Zaloguj się, aby obserwować  
Maker3

Formuła 1

10066 postów w tym temacie

Dnia 23.03.2008 o 09:01, dave03 napisał:

Na razie nie ma co ukrywać, że jest git. Szkoda tylko, że do końca wyścigu zostało jeszcze
sporo okrążeń i wiele może się jeszcze zmienić. Niepokojące może być to, że Kubica chyba
jeszcze jedzie bez zmiany opon. Byle się na końcu nie okazało, że pojedzie na trzy pit stopy.


Jakie trzy pit stopy? Zostało ledwie 18-19 okrążeń do końca i zaczyna się ostatnia seria wizyt w boksach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 09:05, Klimos napisał:

Jakie trzy pit stopy? Zostało ledwie 18-19 okrążeń do końca i zaczyna się ostatnia seria
wizyt w boksach.

No tak, nie byłem na bieżąca:P Myślałem, że zostało jeszcze nieco więcej. Teraz już chyba tylko awaria bolidu może spowodować to , że Kubica dziś nie stanąłby na podium. Dobrze też, że Hamiltonowi dziś nie idzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Teraz już chyba tylko awaria bolidu może spowodować to , że Kubica dziś nie stanąłby na podium.

Wypluj te słowa człowieku ;) Myślę że Robert już wyczerpał swój limit pecha i teraz w miarę regularnie będzie stawał na podium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 09:11, dave03 napisał:

Dobrze też, że Hamiltonowi dziś nie idzie:)


Nie dość że FIAmiltonowi nie idzie, to jeszcze mechanikom McLarena nie idzie. Podczas drugiej jego wizyty w pit-stopach znów mieli problemy z odkręceniem prawego przedniego koła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wspaniała pozycja Kubicy. Wyścig moze nie byl pełen emocjonujących starc ale wazne ze Polak jest tak wysoko. Brawo Kubica!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hurrra! Kubica pierwsze podium w tym sezonie. Pierwsze 2-gie miejsce w karierze. Gratulacje dla kierowcy, gratulacje dla stajni :-)
I widać, że BMW zrobił jednak postęp jeśli chodzi o bolid. Do Ferrai jeszcze trochę traci, ale z Mclarenem chyba IMHO będzie mógł nawiązać walkę. Zadecyduje niezawodność bolidu i umiejętności kierowców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hell yeah, wyścig, jak zauważył viajpi, jakoś specjalnie ciekawy nie był (tylko jeden Massa sobie podriftował no i potem Button ;) ) ale widać było, że jeśli chodzi o rozegranie taktyczne tych najlepszych teamów, to było wyśmienicie. No i nasz Robercik sprawił sobie niezły prezent na święta, oby wiecej takich!
Kubicaaa!11111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JUPI!!!:) Kubica 2-gie miejsce!:)
Świetna jazda Kubicy i ukazanie tego że jeśli nie ma nikogo przed sobą kto by go spowalniał to spokojnie wypracował sobie przewagę na podium:) Ferrari zdecydowanie szybsze, ale za to Maclaren nie dawał rady dogonić BMW:) Zespół tym razem nic nie wydziwiał i Kubica zasłużenie na podium! Trzeba dodać że jechał z bardzo ciężkim bolidem, a w kwalifikacjach i tak pojechał świetnie!! (nie mówiąc o wyścigu) Co tylko zwiększa podziw:) Zjeżdżał jako jeden z ostatnich do pit-stopu. Świetny Bolid, niezawodny plus Kubica i mamy Sukces;)

Ale teraz moje spostrzeżenie.. Czy Kovalainen nie jedzie zdecydowanie wolniej niż Hamilton? Tak jakby bez przekonania jechał, nio chyba że Kubica w BMW na prawdę był tak szybki że jego Mclaren nie dał rady go dogonić:)
Wielkie brawa!;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cudowny wyścig w wykonaniu Kubicy. Gratulacje wielkie! Ale sobie prezent na święta sprawił. Hehe wszystko zagrało tym razem idealnie. I team i bolid i kierowca. Oby tak dalej!

Szkoda Massy, który ma pecha w tym sezonie jak na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łał :P Pięknie jechał Kubica , ale jego team to też bardzo dobrze rozegrał. Tak sie zastanawiam , dlaczego na pierwszym pit-stopie nie zmienili mu opon? :)

Brawo! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.03.2008 o 09:55, Stwór napisał:

Ale teraz moje spostrzeżenie.. Czy Kovalainen nie jedzie zdecydowanie wolniej niż Hamilton?
Tak jakby bez przekonania jechał, nio chyba że Kubica w BMW na prawdę był tak szybki
że jego Mclaren nie dał rady go dogonić:)
Wielkie brawa!;-)


Wydaje mi się, że podczas większości wyścigu trzymał fason, może nie na poziomie
Raikkonena czy Hamiltona, ale jednak jechał czysto i w miarę bezbłędnie.
A na ostatnich okrążeniach uzyskiwał nawet minimalnie lepszy czas niż jadący przed nim Kubica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

YEAHHHHHHHHHHHHH

Nareszcie,od Monzy czekałem na taki moment...nosz kurde brak mi słów aby określić radość i dumę jaka mnie rozpiera.
Ale jedna rzecz mnie najbardziej cieszy.Mianowicie nie to że Robert pojechał świetnie bo to każdy z nas wie,zna jego umiejętności,wiemy ze jest genialnym kierowcą,a cieszy mnie to ze BMW stanęło na wysokości zadania,pokazało ze stać ich na genialna taktykę,na niezawodny boli i miliony innych czynników które wpływają na sukces w F1.
Mimo wszystko sadze ze Robert drugie miejsce wywalczył sobie wczoraj w kwalifikacjach,zajmujac dobra lokate najcięższym bolidem z czołówki.
BRAWO!!!

A sam wyścig bardzo ciekawy,walka na tyłach do ostatniego okrążenia,wyścig pełen smaczków dla ludzi którzy umieją dostrzec sedno w F1:)Ehhh warto było wstać..:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 09:59, GungravePL napisał:

Wydaje mi się, że podczas większości wyścigu trzymał fason, może nie na poziomie
Raikkonena czy Hamiltona, ale jednak jechał czysto i w miarę bezbłędnie.


Tak taka stabilna jazda do mety, nie było nawet prób walki itp.

Dnia 23.03.2008 o 09:59, GungravePL napisał:

A na ostatnich okrążeniach uzyskiwał nawet minimalnie lepszy czas niż jadący przed nim
Kubica.


Możliwe że ze względu na spokojną pozycję już z lekka oszczędzał silnik, chociaż Kubica też jechał w końcowych okrążeniach szybciej, wychodziło to tak na zmianę. Bardziej chodzi mi o to że w zeszłym sezonie w Renault walczył nie raz bardziej "żwawo", a tutaj w potencjalnie szybszym Mclarenie jechał bo jechał do mety. Choć może to bolid nie jest tak szybki i nie było mowy o nawiązaniu walki też i nie było jakiś prób by gonić Kubicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak zauważyłem, że Hamilton ma problemy z opanowaniem się. Co chwila ślizgał się na zakrętach, myślałem, że zajeździ wóz... Opanowanie chyba nie jest jego najlepszą stroną..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 09:57, Budep napisał:

Łał :P Pięknie jechał Kubica , ale jego team to też bardzo dobrze rozegrał. Tak sie
zastanawiam , dlaczego na pierwszym pit-stopie nie zmienili mu opon? :)


Widocznie nie zużył ich na tyle, by wymagały zmiany. Gumy były rozgrzane, w dobrym stanie, więc widocznie nie potrzeba było nowych. Trochę się prawdę mówiąc przestraszyłem w tym momencie oglądając wyścig, ale na szczęście tym razem strategia była doskonała i zespół BMW nie przekombinował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Długo musiałem czekać na podium Kubicy i taki prezent na święta ! YEAH !!!!!!!! :] Wyścig rewelacja widać że BMW rozwija skrzydła wraz z Kubicą :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry wyścig, przyznać muszę. Ogromna radość wydziela się ze mnie dzięki pozycji Roberta- zasłużył sobie chłopak, ma prezent od zajączka.
Świetny, dobrze przemyślany start wytyczył jego dalszą drogę do mety. Gdyby nie początek, akcja potoczyłaby się pewnie inaczej. Ale nie ma co teraz gdybać na ten temat- trzeba się cieszyć z drugiego miejsca Kubicy i 8 punkcików wbitych do jego konta.
Szkoda mi Massy, bo lubię tego radosnego, uśmiechniętego kierowcę. Niestety nie jego wina, czekam na sukces w następnym wyścigu. :)
Wielki prezent sprawili Rrrobertowi Kovalainen i Hamilton, utrudniając Heidfeldowi i Alonsowi podczas rundy kwalifikacyjnej, dostając karę -5 pozycji w GP Malezji.
Podobała mi się sytuacja wyprzedzania Webbera przez Heidfelda i Alonsa. Głównie z najlepszej strony pokazał się Nick, zdobywając przy tym dwa miejsca do przodu.

Co tu dużo mówić- Ci, co oglądali GP wiedzą, co się działo. Ci, co nie oglądali, powinni obejrzeć powtórkę, bo warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yes, yes, yes!

Nie liczyłem na taki sukces, ale gdy Massa wyleciał to po cichu mówiłem sobie, że Raikkonen może też wyleci. :) Ale super jest, należało się Robertowi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować