Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 13.07.2011 o 17:43, Prophett napisał:

Od kiedy designerzy zajmują się marketingiem?

Nie wiem, nie natknąłem się jeszcze na nic w tym stylu.
Abstrakcyjnie podkreśliłem jeno, że z Wielką Szychą parę rzeczy może się zmienić.
Znając markę Mass Effect - niekoniecznie muszą to być dobre zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj z 4-5 rankedów zagrałem. Mam Shaco od 2 dni i idzie mi bardzo dobrze. Jednak sporo zależy od teamu. Raz miałem 8/0, jak 0/7. Raz mi nawet jakiś teemo kradł za każdym razem blue buff. No i denerwują mnie ludzie chcący pomóc z blue buffem. Ja sobie z nim daję szybko radę a oni nie zdążą odejść z zasięgu i kradną mi expa, co powoduje straty i problemy z jungle ;/. Ale nie powiem, postać świetna. Czekam tylko na promocję Mad Matter skinu. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2011 o 20:37, Marekvader napisał:

Czy ja mam coś z routerem czy ogólnie tyle osób się rzuciło na nowego patcha, że teraz
transfer idzie jak krew z nosa? Cały czas 10Kb/s...:/


O, już 14:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yorick jest teraz OP, że ja pierdziele. Grając nidalee solo top wygrywam lane w 95% przypadków, dzisiaj dostałem na topa Yoricka i się posrałem. Około 5 lvla zaczął mnie trzymać tak od expa, że w ciągu 2 minut nie ruszył się mój pasek lvla nawet o milimetr. On po prostu wchodzi Ci na mordę, spamuje wszytkie duszki jakie ma, healuje się z E szybciej niż go bijesz, a do tego sam burstuje jak Annie. Mana mu się nie kończy. Jak dla mnie Riot znowu przesadził i z wybitnie UP postaci robią kolejny OP crap.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś dostałem refundacje za sivirke trynde i orianne o dziwo trochę skopałem mogłem napisać że orianne za rpki kupiłem a nie trynde i sivire. Nie mniej więcej ipeków na runki dla Leony ^^. Obym jutro wstał z nią odblokowaną :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2011 o 20:46, Hacket napisał:

Dziś dostałem refundacje za sivirke trynde i orianne o dziwo trochę skopałem mogłem napisać
że orianne za rpki kupiłem a nie trynde i sivire. Nie mniej więcej ipeków na runki dla
Leony ^^. Obym jutro wstał z nią odblokowaną :P

Mój znajomy próbował otrzymać zwrot RP za Nocturna którego kupił oczywiście za IP i nie przeszło, ponadto dostał karę braku możliwości zwrotu postaci czy też skina, więc lepiej nie kręcić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2011 o 21:28, DarkWolf_PL napisał:

Z tym nieskończonym pokładem many przesadziłeś, yoric jest strasznie mano żerny, lecz
z tear of goddes można prowadzić ładny spam duszków


Ja dawałem radę starym Yorickiem harassować tylko z crystalem ładnie, więc teraz już w ogóle nie powinno być problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

omg, minutę temu 1sza strona promocji w sklepie to bundle Leony, ''buy now limited offer'' etc. 4-ta strona - New champion has joined the lague, buy now oneoneoneoneeleven!111111111111. Klikałem i nic sie nie działo, teraz refreshuje sklep i już tych stron nie ma. Czy ktoś, kto jest offline mógłby sprawdzić, czy ściąga sie jeszcze jakis patch oprocz tego co był rano?
edit: has nie have, ._.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2011 o 21:31, DarkWolf_PL napisał:

> Dziś dostałem refundacje za sivirke trynde i orianne o dziwo trochę skopałem mogłem
napisać
> że orianne za rpki kupiłem a nie trynde i sivire. Nie mniej więcej ipeków na runki
dla
> Leony ^^. Obym jutro wstał z nią odblokowaną :P
Mój znajomy próbował otrzymać zwrot RP za Nocturna którego kupił oczywiście za IP i
nie przeszło, ponadto dostał karę braku możliwości zwrotu postaci czy też skina, więc
lepiej nie kręcić


Szczęśliwie nie miałem takich problemów tylko że zwykle tego nie robią i to jedyny wyjątek :P

z innej beczki tez dostaliście ip boosty ? Nie mam pojęcia za co ale mam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

20 min temu była po 30 min. Teraz może być nawet i godzina. Ale Leona już pojawiła się w sklepie dla wszystkich. Nie trzeba mieć nowego patcha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem 30 min, teraz mam już 23, więc nie jest tak źle... Gorsze jest to, że wróciłem do domu ok. 22-giej - patch, mówię ok, niech się spatchuje... Kolejeczka minęła, wbijam do gry, zaczyna się mecz i gra mi się wyłaczyła... Mimo tego, że "Game is still in progress" nie mogłem zrobić reconnecta... :/ zresetowałem grę i drugi patch... Będę miał Leave w statach? Tak bardzo go nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Leona niszczy system. Nie powiedziałbym że jest op, bo cudów ona nie wyprawia, ale ma świetne stuny, nie takie złe przeliczniki z AP, doskok, kobieca wersja Jarvana z bardziej użytecznym ulti plus przeliczniki z AP. I like it.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować