Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 01.06.2011 o 18:56, Mordant napisał:

PS: Content w WOWie się przejadł? :P

Co tu duzo mowic jest beznadziejny od roku to samo , ile mozna .

Ostatnio pogrywam Akali slyszalem, ze jakas nowa skorka wchodzi to prawda ? "Blood Moon Akali" czy cos takiego .


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2011 o 23:41, necron1501 napisał:

Muszę cię złapać na US, o której grywasz?

Codziennie (mam 4 miesiące wakacji ^^), o różnych porach (zawsze po 22 tak do 2-3 nad rane, i tak między 10 a 13 rano). W weekendy różnie - albo jestem na US albo na EU. Ale średnio to tak 13-16, 19-21, 23-2 ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ograł ktoś tą Oriannę ? Warto to cuś kupić ? Swoją drogą warto kupić Sonę ? Ponieważ przydałby się jakiś support, a Soraką nie chce mi się grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2011 o 08:41, NdysH napisał:

Ograł ktoś tą Oriannę ? Warto to cuś kupić ? Swoją drogą warto kupić Sonę ? Ponieważ
przydałby się jakiś support, a Soraką nie chce mi się grać.


Ja ograłem dzisiaj Oriannę, za wiele to ona nie robiła. Pewnie jeszcze ludzie nie wiedzą jak grać.
btw kupuję Blitza po tej rotacji na bank, mistrzowski jest ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2011 o 08:41, NdysH napisał:

Swoją drogą warto kupić Sonę ?


Warto, grupowy stun, aury, sprawdza się jako support zarówno ofensywny jak i defensywny. I ma duży biust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2011 o 08:41, NdysH napisał:

Ograł ktoś tą Oriannę ? Warto to cuś kupić ? Swoją drogą warto kupić Sonę ? Ponieważ
przydałby się jakiś support, a Soraką nie chce mi się grać.

Jak lubisz skomplikowane postacie to kup orianę bo na taką mi wygląda ... Dużo klikania będzie ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orianna jak na razie nie wiadomo czym jest. Większość próbuje z niej zrobić carry, ale w ogóle się do tego nie nadaje. Jej gameplay wydaje się ciekawy, ale coś mi się wydaje, że szybko się o niej zapomni, bo jak na razie ta postać nie ma swojego miejsca w grze.

Btw
Dostałem mail od Riotu, że rozwiązałem poprawnie 22 sprawy, czyli dodało mi 110 IP. Nie jest to zawrotna ilość, ale przynajmniej można przyczynić się do sprawiedliwości.
Rozdają je raz w tygodniu, o ile dobrze osądzałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Też dostałem, 19 spraw poprawnych. To nieźle, bo nawet nie za bardzo siedziałem w tribunalu jak się dowiedziałem, że tak mało przyznają. Co jakiś czas będzie można zajrzeć, ale do limitu 10 spraw to pewnie nie będę się zbliżał ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zajrzyj kilkanaście postów wyżej. ;)

Gdy Stonewall testował jej dżunglę, dorzucił muzyczkę z Portala 2. Efekt był piorunujący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2011 o 09:53, sirufok napisał:

Orianna jak na razie nie wiadomo czym jest. Większość próbuje z niej zrobić carry, ale
w ogóle się do tego nie nadaje. Jej gameplay wydaje się ciekawy, ale coś mi się wydaje,
że szybko się o niej zapomni, bo jak na razie ta postać nie ma swojego miejsca w grze.


Z tego co widzę narazie na streamach to po kilku grach jiji i hsgg ładnie nią jedzie. Wszyscy już jęczą żeby shield op.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2011 o 11:10, Nightdew napisał:

/.../


Dla mnie, to ona będzie miała podobną grę do swaina. Taki mage z dużą ilością utility.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 02.06.2011 o 11:07, IlMOD napisał:

Gra ktoś na US stąd?

Ja (nick Forneas), necron1501 (nick necron1501), Hummer (nick Reguliusz, choć akurat jego od dawna online nie widziałem) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2011 o 11:13, ziptofaf napisał:

/.../
> Gra ktoś na US stąd?
Ja (nick Forneas), necron1501 (nick necron1501), Hummer (nick Reguliusz, choć akurat
jego od dawna online nie widziałem) ;)


Ok, jakby co to na US też jest kanał gram.pl, ale jak na razie tylko raz kogoś tam widziałem przez krótką chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2011 o 11:16, IlMOD napisał:

> /.../
> > Gra ktoś na US stąd?
> Ja (nick Forneas), necron1501 (nick necron1501), Hummer (nick Reguliusz, choć akurat

> jego od dawna online nie widziałem) ;)

Ok, jakby co to na US też jest kanał gram.pl, ale jak na razie tylko raz kogoś tam widziałem
przez krótką chwilę.


Ja tam mam autodołączanie, więc jakby był online, to będę na gram.pl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2011 o 10:05, Budo napisał:

/.../

Też dostałem, 19 spraw poprawnych. To nieźle, bo nawet nie za bardzo siedziałem w tribunalu
jak się dowiedziałem, że tak mało przyznają. Co jakiś czas będzie można zajrzeć, ale
do limitu 10 spraw to pewnie nie będę się zbliżał ;]


Wchodziliście do gry i sprawdzaliście? Bo mnie się wydaje (i mojemu klientowi poczty), że jest to oszustwo. Prawie w każdym linku w tym e-mailu jest litera ''e'' w dziwnym miejscu (np. e.leagueoflegends.com).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2011 o 12:12, SiDi napisał:

Wchodziliście do gry i sprawdzaliście? Bo mnie się wydaje (i mojemu klientowi poczty),
że jest to oszustwo. Prawie w każdym linku w tym e-mailu jest litera ''e'' w dziwnym
miejscu (np. e.leagueoflegends.com).


E jak eu? Nie przyszło mi do spamu, tylko normalnie, ale nie mam jak sprawdzić czy dostałem, bo nigdy nie wiem dokładnie ile mam ip, gram dużo i taka mała dumka po prostu się gubi. Mail wygląda normalnie, nie ma żadnych linków do klikania itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować