Zaloguj się, aby obserwować  
Maker3

Formuła 1

10066 postów w tym temacie

Jeszcze jedno. Szlag mnie trafił co wyrabiał realizator... Tak niewiele dzieje się w wyścigach w tym roku a ci jeszcze nie potrafią tego pokazać, zresztą nie pierwszy raz, w Japonii było to samo... ręce opadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ogóle nie jestem zdziwiony, że Hamilton nie wygrał. Po prostu wiedziałem :P Ostatnio czytałem, że tydzień (2 tygodnie) w Anglii będzie wspaniały dla kibiców, bo Anglia gra w piłkę nożną (przegrała mecz :P), w rugby o mistrzostwo świata z RPA (też przegrała :P) i Hamilton w ostatnim wyścigu w F1. No ale skoro przegrali tamte dwa spotkania to wiedziałem, że Hamilton nie będzie MŚ w F1, bo jak przegrywać to do końca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze, że Kimi Räikkönen został mistrzem. Media cały czas mówiły tylko o Hamiltonie i Alonso a Fin sobie bardzo ładnie poradził. Zgodnie z zasadą "gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta"/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 21:49, Kaland napisał:

Jeszcze jedno. Szlag mnie trafił co wyrabiał realizator... Tak niewiele dzieje się w wyścigach
w tym roku a ci jeszcze nie potrafią tego pokazać, zresztą nie pierwszy raz, w Japonii było
to samo... ręce opadają.


No właśnie, Kubica ze trzy razy się tłukł z Rosbergiem, a oni pokazali ledwie powtórkę. Nie wiem czy dostali w łapę od Ferrari żeby tylko ich pokazywać? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, no to mi się wreszcie choć trochę humor poprawił po obejrzeniu tego wyścigu. :P Liczyłem na to, że Hamilton nie zostanie mistrzem, ale zdawałem sobie sprawę z tego, że było to raczej mało prawdopodobne. Ale jednak się udało! :P Jestem naprawdę zadowolony z tego, że Lewisowi nie udało się zwyciężyć, a wygrana Kimiego też mnie cieszy. :) Jazda Kubicy także była bardzo przyjemna i pozbawiona większych błędów. Szkoda tylko, że zjechał trzy razy do boksu, bo tak mógłby powalczyć o trzecie miejsce. Ale to nie zmienia faktu, że ten sezon był dla niego bardzo udany.
Ogólnie mówiąc, jestem zadowolony z tego sezonu i na pewno będę oglądał kolejne w telewizji. Bo F1 (szczególnie w takim wydaniu, jak dzisiaj) naprawdę może emocjonować. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie Kubica jest the best i tak , potrzebny mu jest tylko inny team bo bmw mnie denerwuje ;p reszta jest opisana na moim gs''ie ( ups reklama sry ;/ )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I to już koniec- ostatnie w tym roku Grand Prix zakończone! Raiki, dzięki dzisiejszemu zwycięstwu, został mistrzem świata, z czego się bardzo, ale to bardzo cieszę! Jest to mój ulubiony kierowca- zaraz po Kubicy. ;)
Ferrari znów pokazało klasę, co było do przewidzenia. Hamilton i Alonso dzielnie walczyli, lecz nie tym razem, Panowie, nie tym razem. ;)
Jestem mile zaskoczony z dzisiejszej walki Kubicy. Chłopak pokazał na co go stać. Przepięknie wyprzedził Alonsa, świetnie wykorzystał okazję, i wyprzedził Rosberga oraz Heidfelda- dwóch kierowców, którzy walczyli ze sobą na zakręcie, uzyskiwał doskonałe czasy, lecz pod koniec nie mógł się już obronić przed Rosbergiem. Ale cóż- piąte miejsce Kubica zajął! ;-)

Robert zajął szóste miejsce w ogólnej klasyfikacji kierowców F1 tego roku, z czego bardzo się cieszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cos sie wydaje ze kolejna afera wisi w powietrzu a w nastepnym sezonie znowu beda jaja z hamiltonem, jak dla mnie tego %$#$%# powinni wywwalic z f1 bo przez niega sa same problemy. wszyscy robia co moga zeby on wygral, istna paranoja, tak jak alonso powiedzial ze tytul mistrza jest ustalany poza torem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, oj, oj... Cóż, nie spodziewałem się takiego czegoś. Gdyby na miejscu Hamiltona znalazł się Raiki, sędziowie byliby cicho. To prawda, że na siłę faworyzują Hamiltona, a to źle odbija się na jego wizerunku. Sędziowie robią, co mogą, aby ich pupilek zajął pierwsze miejsce. Anglik dużo stracił w moich oczach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 23:19, mikal15 napisał:

GP zakończone? Może jednak nie..

http://www.sport.pl/moto/1,78995,4599451.html


Nie no, wiedziałem, że tak będzie. Jak tylko ten [wstaw odpowiedni epitet] Hamilton nie zapewni sobie zwycięstwa na torze, to sędziowie, FIA i Bóg wie kto jeszcze zaczną szukać gdzie się da, aby znaleźć jakiś przepis odbierający punkty komu trzeba.

Na szczęście, newsa już zaktualizowano i wyniki GP Brazylii zostały utrzymane. Chociaż, nie zdziwię się, gdy rano obudzimy się a w serwisach informacyjnych powita nas kolejna informacja o dochodzeniu mającym na celu przyznanie Brytyjczykowi Mistrzostwa Świata F1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 19:49, mati285 napisał:

Mam nadzieję,ze Robert nie zmieni teamu,bo czuję,że w przyszłym sezonie BMW namiesza.

Na pewno nie zmieni, bo przecież już dawno przedłużył umowę z BMW. A nie ma najmniejszego powodu żeby ją zrywać :-)
A jeszcze co do dzisiejszego wyścigu, to intryguje mnie szybkość Rosberga. Jakim cudem znienacka był on o tyle szybszy od Kubicy na ostatnich okrążeniach?!
Może w późniejszych wywiadach się tego dowiemy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 21:43, Kaland napisał:

Nie wydaje mi się, żeby błąd w qualu zaważył na wyścigu, w końcu Robert przecież dość szybko przedarł się na 5
miejsce. Taktyka też nie mogłaby ulec zmianie bo jest ustalana już przed 3 częścią kwalifikacji.

Co do taktyki, to faktycznie masz rację ale jeśli chodzi o pozycję, to sam piszesz, że Robert "przedarł się". Gdyby był wyżej, nie musiałby się przedzierać, mógłby spokojnie i szybko jechać i być może nadrobiłby tyle, że nie to dodatkowe tankowanie nie kosztowałoby go takich strat w miejscach i nie zmuszało do ponownego przedzierania się.
Oczywiście to jest gdybanie i nigdy się tego nie dowiemy, ale jednak wolałbym, żeby mu Alonso nie przeszkodził w kwalifikacjach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 01:46, A-cis napisał:

A jeszcze co do dzisiejszego wyścigu, to intryguje mnie szybkość Rosberga. Jakim cudem znienacka
był on o tyle szybszy od Kubicy na ostatnich okrążeniach?!
Może w późniejszych wywiadach się tego dowiemy....


Wczoraj tuż po wyścigu powiedział, że miał problem z temperaturą oleju i wody, więc musiał ograniczyć obroty przez co tracił ok. 3 s na okrążeniu. Znowu bolid ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 23:19, mikal15 napisał:

GP zakończone? Może jednak nie..

http://www.sport.pl/moto/1,78995,4599451.html

Aż się boję co jeszcze wymyślą :/

Trzeba przyznać, że wczorajszy wyścig oglądało mi się z zaciekawieniem do samego końca. Już początek w wykonaniu Massy oraz Raikkonena pokazały, że ten wyścig będzie obfitował w wiele emocji. Awaria w bolidzie naszego "pupila" i jego spadek na koniec stawki zapowiadał jego szaleńczy pościg po tytuł mistrza świata.
Do tego trzeba dodać jeszcze super start Roberta Kubicy, który z okrążenia na okrążenie doganiał Fernando Alonso by wreszcie go wyprzedzić. Szkoda tylko, że ostatecznie problemy z bolidem spowodowały jego spadek na piątą pozycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 06:44, Adidas66 napisał:

> A jeszcze co do dzisiejszego wyścigu, to intryguje mnie szybkość Rosberga. Jakim cudem
znienacka
> był on o tyle szybszy od Kubicy na ostatnich okrążeniach?!
> Może w późniejszych wywiadach się tego dowiemy....

Wczoraj tuż po wyścigu powiedział, że miał problem z temperaturą oleju i wody, więc musiał
ograniczyć obroty przez co tracił ok. 3 s na okrążeniu. Znowu bolid ;)

W sumie dobrze, tragedia by była gdyby bolid znowu padł :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować