Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jutro spotkanie Microsoftu i KontrAkcji.pl

49 postów w tym temacie

Dnia 19.01.2010 o 21:05, Pile napisał:

Mam nadzieję że na rozmowie się nie skończy. Widać jednak że microsoftowi zależy i to
się liczy.

Skoczą sobie do gardeł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Przerabiających Xboksy 360 w dalszym ciągu zapraszamy na stronę nieprzerabiam-niekradne.pl." - Moim zdaniem ludzie, którzy przerobili sobie już konsolę nie kupią specjalnie nowej, żeby nie byc piratami, więc powinniście raczej celować w ludzi, którzy jeszcze tego nie zrobili :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z wielką chęcią bym posłuchał tego na żywo, albo 100% kopię rozmowy poźniej na YT. Szkoda że tak nie będzie, ale to i tak wielki krok do przodu w rozwoju Live w PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2010 o 21:05, Pile napisał:

Mam nadzieję że na rozmowie się nie skończy. Widać jednak że microsoftowi zależy i to
się liczy.


@Palpatine

Wyluzuj! :-)


Jestem realistą ;). Byłoby miło, gdyby dano Wam polskiego Live, ale to mało prawdopodobne. To inwestycja, a nie akcja charytatywna i musi na siebie zarobić. Sony nam też nie dało z dobroci serca, tylko było nas wystarczająco dużo :P.

Prawdą jest też, że w sumie nie wiadomo ilu jest legalnych użytkowników Xboxa w Polsce. Być może jest ich wystarczająca liczba, ale trudno MS to obiektywnie ocenić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pile -> Microsoftowi po prostu nie podoba się, że ktoś mu robi koło nogi, to wszystko.
Nie oczekiwałbym zbyt wiele, jeśli ktoś chce rejestrować się na prawdziwy adres i płacić złotówkami za gry, niech przesiądzie się na PS3. Bo od MS tego nie otrzyma.

Swoją drogą Sony mogłoby zorganizować jakąś promocję dla osób posiadających xboxy, szkoda marnować taką okazję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zdziwiłbym się bardzo gdyby po tym akcja nagle ucichła. Mam nadzieje, że nie dadzą zrobić sobie wody z mózgu, ale jest to bardzo prawdopodobne MS ma przecież do tego wielu speców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to był by dobry moment dla M$ do ogłoszenia że dają nam xBox Live. Jest zainteresowanie, szum. I nagle wyskakuje M$ i mówi "nie wiedzieliśmy że jesteście tak cudowni... w takim razie damy wam Liva". Niestety życie nie jest tak kolorowe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2010 o 21:09, gogowitczak napisał:

> A co do akcji "Nie przerabiam nie kradnę" to jakby Xboxa zabezpieczyli porządnie
przed
> przerabianiem to by nikt nie umiał :D

Fakt - najlepszym przykladem jest PS3: mocne zabezpieczenia + plyty blu-ray, do których
nagrywarka kosztuje kilka stów, a płyta 30 zł :P


Jednowarstwową płytę Blu-ray można kupić na allegro za 7 złotych. Fakt, nagrywarka kosztuje 600 zł, ale były już takie za 400zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co boli polskich graczy x-boxa? CENA! 100zl da sie przelknac ale 200 za jedna gre? dlatego Mass Effect 2 kupie w wesji na PC i juz mniej kasy dla M$ chociaz mam X. Gry kupuje rok po premierze na allegro za 50 zl... lepsze to niz nic lol. Gra z 2 reki kolejna kasa w plecy dla ms.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hhhmmmm...
Jest kilka opcji jakby to wyjaśnić, ja jako zwolennik teorii spiskowych x uważam że Live.pl będzie i to za całkiem nie długo a to jest początek kampanii reklamowej M$.

Albo też...

M$ chce odwrócić uwagę od tego tematu biorąc się szybko do gadki bo jak dla mnie to jakoś tak za szybko wszystko ustalili ;]

Bądź też....

Jest jak mówią xD ale w to nie uwierzę ;]

P.S: A w 64 amerykanie nie wylądowali na księżycu i Elvis żyje ^^?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do tego platny live ktorego nie ma w Polsce, za kazdy content dodatkowy trzeba placic ms points, za granie w sieci za gre ktora kupie za 200 zl trzeba placic, za najmniejsza pierdułke jak np tapeta czy theme trzeba placic.... noi wychodzi ze sie nie oplaca, wiec Polacy przerabiaja konsole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że MS powinien głównie dostrzec rolę rynku wtórnego w Polsce. Zapewne wiele osób nigdy nie kupiło nowej gry na Xboxa 360 w zwykłym sklepie (ja sam zakupiłem tak tylko Grida, ale nie za 200 zł, tylko w serii Classic).
Allegro tutaj się nie liczy, ponieważ zazwyczaj są tam sprowadzane gry z zagranicy... za niższą cenę z krajów gdzie zarobki są kilkakrotnie wyższe!!!
Jeśli polscy wydawcy twierdzą, że nie opłaca się wydawać niektórych gier na polski rynek to dlaczego opłaca się DETALICZNE kupno na jakimś Amazonie etc.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Wiesz o tym samym pomyślałem, że MS będzie chciał ukręcić głowę sprawie.

Hehe, podobnie jak załatwiło sprawę Valve z bojkotującymi L4D2 - zaproszenie na rozmowy, uścisk dłoni Doug''a Lombardi, kubeczki-sreczki i po sprawie :)))

Ciekawe czy tu będzie podobnie - kawusia-herbatusia, pierdu-pierdu, "bardzo byśmy chcieli, ale nic nie możemy zrobić", koszulka z logo MS/xboxa, po gierce czy dwóch i do domu ;-)

Chociaż ? Ma to być telekonferencja, więc "korupcja" w stylu Valve nie przejdzie - spotkania w cztery oczy w końcu nie będzie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować