Zaloguj się, aby obserwować  
Citkowsky

Batman: Arkham City

1512 postów w tym temacie

Eh, poległem w walce z GFWL. Chcąc reinstalować w celu naprawy tegoż potworka, usunąłem go. Jakże się zaskoczyłem, gdy podczas instalacji wyskoczył błąd, jakoby nie mam dostępu do plików WLIDSVC.exe i WLIDSVCM.exe, rezydujących w common files/microsoft shared/windows live. Co dziwne, rzeczywiście nie mogłem nic z nimi zrobić, ba, nawet unlocker nie dawał rady. Przeniosłem je w trybie awaryjnym poza rzeczony katalog, jednak to nie naprawiło problemu instalacji. Próby istalowania pod trybem awaryjnym owocują wywaleniem błędu 0x80070641 (czyli problem z Windows Installer). Już nie mam sił do tego, po jaką cholerę to istnieje to ja nie wiem. Ma ktoś jakiś pomysł, co z tym fantem zrobić?

EDIT: jakby co, to w zabezpieczeniach katalogu "windows shared" dałem swojemu użytkownikowi pełne uprawnienia, więc to chyba nie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Mam niestety problem z tą grą. Przy próbie uruchomienia wyskakuje mi błąd, którego treść zamieszczam tu http://wklej.to/M2Coi
.NET Framework jest aktualny, Physx jest zainstalowany, gra oczywiście oryginalna (co widać na screenie). Weryfikacja plików cache niczego nie dała, wszelkie sterowniki są najnowsze. Jak mogę rozwiązać problem?

20130915203025

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam taki problem iz próbuje włączyć batman AC wyskakuje mi błąd batmanAC.exe
co robić ?

Windows xp home Edition 2002 sp3
pentium(R) Dual-Core CPU
E5400 @ 2.70GHz
2.70GHz 2,00GB RAM
NVIDIA GeForca 9500 GT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2013 o 17:13, edzzio napisał:

Witam. Mam taki problem iz próbuje włączyć batman AC wyskakuje mi błąd batmanAC.exe
co robić ?

Windows xp home Edition 2002 sp3
pentium(R) Dual-Core CPU
E5400 @ 2.70GHz
2.70GHz 2,00GB RAM
NVIDIA GeForca 9500 GT

Podstawowa kwestia. Czy gra jest oryginalna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krótka piłka. Mam wersję GOTY i usiłuję toto zainstalować, ale już jakieś pół godziny "Windows konfiguruje instalację". Napęd nie mieli, wskaźnik instalacji stoi na 50% i ogólnie nie mam pojęcia co się dzieje. Jakies rady?

Windows XP Proffessional SP 3
Core i5 3570K, 3,47 GB DDR3 RAM (8GB), HD 7870 2GB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2013 o 19:00, Harrolfo napisał:

Próbowałeś skopiować zawartość płyt na dysk i instalować z HDD?

Niet. Ale instalacja już ruszyła (50 minut, nieźle;) - za to przy disc 2 wyskoczył error z dostepem do pamięci chronionej:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2013 o 19:04, zadymek napisał:

> Próbowałeś skopiować zawartość płyt na dysk i instalować z HDD?
Niet. Ale instalacja już ruszyła (50 minut, nieźle;)

Mi chyba cała gra się tyle instalowała.
>- za to przy disc 2 wyskoczył error

Dnia 10.10.2013 o 19:04, zadymek napisał:

z dostepem do pamięci chronionej:/

Dlatego polecam skopiowanie zawartości płyt i instalację z dysku twardego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taką sytuację. Grałem w Batmana na lapku, ale ten oddałem bratu na studia. Grałem tam bez aktywnego GfWL na offline''owym koncie i miałem już lekko zaawansowanego sejwa. Aktualnie przeniosłem się na stacionarkę i tu już włączyłem GfWL. Problem jest taki, że nawet jeśli wrzucę sejwa do odpowiedniego folderu to i tak gra mi sejwa z lapka nie widzi (jedynie tego z obecnego kompa), a nie mam za bardzo ochoty grać od nowa, bo trochę już gry przeszedłem. Da się jakoś zagrać na sejwie z drugiego kompa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2013 o 20:24, Thalanthas napisał:

Mam taką sytuację. Grałem w Batmana na lapku, ale ten oddałem bratu na studia. Grałem
tam bez aktywnego GfWL na offline''owym koncie i miałem już lekko zaawansowanego sejwa.
Aktualnie przeniosłem się na stacionarkę i tu już włączyłem GfWL. Problem jest taki,
że nawet jeśli wrzucę sejwa do odpowiedniego folderu to i tak gra mi sejwa z lapka nie
widzi (jedynie tego z obecnego kompa), a nie mam za bardzo ochoty grać od nowa, bo trochę
już gry przeszedłem. Da się jakoś zagrać na sejwie z drugiego kompa?

Praise the Games for Windows Live!;)
Trzeba skopiować folder z danymi owego konta offline z kompa brata. W Arkham Asylum (na Windows XP) było to w lokalizacji

C:\Documents and Settings\nazwa_konta\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Microsoft\XLive\Content

Tylko wtedy możesz odpalić owe konto i save''y podpięte pod nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2013 o 20:50, Thalanthas napisał:

Dzięki, spróbuję jak wróci na weekend.


Może też folder spakować i wrzucić na jakiś hosting, a ty tylko ściągniesz. Albo wysłać mailem w załączniku. Jak nie zadziała, to będziesz mógł przez ten czas szukać innego rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam gre Batman Arkham City na ps3 orginalna kopilem ja synowi na urodziny dowiedzialem sie ze mozemy grac kobieta kot znalzlem kod ale nie mam pojecia gdzie go wpisac ? Z gory dziekoje.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze polecam zapoznać się z zasadami popranej pisowni i interpunkcji w języku polskim.
Po drugie - kod wpisuje się w PlayStation Store po wybraniu opcji "Zrealizuj kod".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2013 o 17:34, maciejobok napisał:

A jak podlaczyc konsole ps3 z internetem w domu posiadam in ternet bezprzewodowy z upc
wiec jak mam teraz skonfigurowac z nim konsole

Wyszukujesz na konsoli swoją sieć bezprzewodową, wpisujesz hasło do niej i gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować