Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Tylko że społeczność graczy lola, to noł lajfy, nie no, nie mówię, że inaczej jest w przypadku innych gier, ale już pewnie czekają od rańca, kiedy to ten serwer będzie online, no kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2011 o 12:05, Maddey napisał:

Tylko że społeczność graczy lola, to noł lajfy, nie no, nie mówię, że inaczej jest w
przypadku innych gier, ale już pewnie czekają od rańca, kiedy to ten serwer będzie online,
no kiedy?


Powiedział ich przedstawiciel;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Na bank od cholery ludzi czeka, tak jak było z patchem leony. Ja się wbiłem od razu jak go wypuścili z minutową kolejką, a 5 minut po mnie ludzie czekali już pół godziny. Zresztą wystarczy zobaczyć na stream riotu, 50k ludzi czeka na zakończenie splitu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2011 o 12:09, Budo napisał:


Na bank od cholery ludzi czeka, tak jak było z patchem leony. Ja się wbiłem od razu jak
go wypuścili z minutową kolejką, a 5 minut po mnie ludzie czekali już pół godziny. Zresztą
wystarczy zobaczyć na stream riotu, 50k ludzi czeka na zakończenie splitu ;]

50k ludzi, tylko że jest jeszcze kilka osób, które czekają na koniec splitu, a streamu nie oglądają, między innymi ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2011 o 12:09, Budo napisał:

Na bank od cholery ludzi czeka, tak jak było z patchem leony. Ja się wbiłem od razu jak
go wypuścili z minutową kolejką, a 5 minut po mnie ludzie czekali już pół godziny. Zresztą
wystarczy zobaczyć na stream riotu, 50k ludzi czeka na zakończenie splitu ;]


Z tych 50k połowa gra na US i czeka na zakończenie przerwy technicznej ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2011 o 12:16, ziptofaf napisał:

Z tych 50k połowa gra na US i czeka na zakończenie przerwy technicznej ^_^


Pewnie tak, co nie zmienia faktu, że ludzie się rzucą ;]

Na streamie grają w snowballe ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2011 o 12:16, ziptofaf napisał:

Z tych 50k połowa gra na US i czeka na zakończenie przerwy technicznej ^_^


Spoko, że czekają całą noc, żeby móc w końcu o 6 czy 7 rano włączyć lolka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łolaboga noc przebalowana po krótkim snie wstaje by sobie lola odpalić a tu taki fail :(. No nic pora co innego porobić i poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zauważyłem w temacie wypowiadają się raczej stali bywalcy LoL, więc wpadłem na pomysł Update''u FAQ ( które jest kiepskie i nieprzydatne - trochę stało się bezużyteczne w perspektywie czasu ).
Podjął by się ktoś tego? Przydałoby się zwiększyć ilość przydatnych linków, podać jakieś informacje na temat problemów z serwerami czy jakiś linki do filmików instruktażowych. No i przede wszystkim przenieść na wyższy poziom jeśli chodzi o prezentację wizualną i kosmetyczną. Usunąć słownik czy ew. zredukować ilość banalnych pojęć.
Przyznaję się bez bicia - trochę schrzaniłem sprawę. W grę nie gram tak dużo jakbym chciał, więc nie jestem zdolny wypisać wszystkiego co się teraz liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2011 o 12:27, Zabujca_Smokuf napisał:

Jak zauważyłem w temacie wypowiadają się raczej stali bywalcy LoL, więc wpadłem na pomysł
Update''u FAQ ( które jest kiepskie i nieprzydatne - trochę stało się bezużyteczne w
perspektywie czasu ).
Podjął by się ktoś tego? Przydałoby się zwiększyć ilość przydatnych linków, podać jakieś
informacje na temat problemów z serwerami czy jakiś linki do filmików instruktażowych.
No i przede wszystkim przenieść na wyższy poziom jeśli chodzi o prezentację wizualną
i kosmetyczną. Usunąć słownik czy ew. zredukować ilość banalnych pojęć.
Przyznaję się bez bicia - trochę schrzaniłem sprawę. W grę nie gram tak dużo jakbym chciał,
więc nie jestem zdolny wypisać wszystkiego co się teraz liczy.

Ja bym chętnie pomógł, zamiast usuwać słownik, mogę podać dużo lepszy, wzbogacony u duużo więcej pojęć, nie jest mój, tylko z DotA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że możesz wrzucić swoją propozycję zmian w jednym z postów to Isildur ( on jest chyba osobistym stróżem tego tematu :D ) powinien zedytować moje FAQ.
Drugim wyjście jest też napisanie kolejnego, innego, nowego, lepszego FAQ wtedy moje by się wyrzuciło w odmęty wczesnych stron tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2011 o 12:44, Zabujca_Smokuf napisał:

Myślę, że możesz wrzucić swoją propozycję zmian w jednym z postów to Isildur ( on jest
chyba osobistym stróżem tego tematu :D ) powinien zedytować moje FAQ.
Drugim wyjście jest też napisanie kolejnego, innego, nowego, lepszego FAQ wtedy moje
by się wyrzuciło w odmęty wczesnych stron tematu.

No dobra, napiszę posta FAQ, tylko że narazie mało informacji mamy, jedyne co mi na myśl przychodzi na obecną chwile, to przydatne linki,słownik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2011 o 12:20, Budo napisał:

Na streamie grają w snowballe ^^


Orianna to potwór ^_^ 20 stacków na 3 itemach xD

A co do update''u FAQ - stali bywalcy LoL-a zasadniczo w ogóle go nie potrzebują. Więc sądzę że lepiej zostawić go tak jak teraz, co najwyżej wzbogacić o kilka pojęć (typu roamowanie), dorzucić jakiś poradnik do last hitowania i link do solomid.net (z powodu najlepszych guide''ów do champów) i tyle, resztę zostawić tak jak jest żeby właśnie osoby które wchodzą tu po raz pierwszy dowiedziały się czegoś przydatnego, reszta i tak ignoruje FAQ niezależnie od tego co by tam było ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2011 o 12:48, ziptofaf napisał:

> Na streamie grają w snowballe ^^

Orianna to potwór ^_^ 20 stacków na 3 itemach xD


Ano, nieco wcześniej Swain rządził, ale zabili go kilka razy no i się pozbył stacków ;]

FAQ- więcej pojęć w słowniku (op, up, jungler, roamer, support, tank, assassin, carry), podstawy dotyczące run i masteries, summoner spelli, link do solomid.net, linki do oficjalnego forum, tutoriali, learning center...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2011 o 12:57, Buhahahahaha napisał:

Hahaha, serwery wysiadają i już się robią porządki w temacie :D

Gdyby to była jedyna przyczyna porządkowania tematu, to niedługo byłoby tu tak porządnie ( jeśli to odpowiedni przysłówek ), że i wszystkie posty byśmy wyczyścili, zmienili nazwę, a po paru tygodniach w ogóle by już tematu zabrakło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować