Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dzisiaj dwóch kolegów powiedziało mi, że Riot planuje dodać nową mapę (czy tam zmodyfikowaną wersję starej), zaraz po rozpoczęciu się rozgrywek sezonu drugiego. Czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2011 o 00:44, Kraju napisał:

Dzisiaj dwóch kolegów powiedziało mi, że Riot planuje dodać nową mapę (czy tam zmodyfikowaną
wersję starej), zaraz po rozpoczęciu się rozgrywek sezonu drugiego. Czy to prawda?

Po części - nowa mapa została potwierdzona, ale daty wydania nie podali. Na forum najczęściej jednak spekuluje się, że nową mapę wydadzą przy okazji premiery Doty 2, coby im klienci nie pouciekali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2011 o 00:58, Pernia napisał:

Po części - nowa mapa została potwierdzona, ale daty wydania nie podali. Na forum najczęściej
jednak spekuluje się, że nową mapę wydadzą przy okazji premiery Doty 2, coby im klienci
nie pouciekali.


Do premiery DotA 2 jeszcze dużo czasu. A co do klientów to na pewno to się wszystko podzieli po premierze Doty 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy tylko jak ta mapa będzie wyglądać i jaki będzie jej układ. Bo myślę że zmiana układu mapy, na jakiś inny, chyba najlepszym pomysłem nie będzie, co najwyżej rozkład jungli można by zmienić jakoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ja to mam szczęście... Zawsze gdy mam gry idealne to nie włączam lolreplaya co by nacieszyć się powtórką. Przed chwilą skończyłem mecz Cassiopeią ze statami 16/0/11... Reszta z teamu to Amumu, Ashe, Soraka i Nasus random bo byliśmy tylko we 4. Nie dość, że miał lane vs2 bo przeciwnicy junglera nie mieli to jeszcze wziął Doran''s Blade i beczał, że nie może nic zrobić, ciągle spamował o gank itp. Po kilku minutach powiedział, że idzie na mid i koniec, więc ja szybko popełzłem na topa. Oczywiście zginął raz na tym midzie, lecz mnejsza o to, gdyż to co robiłem z Amumu w kilku teamfightach było po prostu mistrzowskie. Zawsze gdy inicjował łapał na ulti przynajmniej 4 osoby, do tego ja dokładałem swoje i udawało mi się stunować 2-3 osoby dzięki czemu zjeżdżaliśmy im sami 3/4 hp. Do tego strzała Ashe, wcześniej lub w trakcie naszego wjazdu, silence na Malzahara i przeciwnicy nie wiedzieli co się dzieje.
Taka piękna gra, ale niestety bez replaya - wielka szkoda.
Btw, Cassiopeia jest osom. Kupiłem ją od razu po free tygodniu, bo bardzo mi się spodobała. Na początku ciężko było celować z Q, ale szybko to załapałem i pierwsze 2 gry w premadzie to było 7/2 i 11/4 jak dobrze pamiętam.
Ciężko jest grać przeciw Annie lub Malzaharowi, bo na 6 już mogą mnie całkowicie zołnić, ale jak jest dobry jungler to wtedy nie mają tej swobody i można grać spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam ze 25k ip i zastanawiam się co kupić... pewnie kupię Rumbla, bo jest silny i całkiem fajny, ciekawie zrobiony, a mam pecha do ap- innymi raczej słabo mi idzie. Do tego Shen, bo lubię grać tankami, a Shen mimo nerfów może namieszać. No i nie wiem co dalej, na pewno oszczędzam na Skarnera.

btw czy Shen przypadkiem nie był w poprzedniej rotacji? Nie wpadłem, żeby go przetestować ><

Miło, że streamują w czasie splitu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2011 o 08:32, luzac napisał:

http://www.youtube.com/watch?v=oJCWmGTaVnU

Orc Blademaster przesyła pozdrowienia.


Przez ostatnie 10 lat na bn w 95 % gier zawsze grałem orkami. A jak orkami to oczywiście pickowałem bm, więc naprawdę zarąbisty champion jak dla mnie. Zresztą tak oglądając gameplay z game mechanic wyczuwam penta kille:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Niby jeszcze godzina zanim ogarną split, ale wiadomo jak to bywa z Riotem ;]

btw przystopowaliby z tymi kopiami z warcrafta / doty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą szkoda, że zapomniałem wczoraj zrobić sobie screena swojej friend listy. Wiedziałbym dzisiaj ile kontaktów potraciłem itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2011 o 11:48, Nightdew napisał:

Swoją drogą szkoda, że zapomniałem wczoraj zrobić sobie screena swojej friend listy.
Wiedziałbym dzisiaj ile kontaktów potraciłem itd.

Nie wiedziałbyś, w FAQ splitu pisali że po prostu będziesz ich widzieć jako offline i dopiero gdybyś jeszcze raz zmienił platformę na EU West to by ci zniknęły osoby które grają w innej strefie.

Notabene, robimy już zakłady jak wielkie będą kolejki tuż po splicie? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2011 o 11:52, ziptofaf napisał:

Notabene, robimy już zakłady jak wielkie będą kolejki tuż po splicie? ;P


Zważając na to, że niby ma być lepiej... stawiałbym na jakieś pół godziny do czterdziestu minut- optymistycznie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.07.2011 o 11:52, ziptofaf napisał:

Notabene, robimy już zakłady jak wielkie będą kolejki tuż po splicie? ;P


A dlaczego niby mają być kolejki? Jeżeli ostatnio w tych porach nie było żadnych kolejek na pojedynczy serwer to teraz myślę, że na podzielony jest szansa że też nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować