Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

mam taki sam problem jak Assassin3
po zmiane systemu z xp na win 7 64 bit wyskaczył mi taki problem, gra jest oczywiście oryginalna, zna ktoś rozwiązanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i gra ukończona poraz 5 tym razem na poziomie mrocznym. Niestety na zbroje bratobójcy już kasy nie miałem ;/,ale i tak dałem spokojnie rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2012 o 15:19, Gacol08 napisał:

No i gra ukończona poraz 5 tym razem na poziomie mrocznym. Niestety na zbroje bratobójcy
już kasy nie miałem ;/,ale i tak dałem spokojnie rade :)

pfff, ja raz wymęczyłem wszystkie 3 sety idąc po stronie iorwetha ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok - przetestowane na nowej instalacji: wersja 1.0 zaktualizowana na 1.35 nie prosi o podawanie kodu i połączenie internetowe do grania. Wersje 2.0 i wzwyż bez połączenia sieciowego launcher gry (okno z "uruchom grę", "opcje" itd.) jest martwe-wisi (ale sam atek w task managerze jest uruchomiony - a nie "bez odpowiedzi).

Dać launcherowi czasu żeby się odblokował czy ten typ tak ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2012 o 10:12, Nalfein napisał:

U mnie tak ma, więc u ciebie zapewne też. Uruchamiaj exe''kiem z folderu bin.

Dzięki za odpowiedź. Przetestowane- działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2012 o 11:11, Assassin3 napisał:

WITAM mam problem z wiedźminem 2 zainstalowalem gre wlaczam ja i wyskakuje mi komunikat
o wpisaniu klucza wpisuje a nastepnie pojawia sie okno uzyj ekranu startowego by uruchomic
gre nie rozumiem o co chodzi? moze mi ktos pomoc z gory dzieki :)


jeżeli ktoś ma taki problem co pisałem wystarczy pobrać Critical Rebuild Patch 2_0 ze stronki cd projektu wiedźmin bd pykać :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam właśnie I akt na poziomie mrocznym i tutaj mam pytanie - schematów na "mroczne" wdzianko trzeba szukać po świecie i po handlarzach, czy trafią w moje łapska wraz z postępem w wątku głównym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2012 o 18:15, Lfdracon napisał:

Zaczynam właśnie I akt na poziomie mrocznym i tutaj mam pytanie - schematów na "mroczne"
wdzianko trzeba szukać po świecie i po handlarzach, czy trafią w moje łapska wraz z postępem
w wątku głównym?


U handlarzy

Spoiler

W I akcie u kowala chyba, tak czy siak, któryś z krasnoludów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poziom Mroczny problem z exp...
Już na początku I atku gra zablokowała mi otrzymywanie exp, czy to za walkę czy za zadania, tak poboczne jak i wątek główny... zaciąłem się na 6 poziomie postaci i dalej ani drgnę, wczytanie poprzednich save'ów nic nie daje, czy to koniec mojej przygody z Wiedźminem na poziomie mrocznym? Jakaś rada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno... po uruchomieniu gry na normal, zdaje się że znikają wszelkie efekty patcha 2.0
przynajmniej na razie zauwżałem że ponownie przy parowaniu ciosów tracimy energię zamiast otrzymywania dmg,
Co na poziomie morcznym odbywało się wg. zmian opisanych w patchu 2.0...
Łezka się w oku kręci bo Wiedźmin 2 przypomina mi Daggerfall, tak zbugowanej gry nie widziałem od lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2012 o 22:03, Lfdracon napisał:

A patch 2.1 czemu nie zainstalowany?

słuszna uwaga, pobrałem a zapomniałem zainstalować, ale update nie rozwiązał żadnego z powyższych problemów... a szkoda,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa, jestem na podobnym etapie (połowa I aktu), też na mrocznym, i exp leci normalnie. Może skopiuj sobie gdzieś save''y i zreinstaluj grę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeinstalowałem, nie pomogło...
Uruchomienie gry od nowa, także nic nie zmienia, w ekwiupnku i talentach są efekty zmian patcha 2.0 ale sam patch jakby jest nieaktywny
Napisałem do pomocy technicznej cdp, może coś umyślą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2012 o 14:56, Damianuss1 napisał:

Hahaha :D, dobre, naprawdę dobre.


Może to będzie nauczka, by nie dodawać do kolekcjonerki materiałów łatwo tłukących się. :) Aż dziw że mój łeb dotarł z jednym otarciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować