Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Sprawdzałem ten test wydajności w folderze z grą na kompie za ponad 6 tys. złl, i zgadnijcie co mi pokazało......MEDIUM! . Coś czuje że optymalizacja będzie zaje...fajna. Oczywiście jak uruchomią securoma, bo jak na razie to grać się nie da!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro jest czas na komunikaty, to może chociaż jakaś mała informacja co się stało że nie możemy zagrać, trwa to tak chwilę i czemu ten błąd nie został wychwycony wcześniej? Należy się to nam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 00:50, Veilaine napisał:

To chyba najlepszy komentarz, jaki dziś widziałem.
Kopia z profilu CD Projekt na FB ;>


No ej, to byłem ja... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 00:49, lodoss napisał:

To teraz bądźmy przez chwilę racjonalni: czy ktoś kazał komukolwiek siedzieć do północy
w nocy z niedzielę na poniedziałek? Sami sobie fundujecie krótki sen i kiepski dzień
w pracy / szkole. :P


I wreszcie prawidłowe podejście :D Brawo! ;) A tak ogólnie to ludzie, naprawdę wierzycie że taka firma jak CDP po prostu olała sprawę? Na pewno nie! Oni siedzieli i to testowali, nie zostawili by tego bez testów, bo byłby to wtedy strzał w stopę. Nie wiem jak można ich o coś takiego podejrzewać. Chwilę przed poprostu pojawił się bug na serwie, może serwer nie reagował albo coś, Teraz oni starają się wszystko naprawić, a takie wasze gadanie wcale w tym nie pomaga. Wesprzyjmy ich w trudnych chwilach a nie dobijajmy leżącego. Tak nie można. Sony też skreślicie za to że ich sieć zaatakowali hakerzy? Ja nie. Ja uważam że w biedzie trzeba ludzi wspierać a nie jeszcze kopać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 00:53, WolfClub napisał:

P.S. Oczekuje rekompensaty za niewywiazanie sie ze slowa danego klientowi...

Podpisuję się pod tym wszystkimi kończynami i dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 00:51, Miliydan napisał:

Zbliżamy się do celu, ale wciąż nie mam konkretnej godziny. Przed pierwszą na pewno nie.


A mialo byc tak pieeeeknie. Nie wspominajac o tym ile to bylo zapewnien, ze masa testow wspolnie z SONY, ze od 00:01 16 maja bedzie mozna zagrac i, ze mozemy jako gracze rozliczac CDP z tych obietnic od 16 maja. A co mamy? O 00:01 nie mozna uruchomic gry, teraz zreszta teraz tez nie, a problemy oczywiscie wystapily. Dla zwyklych uzytkownikow, bo oczywiscie z kopiami gry dla dziennikarzy nie ma jakos zadnych problemow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 00:56, heyboy napisał:

> P.S. Oczekuje rekompensaty za niewywiazanie sie ze slowa danego klientowi...
Podpisuję się pod tym wszystkimi kończynami i dobranoc.


Oczywiście rekompensata za nie wywiązanie się z umowy musi być, jestem ciekawy co CD projekt wymyśli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyżby 10 tysięcy wnerwionych posiadaczy EK obrało gram.pl za bazę wypadową w potyczce z CDPR? Myślałem, że znowu sąsiad się podpiął do mojej sieci i coś ściąga, ale to tylko gram.pl tak zmuliło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 00:55, Robertson250 napisał:

A tak ogólnie to ludzie, naprawdę wierzycie że taka firma jak CDP po prostu olała sprawę?

Nie mam problemu, by w to uwierzyć - nie dzieje się to po raz pierwszy. Ot życie.

Informacje jakich oczekujemy chyba wszyscy tutaj:
- kiedy (nawet mniej więcej) ruszy całość tego cyrku?
- jak wynagrodzicie nam tą (kolejną) porażkę z waszej strony?
- co tak właściwie skopaliście tym razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 00:57, Isildur napisał:

> > P.S. Oczekuje rekompensaty za niewywiazanie sie ze slowa danego klientowi...
> Podpisuję się pod tym wszystkimi kończynami i dobranoc.
Oczywiście rekompensata za nie wywiązanie się z umowy musi być, jestem ciekawy co CD
projekt wymyśli...


Pewnie tą rekompensatą będzie jakiś DLC dodatkowy, który wymyślą bądź dodatkowe punkty na CDP :/ więcej bym się nie spodziewał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować