Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 19.07.2011 o 02:30, ziptofaf napisał:

Notabene, chce mi ktoś pomóc w lepszym ogarnięciu LoL-a? Bo zrąbałem dzisiaj tyle meczy
na US (w dodatku w premadach i się nie dziwię że się na mnie wściekają bo robią to jak
najbardziej słusznie...) że postanowiłem zrobić 100 gier na EU innymi niż zwykle postaciami
(i trochę nadgonić poziom osób z którymi gram na co dzień bo to dla mnie aż żałosne żeby
mnie carry''owali...). Znajdzie się ktoś chętny żeby przejrzeć jakieś moje najbardziej
sfailowane replaye i powiedzieć co skopałem absolutnie?


Ja mogę, mimo, że w lol replay nie ma cofania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2011 o 19:54, Oloninho napisał:

Co mam zrobić z runami, których już nie potrzebuje? ; d


Czekać, aż Riot wprowadzi jakąś użyteczną opcję "zabawy" z takowymi.

Z racji tego, że miałem chwilową przerwę w dostawie prądu będąc zalogowanym do gry przez co znów muszę czekać godzinę w kolejce, wrzucam grę z wczoraj, którą nagrałem na dobranoc. Początek ogólnie nudny i słabszy w wykonaniu naszego teamu, ale później wygrane 2 lub 3 teamfighty i na koniec równie ładny triple w moim wykonaniu.
http://www.megaupload.com/?d=92SQYLT4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2011 o 19:54, Oloninho napisał:

Co mam zrobić z runami, których już nie potrzebuje? ; d


Połączyć licząc na to, że ci wyjdą takie, które ci pasują :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2011 o 20:52, Radek15 napisał:

Połączyć licząc na to, że ci wyjdą takie, które ci pasują :P


Rzadko kiedy się to udaje, więc to strata czasu. Może Riot coś kiedyś wymyśli na ten fant;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2011 o 20:55, necron1501 napisał:

Nie możliwe, kolejka 20 minutowa na US. Koniec świata.


Powinieneś się cieszyć, dostaniesz coś koło 6 IP boost;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2011 o 19:54, Oloninho napisał:

Co mam zrobić z runami, których już nie potrzebuje? ; d


Eee, nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2011 o 20:57, Ezio napisał:


- >Cichy chichot< "nareszcie wy też dostaliście w dupę, hhehehehehe


Tylko 20 min, u was jest 1h xD


@sirufok


Albo RP, na EU z tych bonusów uzbierałem już 900 RP :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2011 o 22:08, Wielki_Bubba napisał:

Spoko, dzisiaj zaczynają rozłam, po czym kolejek być nie powinno. Przynajmniej na east.


Mam nadzieję że rosjanie też uciekną na West.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2011 o 23:03, necron1501 napisał:

Mam nadzieję że rosjanie też uciekną na West.


Nie rozumiem płakania na ruskich. Osobiście żadnego nie spotkałem do tej pory, lub nawet nie wiedziałem, że to jakiś rusek. Prawda jest taka, że jak się dobrze gra, to się nie trafia na ruskich, którzy są podobno słabi. A jeśli dobrze grasz, a trafisz na ruska, to znaczy że on też dobrze gra. True story bro. Jak zwykle, wszystko to jest zwykły whine słabiaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm nie mówię raczej o nieumiejętności grania, bo o moim non skillu wie każdy, raczej narzekam na ich niekomunikatywność w czasie gry. Za cholerę nie chcą się dogadać po angielsku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest jak jeden powie, że miał ruskiego nooba w teamie i później wszyscy powtarzają jacy to są niedobrzy. W każdej narodowości są gracze którzy tylko uprzykrzają rozgrywkę. No i nawet biorąc za świadka trybunał, to częściej w roli tych złych widywałem Hiszpanów, POLAKÓW i Francuzów niż Rosjan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2011 o 23:46, necron1501 napisał:

Hmm nie mówię raczej o nieumiejętności grania, bo o moim non skillu wie każdy, raczej
narzekam na ich niekomunikatywność w czasie gry. Za cholerę nie chcą się dogadać po angielsku
;)


Raz myślałem, że z ruskim gadam, bo po angielsku to on tak nawijał, jak ja po japońsku. Czyli znał 5 słów. Ale jak mówię mu, że jest ruskiem, bo nie zna języka, to on się odzywa " idiot, i spanish.". Więc po tym załapałem mogę załapać stereotyp, że hiszpanie też są niekomunikatywni. Prawda jest taka, że wschodnie narody coś się próbują uczyć tego języka, bo wmawia się im, że to się przyda do pracy. A na zachodzie mają za dużą dumę, żeby uczyć się jakiegoś tam angielskiego, przez co wszystkie francuskie, hiszpańskie czy inne włoskie głąby nawijają po swojemu, niszcząc grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować