Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

BAFTA - rusza głosowanie na grę roku 2009

32 postów w tym temacie

Call of duty? Gra roku? Buahahahaha. Niezły żart.
A z gier tutaj wymienionych ten tytuł należy się tylko Uncharted 2. Bezkonkurencyjny zwycięzca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2010 o 16:20, Renzov napisał:

Call of duty? Gra roku? Buahahahaha. Niezły żart.


Nie ma to jak super poprawienie humoru po ciężkim dniu... ;) Brakuje mi tu tylko jednego tytułu jakim była Forza Motorsport 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym wiedzieć jedno - kto na tym wszystkim zarabia?! Co portal internetowy to głosowanie, głosowanie i głosowanie. i na dodatek jeszcze ta pseudoartystyczna BAFTA. Wszystko i tak guzik warte bo wyniki zależą od tego, ilu ludzi statystycznie odwiedza dany portal. Wystarczy wziąć pod uwagę kilka losowo wybranych i podane jak na tacy, iż wyniki się rozbiegają. W tym temacie nigdy nie ma jasności. Już człowieka nudzą takie zabawy. A ci z BAFTY proszę bardzo - wysłać zapytanie do poszczególnych firm i dowiedzieć się o sprzedaż gier w danym regionie.
[Urażonych z góry przepraszam :) ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż. Moim zdaniem tytuł zwycięzcy powinien dzierżyć Batman, który nie dość, że jest genialny, to pojawił się na wszystkich (znaczących) platformach - ergo każdy mógł zagrać, czego nie można powiedzieć w przypadku choćby tego Uncharted 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nagrody mogą zdobyć tylko mieszkańcy Wielkiej Brytanii i Irlandii (chyba, że źle zrozumiałem Terms & Condidtions). Mimo to stawiam swój głos na Batmana :-). Nie wiem jak ACII bo nie grałem ale też wygląda ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja głosuję na Batmana, bo w niego grałem, ale nie przeczę że AC2 albo Uncharted 2 jest gorsze.po prostu nie grałem w te tytuły, ale uważam że też są bardzo ciekawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brakuje kilki dobrych tytułów a że, grałem tylko w Call of Duty : MW2 to...nie zagłosuje w ogóle. MW2 nie zasługuje na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować