Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jutro spotkanie Microsoftu i KontrAkcji.pl

49 postów w tym temacie

KontrAkcja.pl fur da Polisz Playaaz!!!
Trzymamy kciuki panowie, skoro sami nie chcą dać dobrowolnie Live''a, będziemy o niego walczyć.
Aż połamią się płyty i twarde dyski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałbym sobie tę konferencję :) I obejrzę :D (nie doczytałem)
A co do akcji "Nie przerabiam nie kradnę" to jakby Xboxa zabezpieczyli porządnie przed przerabianiem to by nikt nie umiał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wątpię by ta konferencja coś zmieniła... Chociaż zawsze jest szansa, że Microsoft się złamie i uruchomi dla polskich graczy usługę live ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro są DLC tłumaczone na polski, skoro MałoMiękki wie, że kupa ludzi zakłada konta przez UK na przykład i skoro jest to możliwe do wykonania, to zrobienie polskiego Live`a jest kwestia napisania nakładki po polsku. Czemu jej jeszcze nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2010 o 20:54, m1szer napisał:

Nagrania nie będzie, bo nie wypada. Będzie natomiast relacja z przeprowadzonej rozmowy.

fakt, dzięki za zwrócenie uwagi. Poprawione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że na rozmowie się nie skończy. Widać jednak że microsoftowi zależy i to się liczy.


@Palpatine

Wyluzuj! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2010 o 20:25, tofikt25 napisał:

A co do akcji "Nie przerabiam nie kradnę" to jakby Xboxa zabezpieczyli porządnie przed
przerabianiem to by nikt nie umiał :D


Fakt - najlepszym przykladem jest PS3: mocne zabezpieczenia + plyty blu-ray, do których nagrywarka kosztuje kilka stów, a płyta 30 zł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2010 o 21:14, SpecShadow napisał:

Mam nadzieję że nie skończy się na rozdaniu kubeczków czy darmowych gier i uciszeniu
akcji.


Wiesz o tym samym pomyślałem, że MS będzie chciał ukręcić głowę sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak znam życie strony przedstawią swoje problemy, powymieniają uprzejmości, będą obietnice, zapewnienia... a jak się to skończy? Zapewne tak samo jak zwykle. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować