Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 14.07.2011 o 19:40, ziptofaf napisał:

Czyli chcesz powiedzieć że champ który może utrzymywać dość skutecznie 1 vs 2, ma 2 stuny
z czego jeden AoE o bardzo dużym zasięgu, jest ekstremalnie wytrzymały i zdolny do inicjacji
teamfightów...nic nie robi?

Tak, mimo, że naprawdę mi się ta postać podoba. Leona ma dobry lanephase, nie ma kosmicznego dmg ale z combo potrafi coś tam zadać, to fakt. Ale potem? W momencie, gdy zaczyna sie teamfight, leona nie jest w stanie zrobić nic takiego, co zrobi amumu czy rammus. Leona w mid i lategame bije jak minionek, zupełnie się jej nie czuje. Tank nie ma walić po 3k, ale ma zadawać jakieś tam obrażenia i COKOLWIEK robić, a leona jedyne co zadaje, to z ulti...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2011 o 20:27, mlynar911 napisał:

> mlynar911
> Od kiedy TANK ma zadawać dmg? Powiedz mi.
> Ale widzę dużo nią gracie, więc z wami high elo pro EU nie ma co dyskutować.
Lol nie mowie o dmgu w stylu carry castera ... Ale ona wbija w Team Figthy i nic sie
nie dzieje tak jakby było 5 vs 4 momentami ... W tym problem.


Oczywiście a stuny są tak żeby ładnie się prezentowały w statach, a carry w tym czasie sobie stoją? Have fun z takim teamem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę już pograłem i co nie, co mogę wypowiedzieć tankami do tej pory nie grałem jakoś specjalnie jedynie Irelia, ale to bardziej pod off i wcześniej, jaki jungrelia a co do Leony ostatnia gra powyżej godziny staty 10/2/27 wyrównana walka. Przez idiotów z topu myślałem ze przewaliły aż tu jakoś udało się wyfarmić zbudować tankiere i z pomocą tych "przyjaciół" świetnie inicjowałem teamfighty. Sama postać Mozer najlepsza na solo nie jest, ale z duo ad czy ap świetnie idzie. Ja tam nie narzekam jak dostanie buffa to się uciesze jak nie trudno nie zabije to mi radochy :P

Wiem skąd ip boost dostałem za długi czas oczekiwania za refund xD 3 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A na moim -30 Leona jest bardzo fajna.

Mniejsza z tym że wygrałem jeden mecz na pięć (ostatni minimalnie, backdoorem nas zjedli - zabrakło huknięcia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jechanie pod full tanka, jest bezsensowne, lepiej sobie załatwić itemki typu frozen mallet,atma,sunfire,bądź trinity force, ten itemek uwielbiam, rzecz jasna nie mówię o żadnej konkretnej postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2011 o 21:06, necron1501 napisał:

Oczywiście a stuny są tak żeby ładnie się prezentowały w statach, a carry w tym czasie
sobie stoją? Have fun z takim teamem.

Oooj 1.25 stun trwaa mega długo ... Tarczy na tyle żeby przerwać ulti dla katariny czy malzahara. Nie trwa tyle co taunt Rammusa czy choćby fear fiddla ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2011 o 22:05, mlynar911 napisał:

> Oczywiście a stuny są tak żeby ładnie się prezentowały w statach, a carry w tym
czasie
> sobie stoją? Have fun z takim teamem.
Oooj 1.25 stun trwaa mega długo ... Tarczy na tyle żeby przerwać ulti dla katariny czy
malzahara. Nie trwa tyle co taunt Rammusa czy choćby fear fiddla ;>


Fear fiddla akurat jest ciapkę przegięty. 3 s całkowitego wyłączenia z rozgrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2011 o 18:27, Selv napisał:

Ktoś dzisiaj porównał Leone do Annie z itemami do tankowania, idealne porównanie.



Mógłbyś kiedyś spróbować, mnie już taka jedna rozwaliła i nie żartuję w tym momencie, podobnież kassadin ;]

btw ktoś pisał, że Leona to taki damski Jarvan- to jak u niej z dżunglą, albo solo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2011 o 21:58, Ecko09 napisał:

Od jakiego elo mogę spokojnie solo rankedy grać, żeby mi dawało częściej normalnych towarzyszy
niż retardów?


15100900

Co za różnica, retardy są wszędzie, a nie wiadomo na jakim poziomie samemu grasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2011 o 22:19, Budo napisał:

btw ktoś pisał, że Leona to taki damski Jarvan- to jak u niej z dżunglą, albo solo?

słabiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2011 o 22:47, Selv napisał:

Solo bez szans, jungla też strasznie wolno. Jedyne jej miejsce to bot, w miejscu za support
:/


Heh, albo normal i wtedy byle gdzie :P
W teorii wygląda, że solo ładnie może dawać radę, ale ja jej w akcji jeszcze nie widziałem. Zresztą i tak jej nie kupię, czekam na skorpiona <3

btw tak coś mi się rzuciło w oczy... który ostatnio champion miał taunta? Bo zdaje mi się, że riot nie lubi tego efektu, a szkoda :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2011 o 22:10, necron1501 napisał:

Fear fiddla akurat jest ciapkę przegięty. 3 s całkowitego wyłączenia z rozgrywki.

Także zobacz sam ,że pomimo tego ,że Leona ma stuna to tak na prawdę mało on daje. Tak jak stun dla pantheona po to by kogoś zatrzymać przy ucieczce. Na Irelie nie zadziała bo Irelia z 3force + dash spokojnie doskoczy do ofiary a do tego prawie wszyscy już biorą flasha jako 2gi spel. 4 flashe w teamie to standard. Wiec ten stun tak krótki mało działa gdyby go do 2sec podciągnąć jak najbardziej by pomagał więcej bo teraz służy tylko do blokowania ulti niektórych championów i nic wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2011 o 23:05, Ostrowiak napisał:

Wyszedł Yorick to nie było takiego psioczenia jak teraz, a przypomnę jaki był Yorick
przez patchem.
http://www.youtube.com/watch?v=L1CRRVRaP0k


Ludzie mieli za duże nadzieje stad narzekanie albo po prostu jak to Polak lubi narzekać :P. A ja tam mam na nich "wy***" i gram sobie radośnie dalej ;] na 7 walk 4 wygrane na eu gdzie 30 jest dawno (przypominam mój nick redhenri tam :P). A przegrane przez idiotyczny matchmaking (ahh od bety jest to samo) inicjują teamfighty gdy wszyscy rozproszeni booo oo free frag a tu its a trap :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2011 o 23:38, Hacket napisał:

A ja tam mam na nich "wy***" i gram sobie radośnie dalej ;] na 7 walk 4 wygrane na


Z czego jedna to custom 34/4. Niezbyt sensowna taka statystyka. Wolę zobaczyć czy robisz coś sensownego, np. na replayu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2011 o 23:46, Wielki_Bubba napisał:

> A ja tam mam na nich "wy***" i gram sobie radośnie dalej ;] na 7 walk 4 wygrane
na

Z czego jedna to custom 34/4. Niezbyt sensowna taka statystyka. Wolę zobaczyć czy robisz
coś sensownego, np. na replayu.

Ehkem a czy pan potrafi dokładniej liczyć tak ładnie zapytam? Z customem jest 8 a ja tego customa nie liczyłem.... wiec 7 na normalu panie. replayów może kiedyś zrobię może, wcześniej nie robiłem i nie wiem jak pc by się zachowywał... Ale na wszystko przyjdzie pora :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować