stream hotshota? Widziałem jego drugi mecz Orianną i ssie aż miło;)

No jak się z supporta (bo dochodzę do wniosku że tym właśnie jest, ta postać trochę Lux przypomina gameplayem) próbuje robić carry...to się nie dziwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować