Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 02.06.2011 o 11:07, IlMOD napisał:

Gra ktoś na US stąd?


Jak coś to i ja nieraz gram na US (nick Winrus, miało być Winruś ale polskich znaków się nie dało :( ), ale także na EU (Quxer). Jak ktoś ma to jestem od czwartku do niedzieli na xfire (Quxer).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2011 o 09:53, sirufok napisał:

że szybko się o niej zapomni,

Mam do jasnej cholery taką nadzieję.
Przez długi czas nawet na botach nie mogłem jej przetestować, ponieważ zawsze znajdzie się jakiś szybszy koleś z instalockiem na niej. A jak udało już się ją wybrać, to ktoś leavnął.
Sama postać mi się podoba, głos nie jest taki irytujący jak na początku zakładałem, nie próbuję się nią bawić w carry, więc aż takich złych wyników nie mam, aczkolwiek walczyłem z Oriannami które się zjadało bardzo przyjemnie.
Ale też coś przeczuwam że ta postać szybko przestanie być popularna, głównie przez to, że nią trzeba myśleć by cokolwiek zdziałać. Prognozuję (i mam nadzieję) że będzie ona mniej więcej posiadała reputację takich postaci jak np. Swain, Urgot - skutecznych, lecz których rzadko się widzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie eu.leagueoflegends.com tylko e.leagueoflegends.com
Z takiego e-maila dostałem wiadomość riotgames@e.leagueoflegends.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.06.2011 o 12:12, SiDi napisał:

Wchodziliście do gry i sprawdzaliście? Bo mnie się wydaje (i mojemu klientowi poczty),
że jest to oszustwo. Prawie w każdym linku w tym e-mailu jest litera ''e'' w dziwnym
miejscu (np. e.leagueoflegends.com).


Żadne oszustwo, jakoś nie chce mi się wierzyć żeby ktoś miał dostęp do całej bazy emaili wszystkich mainów. A na dodatek gdyby to było oszustwo to powinno być jeszcze coś w stylu: aby otrzymać te ip kliknij na link itd itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 02.06.2011 o 14:12, Nightdew napisał:

Żadne oszustwo, jakoś nie chce mi się wierzyć żeby ktoś miał dostęp do całej bazy emaili
wszystkich mainów. A na dodatek gdyby to było oszustwo to powinno być jeszcze coś w stylu:
aby otrzymać te ip kliknij na link itd itp.


To pochwal się cwaniaczku z jakiego e-maila dostałeś wiadomość o przyznanych IP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2011 o 14:16, SiDi napisał:

To pochwal się cwaniaczku z jakiego e-maila dostałeś wiadomość o przyznanych IP?


ŻAL.PL jak niektórzy nie potrafią używać GŁOWY. http://www.leagueoflegends.com/board/showthread.php?t=326625
Tak trudno wpisać w google maila? Zajęło mi to 15 s. Masz swoje teorie spiskowe ''cwaniaczku''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2011 o 13:47, SiDi napisał:

Nie eu.leagueoflegends.com tylko e.leagueoflegends.com
Z takiego e-maila dostałem wiadomość riotgames@e.leagueoflegends.com


Dev no naucz się czytać. "E jak eu". Z jak zbigniew. O to mi chodziło. Zresztą nieważne, już Nigthdew rozwiał wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zalogowałem się, patrze, a tu IP boost. Gram na EU.


Czy ostatnio coś się działo specjalnego(a może raczej normalnego) jeśli chodzi o nasze serwery?
Raczej nie jest to nagroda z Tribunal, bo z niego dostałem aż (!) 25 IP.

Pytam, bo nie grałem od kilku dni więc co nie co mnie ominęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwa maile, w pierwszym 13 spraw i 65 IP w drugim 22 sprawy i 110 IP. 35 trolli mniej. :3

Ewentualnie jakiś pardon wszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2011 o 20:47, rtyrtyrty napisał:

Pograłem przeciwko Oriannie trochę i stwierdziłem że to kolejna po Rumble postać której
kompletnie nie rozumiem i nie zrozumiem.

Ja też spotkałem ją w kilku grach - kompletne zero, nic nie robiła. Ponadto grałem jeden meczyk vs bots i to samo. Nawet z botami sobie nie radziła. Albo Riot serio zrobił mega trudnego championa, albo ona jest UP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2011 o 21:39, Dotson napisał:

Ja też spotkałem ją w kilku grach - kompletne zero, nic nie robiła. Ponadto grałem jeden
meczyk vs bots i to samo. Nawet z botami sobie nie radziła. Albo Riot serio zrobił mega
trudnego championa, albo ona jest UP.


Ja też przed chwilą grałem z nią i w zasadzie to kilka razy dupę ratowała członkom drużyny, ale to typowy support i to nie najmocniejszy ot taka przeszkadzajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2011 o 22:58, sirufok napisał:

TRIBUNAL NEWS


Haha dobre, niżej też dobry tekst z pustynią :P

hamerfall---> teoretycznie Sivir to dobra carry, ale trochę jak z inteligentną blondynką. Niby jest coś takiego, ale nikt nigdy nie widział (przynajmniej ja) ;]
Pewnie zaraz wpadnie Dev i powie, że na 21904385 elo Sivir wymiata ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za 10 osądów dostaje się 50 IP... Pfff. To mi się nawet nie chce tego robić za takie pieniądze. Jeszcze gdyby nie trzeba było czekać tej minuty na kliknięcie to bym punishował tych 10 codziennie bez patrzenia. Bo i tak prawie każdy tam zasługuje na karę, a jak ktoś by nie zasługiwał... cóż, ryzyko zawodowe. Za dużo czasu, za mało IP.

ByTyWu Jak budujecie Renka? Bo mi wychodzi albo tank bez dmg, albo kruchy DD. I czy lifesteal działa na Q,W,E? Czy tylko na autoattacki? Tyle grać w ten crap i nigdy nie zastanawiać się nad takimi rzeczami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2011 o 20:47, rtyrtyrty napisał:

Pograłem przeciwko Oriannie trochę i stwierdziłem że to kolejna po Rumble postać której
kompletnie nie rozumiem i nie zrozumiem.



Właśnie widziałem naprawdę dobrą Oriannę (na moim ELO HELL). Poszła na mid, pure AP, jedynie RoA zbudowała na początek. Myślę: znów przegramy. A tu dupa, zdominowała mid, potem zjechała resztę wież. Naprawdę ciekawie to wyglądało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować