Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 15.06.2010 o 19:33, TBKPredator napisał:

Przyjęło się że na górną i dolną ścieżkę idzie po 2 bohaterów, zaś na środkową po jednym.


Hmm, dziwne, z tego co pamiętam z DOTA to nie miało większego znaczenia. No ale dzięki za poradę. :) Nawiasem - Nunu bardzo mi się spodobał. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2010 o 21:22, Galadin napisał:

Nawiasem - Nunu bardzo mi się spodobał. :)


Cały czas myślałem, że Nunu to ona, ale mniejsza z tym. W każdym razie widzę, że tak jak ja jesteś świeży (choć ja nie mam doświadczenia w DoTA). Nie przyzwyczajaj się za bardzo do tego bohatera, bo co tydzień serwowany jest ich nowy zestaw. No chyba, że w tym czasie zgarniesz wystarczającą ilość punktów, aby wykupić tą postać.

Istnieje w tej grze jakiś system znajomych? Jakby co, mój nick to Betonowy Łukasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2010 o 21:29, LESZ3u napisał:

> Nawiasem - Nunu bardzo mi się spodobał. :)

Cały czas myślałem, że Nunu to ona, ale mniejsza z tym. W każdym razie widzę, że tak
jak ja jesteś świeży (choć ja nie mam doświadczenia w DoTA). Nie przyzwyczajaj się za
bardzo do tego bohatera, bo co tydzień serwowany jest ich nowy zestaw. No chyba, że w
tym czasie zgarniesz wystarczającą ilość punktów, aby wykupić tą postać.

Istnieje w tej grze jakiś system znajomych? Jakby co, mój nick to Betonowy Łukasz.

tak jest taki system, można dodawać znajomych do swojej listy..oprócz tego z tego co widziałem to można jakieś foldery znajomych robić (porządkowanie znajomych, lol)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ceny bohaterów są ustalane z tego co się orientuje na podstawie czystego funu wyciąganego z gry danym bohaterem. Postaci niekonwencjonalne, które wymagają zupełnie innego stylu kosztują zwykle 6300 (Karthus, Anivia, Twitch, Malzahar, Ezreal, Kennen i Blitz. Jedynie Corki mi tu nie pasuje :P), natomiast te najłatwiejsze i wymagające najmniej obycia, grywalne wlaściwie tylko jednym stylem kosztują 450 (Mastero, Ashe, Soraka, Sivir, Singed etc). Ceny pomiędzy to są wariacje jednego i drugiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.06.2010 o 00:13, Kryhuu napisał:

Jedynie Corki mi tu nie pasuje :P),

Co nie pasuje, co nie pasuje najbardziej imba char jaki powstał ^^ nawet dostałem skórkę gratis do niego z jakiegoś eventa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2010 o 00:13, Kryhuu napisał:

grywalne wlaściwie tylko jednym stylem kosztują 450 (Mastero, Ashe, Soraka, Sivir, Singed

Akurat Singed nie jest za 450. Musiało ci się pomylić z Kayle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja jak dostałem skórkę do Tristany z tej facebookowej promocji?? :P to od razu za darmo miałem Tristanę odblokowaną, takie coś to mi się podoba ;)
a co do Kayle to się świetnie nadaje do denerwowania wrogów. rzucają się na kogoś a ty zaczynasz leczyć kolegę, i w ogóle im przeszkadzać. Ale najlepsze uczucie jest jak kogoś uratujesz ultimate''m a wróg zginie przez swoją nadmierną odwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2010 o 13:57, rtyrtyrty napisał:

a co do Kayle to się świetnie nadaje do denerwowania wrogów. rzucają się na kogoś a ty
zaczynasz leczyć kolegę, i w ogóle im przeszkadzać. Ale najlepsze uczucie jest jak kogoś
uratujesz ultimate''m a wróg zginie przez swoją nadmierną odwagę.

To uczucie jak sięgniesz końcówką obszaru ulti kogoś kto ucieka z very low hp na sekundę przed zcastowaniem się ulti Karthusa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2010 o 08:20, nightfaler napisał:

Co nie pasuje, co nie pasuje najbardziej imba char jaki powstał ^^ nawet dostałem skórkę
gratis do niego z jakiegoś eventa :P

Nie wiem co jest w nim imba, imba to był Shen przed nerfem na Feincie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci, że z lejnami to nie koniecznie jest tak, że kto idzie na środek, ten soluje. Wystarczy się dogadać, coś w stylu "who''s going mid with me?" Na pewno nie pójdą z tobą dwie osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj była zmiana chyba.

Swoją drogą - warto inwestować w te najtańsze postacie? W tym tygodniu staram się grać Malzaharem, gra mi się świetnie, ale wszyscy wiemy, ile kosztuje ;)

Przypominam mój nick - Betonowy Łukasz. Na razie lvl5, ale systematycznie rośnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobnicy wyzywający innych od noobów jedynie śmieszą. Pomijając, że większość używa takich sformułowań jedynie ze względu na własną frustrację spowodowaną nieumiejętnością, to sam mam dystans do siebie. Wiem, że nie jestem jakimś super wymiataczem, gram dopiero od kilku dni, więc żadnym sposobem nie mogłem poznać wszystkich tajników. Problem w tym, że na takiego gracza jak ja istnieje inne określenie - newbie. Gram dla przyjemności, nie mam zamiaru czytać 50 stron poświęconych taktykom rozwoju postaci, bo mnie to zwyczajnie męczy, a gra ma mi dać przyjemność w czasie trwania tych kilku partyjek.

Śmieszą mnie też osobnicy, którzy w practice game najpierw uciekają od słabszych graczy tworząc drużyny 3x>20lvl vs 3x<5lvl, a później ich wyśmiewają za brak umiejętności. Całe szczęście, że dalej zdarzają się jednostki, dla których wyrównanie poziomu drużyn nie stanowi jakiegoś wielkiego problemu i przechodzą do słabszego teamu dobrowolnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2010 o 22:44, MisticGohan_MODED napisał:

> W jaki dzień następuje zmiana bohaterów? Wiem tylko, że co tydzień.
Co wtorek jest wymiana

Nie. Zmiana postaci jest zawsze co 6 dni. Skoro ostatnia była w poniedziałek wieczorem to następna będzie w niedziele wieczorem. Wiele osób właśnie na forum Riota narzeka że ten ich tydzień nie trwa pełny tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować