Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wybory najlepszych gier roku 2009 na gram.pl

65 postów w tym temacie

Największe pozytywne zaskoczenie: Torchlight (Nawet Batman mnie tak nie wciągnął, jak ta gra)
Najlepsza gra na PC: Batman: Arkham Asylum (Bo nie było Torchlight...)
Najlepsza gra na X360: Borderlands (Dlaczego nie ma w ''najlepsza gra na PC''?)
Najlepsza gra na PS3: Tekken VI (Skąd ta rzymska szóstka? Na pudełku widzę arabską...)
Najlepsza gra - akcja/przygoda: Uncharted 2 Among Thieves (Jakieś wątpliwości?)
Najlepsza gra - strategiczna: King''s Bonuty: Wojownicza Księżniczka (Trochę mało w niej strategii, ale...)
Najlepsza gra - cRPG/H&S: Torchlight (:D)
Najlepsza gra - strzelanina: Borderlands (A co myśleliście, że MW2?)
Najlepsza gra - rajdowa/wyścigowa: Burnout Paradise: The Ultimate Box (Bawiło mnie lepiej niż Shift)
Najlepsza gra - sportowa: Fight Night Round 4
Największe rozczarowanie: Modern Warfare 2 (Oczywista oczywistość? Na PC, żeby nie było...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego w kategorii największe rozczarowanie nie ma Dragon Age, na które chciałem zagłosować? Jest przecież Modern Warfare 2, który został raczej pozytywnie odebrany. W innych pytaniach nie głosuję bo grałem z każdego góra w 1-2 gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale żal jak mam wybrać jaką kolwiek z tych gier skoro w żadną z nich nigdy nie grałem to jest żałosne:)
Ale troche o niektórych słyszałem i troche strzelałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chciałbym zauważyć, że w strzelaninach jest mały błąd, Tom Clancy''s EndWar to jest wg. mnie strategia, nie strzelanina :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm a gdzie psp, ds, wii ? I serio przestań wciskać kit i marketingową papkę że się nie sprzedają. Małymi enklawami (wtf?!) to że wy ich nie sprzedajecie to nie nasza wina ale moglibyście się postarać i dodać je do zestawienia. To chyba nie boli prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2010 o 23:00, Osal napisał:

Dlaczego w kategorii największe rozczarowanie nie ma Dragon Age, na które chciałem zagłosować?

To jest najlepsze pytanie. Hę?

I co Blood Bowl robi w strategiach? Skoro tak, to dlaczego nie ma tam Fify, PESa, albo Football Managera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2010 o 09:54, L33T napisał:

Hmm a gdzie psp, ds, wii ? I serio przestań wciskać kit i marketingową papkę że się nie
sprzedają.


Może to bolesne, ale naprawdę wii nikogo w Polsce nie interesuje - widać to po sprzedaży, ale też poczytności materiałów. Jeden L33T nie robi w statystykach różnicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprzez olanie produktów Nintendo po raz kolejny gram.pl udowodniło ,że jest enklawą fanbojostwa.

Żal

W sumie racja ,że poczytność artykułów bo w komentach tylko off-top albo śmianie się z Nintendo (vide Złoty Helikopter Zaitseva bodajże)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2010 o 22:29, Cygi napisał:

Najlepsza gra - akcja/przygoda: Uncharted 2 Among Thieves (Jakieś wątpliwości?)


Ano. Zapominałeś o ACII ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie największe rozczarowanie to Batman : Arkham Asylum.Czy bieganie w te same miejsca i naciskanie cały czas tego samego guzika(ataku) jest takie extra?A ogólnie ankieta bardzo słaba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2010 o 14:04, Jester napisał:

Ankieta niestety posiada powazne bledy. Np. co robi "X3: Konflikt Terrański" w strategiach?

Hmmm... a jaki to gatunek, jeśli nie strategia ekonomiczna? No i strategia czasu rzeczywistego, gdy dowodzisz flotą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, parę obiekcji bym miał.
1. Mało coś kandydatów w poszczególnych kategoriach. Czemu nie ma np. Fuela w ścigałkach gry która dla wielu graczy jest świetna, a jest tylko w rozczarowaniach, RF Guerilla też, SH Homecoming, CP Zimna Wojna, DMC 4, Ninja Blade, Mount & Blade, Pure i można by tak jeszcze wiele bardziej znanych tytułów dorzucić. Eh po łebkach trochę to zestawienie...
X3 by bardziej do symulatorów pasował, strategią to bym go nie nazwał. Skoro to wybory gry roku to niech będą bardziej miarodajne, for God's sake :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2010 o 13:19, Lucas_the_Great napisał:

> Ankieta niestety posiada powazne bledy. Np. co robi "X3: Konflikt Terrański" w strategiach?

Hmmm... a jaki to gatunek, jeśli nie strategia ekonomiczna? No i strategia czasu rzeczywistego,
gdy dowodzisz flotą :)


Luki, klocic sie nie chce ale sam przyznaj ze strategi to tam jest tak z 20% a reszta to symulator. I pod taka kategorie bym ta gre podciagal. Co wiecej z takowej kategorii gra sie wywodzi wiec robienie z niej strategi to gruba przesada jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować