Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Jakie znaczenie miały decyzje podjęte w W1, bo albo coś mnie ominęło, albo czegoś nie zrozumiałem. Owszem, spotkałem posłańca Talara albo wysłannika Vivaldiego, ale w grze musiało być coś większego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2011 o 22:49, Ichibanboshi-kun napisał:

Ja posiadam, ale Adda żyje.

Wyślij mi:

Bart.Ch69 [maupa] gmail.com

Dzięki

P.S - Gdzie dać plik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2011 o 22:43, Revenger napisał:

P.S. Czy zadanie "Sprzed stuleci" jest dostępne

Spoiler

tylko po stronie Rocha

? Chciałbym
je zrobić, kręci mnie mieczyk, który był wspominany w poprzednich postach i nie wiem
czy szukać czy po prostu za drugim razem się uda.


Z tego co kojarzę, to lokacja, w której znajdujesz inicjujący ten quest przedmiot, dostępna jest w akcie II dla każdej ścieżki (Roche lub Iorveth). Tyle, że w przypadku Iorvetha łatwo przegapić - bo leży w rejonach mapy kompletnie nie związanych z żadnym wątkiem (głównym lub pobocznym).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ładne kwiatki....
Dobrze, że skończyłem już grę, bo po zarzuceniu patcha gra pokazuję tylko początkowe plansze (CDProjekr, Red Engine itp.) a potem się wyłącza. Bez żadnego komunikatu o błędzie, bez niczego. Zostaje sam launcher. I tak w kółko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem dlc z drugiego linka w 12 podpunkcie przypiętego posta i ... nie mam uprawnień do zaktualizowania gry. Dotyczy to każdego DLC. O co chodzi? Czy jednak trzeba bawić się w wysyłanie e-maili?
Patch zainstalowany (chyba, ściągnąłem patcher''a 1.1 dla wersji polskiej z thewitcher.com odpaliłem, i zaktualizowało, więc chyba wszystko w porządku w tej kwestii).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.gog.com/en/forum/the_witcher_2/full_list_of_mods/page1
Lista modów.
Dostępne także na witcherowym nexusie ( http://www.witchernexus.com/index.php).
Bardzo przydatne m.in. wyłączenie tych wujowych filmików na początku, poprawiłem menusy dzięki czemu czytanie recept nie wymaga czekania, aż odpali przewijanie opisu. No i moment, gdy w quescie z trollem

Spoiler

wygrałem z Żegotą przed rozpoczęciem zadania

(ach tez cdp i jego radzieckie serwery...), pomogło poszerzenie asortymentu Tajemniczego Kupca. Pułapka na początkujących...
Dzięki temu kupiłem oko krabopająka i język trolla, mogłem wreszcie dokończyć rytuał z Sercem Melitele.
Spoiler

Musiałem walczyć z ~12 upiorami

. Pain in the ass...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczy i tkanki kejrana do czego czegoś przydatne są oprócz tworzenia normalnych miksturek?
Swoje ważą, a trzymać bez ograniczeń można tylko oreny. : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2011 o 23:40, Gol_Galad napisał:

Oczy i tkanki kejrana do czego czegoś przydatne są oprócz tworzenia normalnych miksturek?
Swoje ważą, a trzymać bez ograniczeń można tylko oreny. : )


Jestem w 3 akcie i jeszcze mi nie były potrzebne, więc możesz opchnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler dotyczący pobocznego zadania w I akcie

Spoiler

Czy warto się trudzić po te składniki dla Anieżki i dla medalionu? Co on daje tak w ogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesiek ukonczony po raz drugi.

Spoiler

Tym razem gralem sciezke Iorwetha. IMO - o niebo lepsza niz sciezka Roche''a. Zreszta sama postac Iorwetha jest swietna. Az chcialoby sie wziac jego koszulke. Niestety XXL to za malo :/



Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować