Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dnia 27.01.2012 o 12:02, Volvox napisał:

http://www.youtube.com/watch?v=lO49RZq5HCk

Nowe intro do Wiedzmina 2 - WYMIATA!

No kurde intro na poziomie wręcz bardzo wysokim. Obejrzałem z kilka razy. Bagiński widać w formie.
Teraz nieco z innej beczki:

IMO Fajnie się ogląda tego typu animacje [i zapewne nie tylko mi one się podobają] Jednak to tylko renderowane intra i trailery [A niesmak, przede wszystkim niedosyt pozostaje ogromny. Chociażby ja taki odczuwam]. Ja się pytam.!!! Czemu tego typu filmów nie tworzy się ale pełnometrażowych !! ?? Nie koniecznie to musi być uniwersum Wiedźmińskie... Może być np z Forgotten Realms. Ogólnie klimat z czystym Fantasy
Dlaczego wciąż mamy animacje przeważnie "dziecinne" typu: "Szeregowiec dolot", "Shreki" "Ice Agey" i wiele wiele innych pokroju tego. [Oczywiście do Shreka nic nie mam pierwszej i drugiej części jak i do Ice Age] ale jednak mi już tego typu animacje się przeżarły [no może za wyjątkiem długo oczekiwanego "Kota w Butach"]
Kiedyś takie przysłowiowe lody przełamało "Final Fantasy", co otrzymaliśmy?/ ;>. Nie trzeba raczej komentować. Film został zaakceptowany bardzo pozytywnie na całym świecie. Ale jednak Final to Final i pozostał lekki niedosyt a i sam Final Fantasy miał premierę trochę temu.
Na tego typu filmy z taką jakością grafiki wielu by chodziło jak i wielu fanów samego fantasy. Wiadomo: Zrobić można czemu nie, ale problem pozostaje z fabuła filmu <-- ale sądzę, że i na to by znalazł się środek.
Tak np oglądam renderowany trailer do pierwszego Dragon Age''a albo do DA ][ : http://www.youtube.com/watch?v=jlACgYHtWCI i cały czas jestem podziwu dzisiejszej technologi jak i samych możliwości.
No kurde. Takie coś to ja bym mógł oglądać!!!.

Teraz zadam może z pozoru głupie pytanie ale zadam. [Aż tak wielkim fanem maniakiem Wieśka nie jestem] w sensie nie pali mi się doń choć pierwsza jak i druga część mi pójdzie spokojnie na full [i zapewne kiedyś w obie części zagram ale jakoś nie czuje teraz potrzeby. Chyba jesteście w stanie zrozumieć ;-)]
Co tam robi znak Warner Bros ? [Jakiś sponsor gry ?, trailera? współpracownicy?, współproducenci ? lol?. Z tego co mi kiedyś znajomy mówił to w wiedźminie aż tak tyle "Polskości" nie ma jak by na pierwszy rzut oka się wydawać mogło. Mówi się "Polska Gra" <-- okej, ale czy do końca ? ;>

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2012 o 19:25, Braveheart napisał:

Co tam robi znak Warner Bros ? [Jakiś sponsor gry ?, trailera? współpracownicy?, współproducenci
? lol?. Z tego co mi kiedyś znajomy mówił to w wiedźminie aż tak tyle "Polskości" nie
ma jak by na pierwszy rzut oka się wydawać mogło. Mówi się "Polska Gra" <-- okej,
ale czy do końca ? ;>


Warner Bros jest dystrybutorem Wieśka na XBox''a w Stanach Zjednoczonych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2012 o 20:15, Piotrbov napisał:

Warner Bros jest dystrybutorem Wieśka na XBox''a w Stanach Zjednoczonych.

Właśnie. Do tego całego wymieniania, które zapodałem zapomniałem napisać/zapytać dystrybutor? =.=. Teraz wszystko jasne. :)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Mam taki problem: Czy to normalne, że gdy kupuje jakiś schemat to później u kowala nie mogę z niego skorzystać? Dawno nie grałem w Wiedźmina więc nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, to nie jest ani trochę normalne. Kupujesz schemat, idziesz do kowala (albo innego "rzemieślnika"), wybierasz opcję dialogową "Wykonaj dla mnie przedmiot" i masz ekran craftingu. Kowal jest w stanie wykonać te rzeczy, których schematy masz w ekwipunku (no i ofc. jeśli masz wymagane składniki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2012 o 22:17, EjVi napisał:

No to muszę reinstalować grę, ponieważ nic nowego u kowala nie mam mimo zakupu schematów


Wiesz co? Może to troche głupie, ale ja na początku nie zauważyłem, że menu ze schematami jest przewijane. Dopiero po zjechaniu w dół zauważyłem, że są nowe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Dzis oglądałem trailer intro na X360 o zabójstwie króla dewamenda, ale tej misji nie było na PC wiec beda jakieś dodatkowe jeszcze misje na PC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2012 o 11:06, karolekx23x napisał:

Spoiler

Dzis oglądałem trailer intro na X360 o zabójstwie króla dewamenda, ale tej misji nie
było na PC wiec beda jakieś dodatkowe jeszcze misje na PC?



Ech, to nie jet żadna misja, tylko zajawka tego, co się stało między końcówką W1, a początkiem W2. Wszystko co dostaną konsolowcy, dostaną też pecetowcy. Za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, będą nowe misje i lokacje w nowym patchu który pojawi się wraz z premierą Wiedźmina 2 na Xboxa 360. Misji z intra nie było na PC, bo to w końcu jest intro, wprowadzenie i praktycznie od tego zaczyna się gra, po wydarzeniach z intra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2012 o 14:46, Crew_900 napisał:

Nowe lokacje ? Hmm ciekawe jak oni to wpakują w grę...


Otworzą do tej pory zamknięte drzwi/bramy, tudzież zrobią dziurę w ścianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gre przeszedłem dwa razy

Spoiler

raz po stronie Rosche a raz po stronie Iorwetha

i przeszedł bym nawet 3 raz ale poczekam jak dadzą coś dodatkowego, wtedy bedzie jeszcze lepsza zabawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja grę przeszedłem trzy razy. Czwarty raz zaplanowałem przejście po wydaniu tego patcha, zresztą pewnie jak większość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za każdym razem, gdy przechodze gre to strasznie sie wkurzam na CDPR

Spoiler

za smierc Foltesta - kurde molek, uwielbialem go. Zawsze mam ochote po filmiku przerwac gre i dac sobie spokoj :p



A tak swoją drogą - pomijajac glowne zadania we flotsam i "widoczne poboczne" mozecie mi poleciec jakies ukryte :)? Tzn takie, ktore ciezko na pierwszy rzut oka dorwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2012 o 14:53, Vojtas napisał:

> Nowe lokacje ? Hmm ciekawe jak oni to wpakują w grę...

Otworzą do tej pory zamknięte drzwi/bramy, tudzież zrobią dziurę w ścianie.


Może wreszcie wykorzystają tę przeklętą wieżę w Loc Muinne. Od kiedy pierwszy raz przeszłam grę nie mogę się nadziwić, że nie wykorzystano takiego potencjału!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować