Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Ja tam bym bral armor seale, mr per lvl glyphy. Magic pen marki i HP/Flat ap quinty. imo to by bylo lepsze jako ze fiddle nie nalzezy do nukerow tylko musi posiedziec na przeciwniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Hehe, jestem pod wrażeniem blitza- pierwsza gra 15/8/20, triple kille, double kille etc etc. Budowałem go jako ad / mana / tanka. Resisty pod 200, 280 ad i przegięta tarcza, przyjemnie się grało, rocket grab rox :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2011 o 17:15, Budo napisał:

Hehe, jestem pod wrażeniem blitza- pierwsza gra 15/8/20, triple kille, double kille etc
etc. Budowałem go jako ad / mana / tanka. Resisty pod 200, 280 ad i przegięta tarcza,
przyjemnie się grało, rocket grab rox :)


Gratulacje :)
Ja miałem okazje się dzisiaj pobawić Kog''mawem, chyba sobie kupię robala, bo co prawda nie szło mi tak wybitnie, ale fajnie się gra w late ;)
I tu pytanie - opłaca się robić pod Koga full AS runepage? Czasem gram Warwickiem, więc w sumie miałbym kiedy tego używać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2011 o 21:40, Oloninho napisał:

Kiedy ta Orianna ma wyjść, jutro?


"patch is moved to tuesday night on account of tournament play. we will have the patch notes and champion data updated ASAP"

Wieść z fejsa która pojawiła się około 3 godziny temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2011 o 21:15, rtyrtyrty napisał:

Nie musi iść w AP, szczególnie że po ostatnim patchu ulti cokolwiek robi grając na AD.

AP z blue poke. Jedyny sensowny sposob gry kogiem. Kog nie nadaje sie na autoattackera, ma najmniej mechanizmow ucieczki ze wszystkich "ad" carry. Dlatego buduje sie go na ap i po prostu sieje spustoszenie ulti (i od czasu do czasu mozna poautoattackowac gdy trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2011 o 21:58, Yawei napisał:

AP z blue poke. Jedyny sensowny sposob gry kogiem. Kog nie nadaje sie na autoattackera,
ma najmniej mechanizmow ucieczki ze wszystkich "ad" carry. Dlatego buduje sie go na ap
i po prostu sieje spustoszenie ulti (i od czasu do czasu mozna poautoattackowac gdy trzeba.


Zawsze mi się wydawało, że jak Kog jest w grze, to najprawdopodobniej jego build będzie się skupiał na W + Madred + ok. 2.0 AS. AP jakoś nigdy mi nie podchodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2011 o 22:19, sirufok napisał:

Czy kolejka 47 minut we wtorkową noc to nie przesada? Big lol.


Tylko tyle? Przed chwilą było jeszcze 1h 50min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2011 o 22:21, Nightdew napisał:

Tylko tyle? Przed chwilą było jeszcze 1h 50min.


Fajnie...

No bez jaj, właśnie wyskoczyło mi info "server is currently busy, bla bla bla" i okno się zamknęło. Supcio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2011 o 22:19, sirufok napisał:

Czy kolejka 47 minut we wtorkową noc to nie przesada? Big lol.

miałem 1h 50 min
wszedłem na us bez kolejki, zagrałem 2 mecze i z tym pingiem nie da rady ><"
w Polsce to jeszcze dawało rade pograć, ale o dziwo w Holandii mam wieksze pingi i nie ma mowy praktycznie o last hitowaniu minionow ;e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2011 o 22:43, Onybic napisał:

> Czy kolejka 47 minut we wtorkową noc to nie przesada? Big lol.
miałem 1h 50 min
wszedłem na us bez kolejki, zagrałem 2 mecze i z tym pingiem nie da rady ><"
w Polsce to jeszcze dawało rade pograć, ale o dziwo w Holandii mam wieksze pingi i nie
ma mowy praktycznie o last hitowaniu minionow ;e


Ja nie miałem kolejki, idioci, to jest bug. Odpalcie klienta jeszcze raz i jej nie będzie -.-. Tyle razy ten temat się przewijał... A wy dalej płacz o fikcyjne kolejki... Po tej długiej właśnie są takie pingi, a ja nie czekałem nic a ping mam jak zawsze ~60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobili serwer busy na parę minut co by trochę ludzi zrezygnowało, a teraz wskoczył online i zalogowałem się bez kolejki. Takie triki popieram.

@Grodhar
Trochę kultury.

Spoiler

Idioto

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2011 o 22:46, Grodhar napisał:

Ja nie miałem kolejki, idioci, to jest bug. Odpalcie klienta jeszcze raz i jej nie będzie
-.-. Tyle razy ten temat się przewijał... A wy dalej płacz o fikcyjne kolejki... Po tej
długiej właśnie są takie pingi, a ja nie czekałem nic a ping mam jak zawsze ~60


Dzieciaku jakby co to ja, jak i kilka osób już z 10 razy uruchamiało klienta od 21-22 i cały czas była spora kolejka. Później był serwer busy. A idioci to sobie możesz mówić do kolegów z podstawówki.

@sirufok

rzeczywiście dobry myk:D busy na kilkanaście minut i teraz bez problemu można wejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2011 o 23:00, Oloninho napisał:

Warto kupić Trundle''a?

Warto

Dnia 31.05.2011 o 23:00, Oloninho napisał:

Grają nim na rankedach?

Grają

Dnia 31.05.2011 o 23:00, Oloninho napisał:

Jaki jest styl grania nim (pytanie do tych, co nim grają)?

Jungle ftw. Głównie jako off tank się przyjemnie gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować