Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Piękne Kobiety :-D

12704 postów w tym temacie

Sorki za mały offtopic. Suwik nie spamuj :P. Jak chcesz pogadać albo co to na gg lub skype (albo jutro w szkole) :) Pozdrawiam

Co do tematu, zastanawiam się czy jakaś azjatka był kiedyś miss świata. Jak nie to trzeba coś z tym zrobić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 22:36, suwik99 napisał:

Mam tu kolejnych kilka zdjęć cudownej azjatki (jakie one są piękne:P) Ami Ishii

Ładna. Na azjatki to tylko można sobie popatrzeć. Nie wiem czy kiedykolwiek wiązałbym się z kobietą innej rasy :). Co białe to polskie, a co polskie to najlepsze :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 23:09, el-coyote napisał:

Ładna. Na azjatki to tylko można sobie popatrzeć. Nie wiem czy kiedykolwiek wiązałbym się z
kobietą innej rasy :)


Niby dlaczego by nie...? :/ czyżby przemawiał przez ciebie rasizm...? :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 05:37, Deejay napisał:

Niby dlaczego by nie...? :/ czyżby przemawiał przez ciebie rasizm...? :|

Nie wiem czy znasz słownikową definicję rasizmu, ale powiem Ci, że to bardzo mocne słowo. Przeze mnie przejawia się jedynie sprawa inwidualnego gustu. Po prostu najbardziej podobają mi się białe, polskie kobiety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 20:35, micaa napisał:

Narazie tylko 1 zdjęcie jednej z bohaterek filmu pt. Lost :



no fajnie tylko żeby tam cos było jeszcze widac na tym zdjęciu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 23:09, el-coyote napisał:

Nie wiem czy kiedykolwiek wiązałbym się z
kobietą innej rasy :). Co białe to polskie


Rasa to też słowo które bardziej pasuje do psów niż do ludzi... i pisząc że nie wiązałbyś się z kobietą innej RASY można zrozumieć tak, że masz jakieś uprzedzenia do innych RAS niż BIAŁE..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, że rasa bardziej pasuje dla psów, lepiej powiedzieć innej naradowości, a poza tym co to zmienia czy zwiążesz się z azjatką, polką czy amerykanką ważne żeby była ładna i inteligętna(chociaż różnie to jest ale to już inna sprawa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 00:09, Deejay napisał:

No właśnie. Dlatego jak ktoś mi mówi że nie związałby się z inną kobietą niż białą, uważam
że ma jakieś uprzedzenia...

No może akurat taki typ urody mu odpowiada, a źle się wyraził ;) Ale fakt, najlepiej tego nie ujął...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może mnie się po prostu mężczyźni innych ras niż moja nie podobają i co z tego?
Nic do nich nie mam, u siebie mogą być przystojni a mnie takie rysy nie leżą.
Osobisty gust i nie obrażę się jak oni stwierdzą to samo o kobietach mojej rasy.

Gatunek człowiek dzieli się na rasy i co w tym złego? To biologiczny fakt. Na płcie też się dzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No żadko sie zdaża, że azjatka ma ładną twarz, a zarazem ciało ... zazwyczaj jest tak, że mają niezłe ciałka a skopane twarze :P ale z tej jest dżaga :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A teraz tak, żebyście mieli o czym rozmawiać to dodam, że z biologicznego punktu widzenia już dawno został wykluczony aspekt istnienia ras. Jest jedna rasa ludzka i tyle, bo przecież w 99% (DNA jak się nie mylę) jesteśmy tacy sami więc mówienie o "rasach" jest błędem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłoby raczej dziwne, gdybyśmy się mocno różnili w obrębie jednego gatunku. 99% zgodności (choć pewnie to nawet więcej) stanowi o tym, że wszyscy jesteśmy ludźmi, zdolnymi do krzyżowania się między sobą.

Natomiast, że gatunek jest podzielony na odmienne rasy widać gołym okiem.
Cięzko Ci chyba będzie obronić teze , ze wszyscy jesteśmy tacy sami. Takie same to nie sa nawet bliźnięta jednojajowe, chociaż zgodnośc genetyczna między nimi wynosi 100%.
Dominujący zestaw cech rózni się nawet między narodowościami a co dopiero między rasami.

Ale głowy nie dam, może systematcy znowu coś wymyślili, jeśli możesz podac jakies źródło, gdzie napisali, że nie człowiek już nie dzieli się na rasy, to poproszę o podanie. Może teraz są "odmiany" ? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 01:38, TYHE napisał:

Ale głowy nie dam, może systematcy znowu coś wymyślili, jeśli możesz podac jakies źródło, gdzie
napisali, że nie człowiek już nie dzieli się na rasy, to poproszę o podanie. Może teraz są
"odmiany" ? ;P


Obecnie panuje pogląd, że za odmienność odpowiada tzw. Śmieciowe DNA, którego NIKT nie potrafi rozszyfrować, gdyż teoretycznie NIC ono nie koduje, a jedynie jest. A tworzą je powtarzalne fragmenty, które są porozrzucane po całości i stanowią nawet spory procent.

We wszystkich badaniach nad genomami mówi się tylko i wyłącznie o kodującym DNA, a cała reszta jest przemilczana. Co najśmieszniejsze, to właśnie fakt, iż u jednojajowych bliźniąt śmieciowe DNA jest/może być inaczej rozmieszczone :)

Ciekawy jestem czy w końcu ktoś się za to weźmie. A może powstanie następna teoria???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować