Zaloguj się, aby obserwować  
Citkowsky

Batman: Arkham City

1512 postów w tym temacie

Dnia 11.11.2013 o 12:28, Robertcik1 napisał:

no bo TAS to jest przecież apogeum doskonałości. nigdy nie zrobili lepszej kreskówki,
może jedynie ostatnie trzy sezony Wojen Klonów się poziomem zbliżały.


Jak dla mnie poziomem do TAS właśnie YJ się zbliżył. Bo miał stosunkowo dobra, spójną fabułę [2gi sezon nieco spłycili i jest problem bo między 1szym a drugim sezonem jest pewien czasowy rozjazd, wydarzenia z pomiędzy sezonów miały być szczegółowo opisane w grze na licencji YJ ale gra nie wyszła, aczkolwiek wszystko wyjaśnia tez stopniowo sam sezon 2gi w retrospekcjach i rozmowach bohaterów].
Generalnie bardzo polecam, wszystko dzieje się w alternatywnym uniwersum wiec nie ma żadnych problemów, ze coś się z "lore" danej "ziemi" nie zgadza, technicznie animacja pierwsza klasa, cała seria jest dostępna w HD.

P.S.
Z innej beczki zaskoczyły mnie tez bardzo pozytywnie nowe "Żółwie Ninja" wyprodukowane dla Nickelodeonu. Fabuła całkiem spójna, jasne są pewne uproszczenia ze względu na target [czyli nie ma nieziemskiej brutalności jak w oryginalnym komiksie mirage], ale jest bardzo specyficzny dla tego świata humor, dobrze podany z ukłonem w stronę fanów komiksu. Oglądało mi się to bardzo przyjemnie mimo, iz byłem wyjątkowo sceptyczny po obejrzeniu zwiastunów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Planuje zakup AC i tak się zastanawiam nad GfWL. Chcę się upewnić: na pewno można już przypisać grę do steama? A jeśli nie to na win 8 gfwl będzie działał? Czy jeśli przypiszę grę do steama to będę musiał ją ściągać od nowa czy dam rade zainstalować z płytki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie powinno być już problemów z kluczami do Batmana: AC. Tak więc jeśli zdecydujesz się kupić, to na pewno będziesz mógł przypisać kod do Steama i nie będziesz musiał potem bawić się z GFWL. CO do instalacji z płytki, to nie wiem, bo nie miałem jak tego sprawdzić (obecnie za mały dysk na takie duże gry, jak Batman), ale może ktoś inny Ci pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Mam pewien problem. Kupiłem kilka dni temu grę Batman: Arkham City, intalacja przebiegła poprawnie, już podczas uruchaimiania gry zdziwił mnie bardo ługi czas oczekiwania na załodwanie się gry a gdy już uda się w czasie "filmików" poprzedzających akcję słychać jakby przycinaie się dźwieku i zupełny brak płynnośc. W czasie walki gra działa bez najmniejszych zarzutów, płynnie. Jednak nie jest to największy problem jaki mam, mianowicie... po wejściu naszego bohatera do więzienia nie dzieje się nic... dwaj współwięźniowie którzy wchodzą z nim padają na ziemie i w tym momencie nie ma już żadnej akcji. Na filmiku, jaki znalazłem na yt widać jak inni więźniowie przeskakują przez siatke i trwa walka, natomiast u mnie nic... Przyznam, że pytanie moje może brzmieć banalnie jednak nie jestem typowym graczem i mówąc kolokwialnie... nie znam sie na tym ;) Parametry mojego komputera: Procesor AMD E1-1200 With Radeon(tm) HD, Pamięć RAM 4,00 GB, System Windows 7 64-bitowy. Bardzo proszę o pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Owszem. Próbowałem dwa razy. Bez skutku... Poczytałem trochę i ponoć laptopy (bo takowy sprzęt posiadam) nie są "stworzone do gier" owszem parametry są ok ale chyba chodzi o karte graficzną-zintegrowaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Mam pytanko te błazny dalej utrzymują te głupie limity aktywacji czy coś się zmieniło?
Muszę przeinstalować system a miałem wcześniej aktywowanego batmana jak mogę zdiąć tą aktywację programik od securom nie działa

Robił ktoś reinstalacje batmana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma już żadnych DRM-ów. Gra nie korzysta już z GfWL, tylko ze Steama (ok, to też DRM, ale mniej inwazyjny). Wpis klucz do Steama i aktywuj go. Wtedy będziesz miał nieograniczoną ilość instalacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam dość poważny problem z grą, a dokładniej : podczas walki z Mr. Freezem, gdy rzeczony ma już ostatni segment wytrzymałości i (teoretycznie) można zakończyć walkę, gra crashuje, wyrzuca na pulpit z okienkiem "Batman : Arkham City przestał działać", po którym pojawia się "Fatal Error". Czy ktoś spotkał się z czymś takim ? Jak można temu zaradzić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aby przenieść Arkham City, Arkham Asylum i Bisohocka 2 do steama wystarczy wpisać cdkey gry na steamie gdzieś? Będę mógł wtedy te gry z płyty instalować czy poprzez steam będę musiał ściągać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W 99% przypadków wystarczy dodać kod tak jak dodajesz każdy inny. Ale może się zdarzyć, że z jakiegoś powodu (dystrybutor nie przekazał wszystkich) Steam nie rozpozna klucza. Wtedy zostaje ci kontakt z suportem WB dla Batmanów i 2K dla Bioshocka. I dostaniesz nowy kod. Dołączenie zdjęcia z pudełkiem/instrukcją w którym widać twój klucz może skrócić samą procedurę, bo jeśli będą chcieli dostać dowód posiadania gry to nie będziesz musiał wysyłać 2 maila.

I nie, nie będziesz mógł instalować gier z płyty. Po dodaniu do Steama co najwyżej będziesz mógł je wykorzystać jako podstawkę na kubek z herbatą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2014 o 15:07, bVarador napisał:

I nie, nie będziesz mógł instalować gier z płyty. Po dodaniu do Steama co najwyżej będziesz
mógł je wykorzystać jako podstawkę na kubek z herbatą.


I jak rozumiem w pudełkowe wersje nie będę mógł pograć nawet, jeśli GFW Live nie wyłączą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tutaj ci nie pomogę bo wszystkie swoje Batmany i BS2 kupiłem na Steamie, więc nawet nie zauważyłem różnicy innej niż jedno logowanie mniej. Ale mocno zdziwiłbym się gdyby nie było sposobu żeby ciągle grać w pudełkową wersję. Choć sam nie widzę większych powodów - achievementy, zapisy trzymane w chmurze i karty wydają się warte ściągnięcia kilku giga. No a wyzerowanie progresu w tych pierwszych było dla mnie znakomitym powodem żeby po raz drugi usiąść do Arkham Asylum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pudełkowe Batmany przypisują się już do Steama. GFWL nie działa już w tej serii. Są czasem problemy z aktywacją klucza, ale wystarczy napisać do supportu Warnera i dostaniesz poprawny klucz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Towarzysze, pomożecie? ;)

Odpaliłem sobie po długiej przerwie AC (GotY) i doszedłem do wniosku, że trochę przeszkadzają mi polskie napisy. Szperałem po necie i nigdzie nie znalazłem skutecznej metody na przełączenie z polskiego na angielski. Większość porad dotyczy "gołej" wersji, w GotY zawartość plików .ini wygląda trochę inaczej. Na dodatek już mam ustawiony "Language=int", a mimo to nadal są polskie napisy. Wersji językowej nie da się też zmienić z poziomu Steama, bo w Properties po prostu nie ma takiej opcji. Nie próbowałem jeszcze kasowania katalogu Pol, ale czytałem, że niektórym po tym gra się nie uruchamiała i konieczna była reinstalacja (a nie uśmiecha mi się znowu ściągać 20 giga).

Jakieś inne pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować