Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Fallout: New Vegas jesienią 2010!

54 postów w tym temacie

Kończ Waść wstydu oszczędź a Fallouta to pozwólcie pogrzebać z honorami, zamiast kontynuować tą farsę co od Beth wylazła.

PS. To że robi to obsydian raczej nic nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi sie Fallout 3 bardzo podobal :P Nie gralem nigdy w poprzednie czesci wiec nie mam porownania i nie wiedzialem czego oczekiwac. W chwili obecnej czekam z niecierpliwoscia na kolejne czesci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że Obsidian wskrzesi Fallout''a....
Ostatnio do prac nad grą dołączył Jorge Salgado. Jak ktoś nie wie kto to jest to już wyjaśniam: Jest to człowiek, który stworzył Oscuro''s Oblivion Overhaul - modyfikację do Obliviona.
Więc wcale bym nie był taki pewien tego, że F:NV będzie taki sam jak F3.

Swego czasu krążyły plotki, że za ścieżkę dźwiękową odpowiedzialny jest sam Mark Morgan.
Niestety on sam temu zaprzeczył. Pozostaje mieć tylko nadzieję, że po prostu nie mógł na razie oficjalnie tego ogłosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już wiem w co będę grać jesienią. Kij z tym, że nie wszystkim się podobał F3 (chociaż mógłby być lepszy, prawda)! Niech zrobią jeszcze jakąś fajną EK i będzie git. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obsydian co najwyżej zrobi lepszą fabule dialogi i postacie zaś to ca najbardziej kulało w F3 czyli mechanikę nie za bardzo zmieni co najwyżej kosmetycznie system klas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak właściwie to będzie nowy Fallout, tyle, że zrobiony przez Obsidian ale na silniku Obliv... tfu Fallouta 3?
Czyli w tej samej technologii itp. Tak jakby to był jeden wielki dodatek stand alone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fallouta Bethesdy bardzo miło wspominam. Osobiście też nie grałem w poprzednie, ale ostatnio planowałem poszukać odnowionych wersji o ile takie istnieją jeszcze. Bethesda może nie ma niezapomnianych postaci, ale łatwo zbudować sobie tam specyficzny klimat.. Wystarczy odrobina samozaparcia którego firma nie podała na tacy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś trailer z Fallouta 3 bardziej mi się podobał :P myślę, że nawet Obsidian się na dużo tutaj nie zda, jakby zmienilli oblivionowy silnik na inny było by już dużo lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby wrócił klimat z 1 & 2.... Oczekuje również lepszej fabuły, ta w Falloucie 3 niezbyt mi się podobała. Pożyjemy zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem wielbicielem wszystkich dotychczasowo wydanych Falloutów (biorę pod uwagę tylko te wydane na pecety niechaj opadnie zasłona milczenia na konsolowe Brotherhood of Steel), ba nawet Tactics był IMO całkiem fajny. Jeżeli najnowsza część cyklu połączy otwartość świata części trzeciej z klimatem dwóch oryginalnych części sagi, to doczekamy się postnuklearnego cRPGa idealnego. Pozostaje nic tylko czekać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować