Zaloguj się, aby obserwować  
Citkowsky

Batman: Arkham City

1512 postów w tym temacie

Dnia 15.10.2013 o 21:33, maniekk napisał:

Czy mi się wydaje, czy można już od samego początku wygrindować praktycznie poziom maksymalny
w rozwoju Batmana?


W sensie, że zdobyć wszystkie ulepszenia ? Tak ,da się to zrobić, grając pierwszy raz w grę. Mam wymaksowanego Batmana i Kobietę Kot, a nawet nie zaczynałem NG+. Wystarczy zdobyć wszystkie znajdźki, zrobić wszystkie acziki i wbije :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2013 o 21:55, Heartbreaker napisał:

W sensie, że zdobyć wszystkie ulepszenia ? Tak ,da się to zrobić, grając pierwszy raz
w grę. Mam wymaksowanego Batmana i Kobietę Kot, a nawet nie zaczynałem NG+. Wystarczy
zdobyć wszystkie znajdźki, zrobić wszystkie acziki i wbije :)


Chodzi mi te od waynetech, dawno nie grałem, ale dostawało się xp i można było kupować np. zbroję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie czy kupno na Allegro kodu do Steam jest bezpieczne ?

http://allegro.pl/batman-arkham-city-pl-edycja-goty-6-dlc-i3638544057.html

Dowiedziałem się od sprzedającego, że na emaila po kupnie dostaje się link na który trzeba wejść by gra dodała się do konta steam. Czy jest to bezpieczny zakup ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem z Batmanem. Przechodzę grę po raz drugi (wersja jeszcze z GfWL na Steamie)) i po walce z Freezem (kiedy go nokautuję na pięć różnych sposobów na komisariaci policji) nagle gra mi się zawiesza i wychodzi do pulpitu. Dzieje się to za każdym razem, tuż po ostatnim, kończącym walkę nokaucie. Sprawdzałem spójnośc plików gry, ale nic to nie dało. Miał ktoś taki problem i wie jak go rozwiązać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z ciekawości - którym Robinem można tu grać? bo skoro Nightwing jest dostępny, domyślam się, że nie Dickiem. najbardziej na logikę pasowałby mi Jason, ale może jednak Tim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tim Drake na jednej z map tej z jokerem od czasu do czasu joker palnie czy czasem już nie ubił robina - aluzja do wydarzeń z komiksów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2013 o 09:01, Numenpl napisał:

Tim Drake na jednej z map tej z jokerem od czasu do czasu joker palnie czy czasem już
nie ubił robina - aluzja do wydarzeń z komiksów.

ugh. akurat Tima lubię najmniej ze wszystkich Robinów. czemu nigdy nic nie robią z Damianem...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2013 o 09:31, Numenpl napisał:

Arkham to inne universum Batmana. Druga sprawa z Damianem a co mają z trupem zrobić.

inne? przyznam, że grałem jak na razie tylko trochę, ale wszystko wydaje mi się w miarę w porządku. Jim Gordon jest siwy, ale poza tym wszystko się zgadza, nawet historia Barbary/Oracle. a Damian tak jakby jest martwy od jakiegoś pół roku, więc w tej grze jak najbardziej mógł się pojawić. wiem, że trzeba byłoby opowiedzieć długą historię, ale to jest świetna historia i nie rozumiem czemu wszyscy poza komiksami unikają jej jak syfilisu.
wieeem, czepiam się, ale Damian to mój ulubiony Robin, a Tima Drake''a zdzierżyć nie mogę, więc się żalę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2013 o 08:45, Robertcik1 napisał:

z ciekawości - którym Robinem można tu grać? bo skoro Nightwing jest dostępny, domyślam
się, że nie Dickiem. najbardziej na logikę pasowałby mi Jason, ale może jednak Tim?


W AC jest Tim Drake. Bodajże w Zemście HQ Oracle zwraca się do niego po imieniu.
Damiana nie ma tutaj i wielu innych grach i filmach, bo jego postać naprawdę trudno dopasować tak, aby to miało sens. Bruce jest pokazywany jako facet po trzydziestce, a gdyby był Damian, to musiałby być sporo starszy, a to wiąże się ze zmniejszeniem zdolności fizycznych. O ile w komiksach czas jest mocno względny, tak w innych mediach nie ma co liczyć na wyrozumiałość odbiorców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a z tym się akurat nie zgodzę, bo Damian ledwo dożył dziesiątego roku życia. w żadnym chyba filmie o Batmanie Bruce nie był na tyle młody, żeby nie móc mieć dziesięcioletniego syna. gdyby Damiana scenarzyści chcieli postarzyć - zgadzam się, sensu by nie było. ale zachowując jego kanoniczny wiek, nie widzę przeciwwskazań. naprawdę mam nadzieję, że doczekam się "Batman & Robin" z Affleckiem i w końcu dostanę Damiana (albo przynajmniej Robina-dziewczynę), bo ile razy można opowiadać historię Dicka? przydałby się w końcu nowy Robin w mainstreamie, bo wszyscy moi znajomi nadal myślą, że był tylko jeden i każdy był chłopakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2013 o 10:15, Robertcik1 napisał:

a z tym się akurat nie zgodzę, bo Damian ledwo dożył dziesiątego roku życia. w żadnym
chyba filmie o Batmanie Bruce nie był na tyle młody, żeby nie móc mieć dziesięcioletniego
syna. gdyby Damiana scenarzyści chcieli postarzyć - zgadzam się, sensu by nie było. ale
zachowując jego kanoniczny wiek, nie widzę przeciwwskazań. naprawdę mam nadzieję, że
doczekam się "Batman & Robin" z Affleckiem i w końcu dostanę Damiana (albo przynajmniej
Robina-dziewczynę), bo ile razy można opowiadać historię Dicka? przydałby się w końcu
nowy Robin w mainstreamie, bo wszyscy moi znajomi nadal myślą, że był tylko jeden i każdy
był chłopakiem.


Myślisz, że w filmie pokażą śmierć dziesięciolatka i to jeszcze syna głównego bohatera? :D Po Nolanowskiej trylogii, gdzie krwi było może parę kropli, nie liczyłbym na nagły zwrot i pokazanie brutalności tego świata w stylu The Dark Knight Returns. O ile pamiętam to tylko tam Robin był płci pięknej, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2013 o 10:18, McFlash napisał:

Myślisz, że w filmie pokażą śmierć dziesięciolatka i to jeszcze syna głównego bohatera?
:D Po Nolanowskiej trylogii, gdzie krwi było może parę kropli, nie liczyłbym na nagły
zwrot i pokazanie brutalności tego świata w stylu The Dark Knight Returns. O ile pamiętam
to tylko tam Robin był płci pięknej, tak?

chciałbym wierzyć, że mogliby pokazać. ;) nie ma w DCU chyba piękniejszej i smutniejszej opowieści niż ta o więzi Bruce''a i Damiana. poza tym idę o zakład, że jest mnóstwo filmów, w których dzieci ginęły. nie przychodzą mi teraz żadne do głowy, ale na pewno są. xD
poza tym nie muszą Damiana od razu zabijać. mogą dać mu podrosnąć do jakiejś piętnastki i wtedy się go pozbyć. jeśli to umożliwiłoby opowiedzenie tej historii na ekranie, nie miałbym nic przeciwko naginaniu kanonu.

akurat TDKReturns było alternatywną rzeczywistością, z tego co kojarzę, więc nigdy się tak naprawdę nie wydarzyło, ale były w przeszłości Robiny-dziewczyny. choćby bez powodu wykasowana aktualnie z kanonu Stephanie Brown. teraz zanosi się na to, że właśnie Carrie Kelley lub Harper Row zostanie nowym Robinem, więc będziemy mieli znowu dziewczynę, osobiście trzymam kciuki za Harper. kilka miesięcy temu Barbara Gordon też zaproponowała Bruce''owi, że założy strój Robina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.11.2013 o 10:32, Robertcik1 napisał:

chciałbym wierzyć, że mogliby pokazać. ;) nie ma w DCU chyba piękniejszej i smutniejszej
opowieści niż ta o więzi Bruce''a i Damiana. poza tym idę o zakład, że jest mnóstwo filmów,
w których dzieci ginęły. nie przychodzą mi teraz żadne do głowy, ale na pewno są. xD
poza tym nie muszą Damiana od razu zabijać. mogą dać mu podrosnąć do jakiejś piętnastki
i wtedy się go pozbyć. jeśli to umożliwiłoby opowiedzenie tej historii na ekranie, nie
miałbym nic przeciwko naginaniu kanonu.


A ja z kolei uważam tą postać za jedną z najbardziej chybionych tworów DCU.
Aczkolwiek był urywek gdzie Damian wpasowywał się w klimat gacka, mianowicie po Battle for the Cowl gdzie przez pewien czas Dick Grayson był nowym Batmanem a Damian nowym Robinem. Takie odwrócone role gdzie to właśnie Dick był tym mniej mrocznym i ponurym [potem jak wrzucili wielki powrót Brucea to razem z Damianem tworzyli mało udany duet dwóch "mrocznych i posępnych"].
Swoją drogą ja bym chciał zobaczyć adaptacje serii "Death in a Family" tylko z alternatywnym zakończeniem

Spoiler

[gdzie Joker faktycznie obciął by twarze całej nietoperkowej rodzinki :)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to nie było Death OF the Family? Death IN the Family to chyba było to, gdzie Joker zatłukł Jasona... już mi się to wszystko myli.
ale przyznam, że podczas DotF, autentycznie przez chwilę bałem się o życie Alfreda. z twarzami to był zbyt oczywisty fake-out, nikt chyba tego ani na sekundę nie kupił...

i ja właśnie lubiłem tę posępność Damiana, tym bardziej pod koniec, kiedy dzięki Bruce''owi, Alfredowi i Titusowi zaczęły z niego wychodzić też inne kolory. to jak z Brucem rzucali piłką? bolesne. Dick kładący grę pod grobem Damiana? chyba jeszcze bardziej. chyba tylko śmierć

Spoiler

Agentki 355

mnie tak w komiksach ruszyła jak śmierć Damiana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować