Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 14.07.2011 o 16:17, KofeinowyPablo napisał:

No, jeżeli Leona jest bezużyteczna, to nawet nie chcę myśleć czym są Panthenon, Karma
i Twich...


Te postaci które wymieniłeś muszą mieć ludzi którzy używają mózgów no może wyłączając panciaka.... taka prawda. Nie wystarczy robić Q,W,E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm udajesz trolla czy masz to w naturze? Zastanówmy się, gdzie wysyła się tanka, z dwoma stunami i jednym slowem? Użyj mózgu, a nuż pomoże.

Jeżeli dodatkowy armor i magic resis w early nie daje dużo, to naprawdę ci się dziwie, do tego odpowiedni marking, stun i masz trupa z ogarniętym team matem.

@astradamus

Głupoty które piszesz przechodzą wszelakie pojęcie. Ciekawe czemu AoE stun jest dobry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2011 o 15:25, SiDi napisał:

Leona jest bezużyteczna. Dopóki jakiś jiji, Dyrus bądź Wickd nie wymyślą na niej buildu
to jest to postać całkowicie nieużyteczna w poważnych grach.


Co, granie champem bez buildów od pro się nie da, samemu nie można wymyśleć co się robi na tanka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2011 o 18:04, Selv napisał:

Właśnie normalne bulidy na nią nie działają, w tym cały problem tej postaci :-)


No chyba tobie. Jakoś od 2 dni cały czas nią gramy i jakoś działa. No chyba że nie wiesz jakie brać itemy jako counter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2011 o 17:44, necron1501 napisał:

Hmm udajesz trolla czy masz to w naturze? Zastanówmy się, gdzie wysyła się tanka, z dwoma
stunami i jednym slowem? Użyj mózgu, a nuż pomoże.


No to gdzie ją w końcu poślesz, bo nadal nie odpowiedziałeś. Jedyne gdzie ona może iść to jest bot lane, tylko że wtedy nie masz albo ad carry, albo nie masz CV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2011 o 18:04, Selv napisał:

Właśnie normalne bulidy na nią nie działają, w tym cały problem tej postaci :-)

Dokładnie tak. 5ta gra z rzędu i tylko jedna wygrana. Ona nie dmgu nawet jak na tanka ... Wbija i co stuna ma na 1.25 tylko po to zeby komus zjechac ulti. Tarcza ma dobry buff do armorów ale dmg ma bardzo niski no i ulti tak samo mogloby byc wieksze ... jak ma na ap skille to przelicznik tez moglbybyc wiekszy a nie jak dla jakiegos castare ktora zbiera tylko ap... Ja budowałem ją tak doran shield + mercury + philospoher + aegis + sunfire + tu róznie zalezy czy wiecej casterów jest czy ad carry i gra nie powiem cienko szła nawet z dwoma "tankami". Run nie mam takich jak phreak bo nie mam tyle ip na kupno ale mam magic pen + dodge + mr per level + ap quinty. Nie wiem jej po prostu czegoś brakuje. Tak jak Yoricowi przed buffem chociaż akurat nim grało mi się doobrze i 3 gry wygrane były. Nie ogarniam czekam na propozycje buildu albo nie wiem na jakąś mentorską naukę ... Leona ma potencjał ,ale nie ma kopa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi oto, że ona (w sytuacji gdzie obie drużyny reprezentują chociaż umiarkowany poziom) nie robi niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2011 o 18:31, SiDi napisał:

Chodzi oto, że ona (w sytuacji gdzie obie drużyny reprezentują chociaż umiarkowany poziom)
nie robi niczego.

Popieram. Gdy jedna z drużyn to "fail" wtedy można się pobawić i nawet Leona "wymiata".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2011 o 18:37, Wielki_Bubba napisał:

Zauważyłem, że na rankedach po wyjściu jej, ludzie niezbyt chcą nią grać, nikt jej raczej
nie pickuje, a tym bardziej nie banuje.

No bo szału nie robi. Gdyby była bardziej przydatna jak Amumu czy Rammus czy nawet Shen to by ją brali. Ale szczerze powiedziawszy teraz ona nie robi wielkiej roboty tylko biega miedzy przeciwnikami i od czasu do czasu klepnie tarcza i da stuna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Martwi mnie, że Riot nie zrobił dla Leony jakiegoś przelicznika zależnego od Armor lub m.resist. Z tego co mi sie wydaje takie przeliczniki mają tylko Malphite na jednym skillu (mój main tank) i Rammus (i jeszcze Galio ma swojego pasywa). Czy oni naprawdę nie czują, że tanki powinny mieć coś w tym stylu? A tak mamy Leonę która pewnie będzie buffnięta...wcześniej wychodzili OP championi i trzeba było ich nerfić, teraz z kolei wychodzą za słabi i "must buff, need buff"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

.

Jak to gdzie? Na bot lane, na solo lane też daje radę.

mlynar911

Od kiedy TANK ma zadawać dmg? Powiedz mi.

Ale widzę dużo nią gracie, więc z wami high elo pro EU nie ma co dyskutować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2011 o 17:44, necron1501 napisał:

Głupoty które piszesz przechodzą wszelakie pojęcie. Ciekawe czemu AoE stun jest dobry...


Tak ale np. ja nie rozumiem czym się podniecać... o AoE stun fajnie... i co z tego? A Cho ma AoE silance, tez się podniecajmy... damn....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2011 o 19:06, astradamus napisał:

Tak ale np. ja nie rozumiem czym się podniecać... o AoE stun fajnie... i co z tego?

Chory zasięg, dzięki któremu z krzaku na midzie da się trafić w gracza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować