Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dnia 01.04.2012 o 23:49, Pietro87 napisał:

http://www.filmweb.pl/news/Hollywood+zekranizuje+%22Wied%C5%BAmina%22-83843


Nie wiem jak wy, ja tam uważam, że świat się kończy....

>
Heh, od razu wiadomo było że to żart z okazji 1 kwietnia ... chyba nikt poważnie nie myśli o Nicku Cage w roli Geralta? ( aczkolwiek bardzo Go lubię )
choć z drugiej strony, porządny film o Wiedźminie bym zobaczył ale nie z PG-13, bez 3D i może z Costnerem w roli głównej? - pamiętam że ASowi podobał się Costner w " Waterworld " i tak sobie wyobrażał filmowego Geralta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2012 o 22:27, gumeczka napisał:

Witam czy Wiedźmina 2 trzeba instalować na platformach typu Steam lub Orygin czy wystarczy
zwykła instalka ?? Pytam bo niewiem czy kupić nową czy uzywaną.

Nie, nie jest powiązany z żadną platformą.
Ale i tak kup nówkę, wspieraj twórców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2012 o 17:24, mtsach napisał:

Porównanie grafiki pomiędzy dwoma wersjami drugiego Wieśka: http://www.facebook.com/thewitcher/posts/249184791844207

Ewidentnie widać, że wersja na PC na wysokich ustawieniach jest ładniejsza i dokładniejsza, więcej szczegółów. Co mnie dziwi to te całkowite zmiany barw otoczenia. Czy to też kwestia możliwości sprzętu? Początkowa scena, po lewej dzień, po prawej noc : P. Tak czy siak trzeba przyznać, że wersja na klocka wygląda kozacko, ostatnie soki wyciśnięte z tej konsolki, cieszy mnie ten fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2012 o 21:39, Karol44 napisał:

Fajnie że patch będzie ważył 10GB;-(


Od 11. kwietnia będziesz mógł ściągać. Nie rycz. :) No chyba że masz jakiś tragiczny transfer (< 1 Mbit/s), no to wtedy może być ból.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2012 o 21:59, Karol44 napisał:

No transfer mam dobry no ale 10GB to dużo.Sama gra obecnie waży 15GB;-d


Przypuszczam że sporo plików zostanie nadpisanych i w rezultacie wyjdzie nie więcej niż 17 GB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, mam pytanie.
W2 przeszedłem tylko raz, drugi był planowany na przejście po łatkach.
Najpierw czekałem na patche, później na wersje 1.2 a jak wyszła to zapowiedziano wersje rozszerzoną, doh.
Ciągle czytałem, że wszystkie fixy z konsoli będą przeniesione na PC, łącznie z poprawionym sterowaniem padem.
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=eDRgmKel8_U#t=312s
Z tego wynika, że jednak nie a szkoda bo to właśnie padem chce przejść W2 po raz drugi w nowej wersji.
Ktoś ma może jakieś nowsze informacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj do wydania patch i sam sprawadzisz jak to wygląda. Nie przypominam sobie żeby mówili coś o poprawie sterowania padem w grze. Chociaż może poprawili to już w wersji 2.0. Sprawdź w change log.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc, to nie wiem co by mieli poprawiać - czwarte przejście zrobiłem w całości na padzie (Dualshock 3 "udający" Xboxowego pada przez program MotionJoy) i grało się bardzo wygodnie. Aha, gram w wersji 2.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Jak wiadomo 17 kwietnia otrzymamy darmową cyfrówkę Wiesława 2 (dobrze się składa, bo zapodziałem gdzieś płytę ;).
Ale skąd RED będą wiedzieli, że mi się należy wersja cyfrowa, a na przykład Ziutkowi nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę powiedzieć że jestem pod wrażeniem tego jak Wiedźmin 2 wygląda na X360, spodziewałem się dużo gorszej jakości grafiki.
Fakt że na very high na PC wygląda lepiej (już nie wspominając o ubersamplingu) ale mimo wszystko X''owa grafika robi wrażenie, zastanawia mnie tylko skąd ta różnica w barwach/filtrach.
Minimalne rożnice w tym departamencie są widoczne gdy się porówna gry na X''a i na PS3 ale tutaj to niemal jak dzień i noc, ciekawe czy to celowy zabieg czy tylko "wypadek przy pracy".
Tak czy siak, good job CDP Red:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2012 o 03:45, Jarden napisał:

Muszę powiedzieć że jestem pod wrażeniem tego jak Wiedźmin 2 wygląda na X360, spodziewałem
się dużo gorszej jakości grafiki.

Brawa dla twórców za dobrą robotę. Przetoczę tutaj ciekawe słowa komentującego pewnego newsa na innym serwisie "Mówcie co chcecie na xboxa, ale prawda jest taka że gra na 7 letnim procesorze wygląda pieknie. A teraz mi pokażcie komputer z 2005 roku który w ogóle uruchomi Wiedźmina". Pomimo końca obecnej generacji jeszcze można cisnąć miłą dla oka oprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować