Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dnia 06.03.2011 o 13:41, Vojtas napisał:

biorąc pod uwagę jak bardzo różnić się będzie polska wersja od pozostałych.

W sensie pozytywnym czy negatywnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2011 o 13:59, Lfdracon napisał:

> biorąc pod uwagę jak bardzo różnić się będzie polska wersja od pozostałych.
W sensie pozytywnym czy negatywnym?


Pozytywnym oczywiście.

@ Witcher1990

No skoro ogłoszono, że Jacek Rozenek znowu będzie Geraltem, to jak myślisz? BĘDZIE! :D Cieszy się?
Gdyby nie było polskiego udźwiękowienia, mielibyśmy mały skandal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2011 o 12:58, Mafioso_PL napisał:

Nie pierwsza, i nie ostatnio (vide Infernal i z tego co pamiętam Painkiller miały angielskie
głosy)...


Infernal był cały po polsku, miał bardzo dobrze podłożone głosy. Painkiller miał napisy, to się zgadza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2011 o 09:00, DambialkoX napisał:

Mam nadzieję, że będzie możliwość wyłączenia krwi z ekranu, kiedy przeciwnik nas uderzy
to widziałem, że na całym ekranie jest.

Raczej nie będzie, a poza tym to dobry efekt. Z tego co widzę ten sam efekt jest w większości strzelanek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2011 o 10:27, Witcher1990 napisał:

Raczej nie będzie, a poza tym to dobry efekt. Z tego co widzę ten sam efekt jest w większości
strzelanek


No bo do FPS''ów owy efekt jest dobry, ale tu mi on nie pasuje i tylko będzie chwilowo zasłaniał ekran :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2011 o 10:50, DambialkoX napisał:

No bo do FPS''ów owy efekt jest dobry, ale tu mi on nie pasuje i tylko będzie chwilowo
zasłaniał ekran :D


Właśnie o to chodziło ekipie. Dostałeś to teraz cierp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2011 o 11:37, Czempion9 napisał:


No no, grafika nieźle poszła w górę :) Chociaż też niepotrzebnie zmieniano wygląd Geralta, tamten z "jedynki" bardziej mi pasował,był faktycznym "białowłosym", a ten tu jakby taki posiwiały. Niepodoba mi się również zmiana interface''u gry, ta czerwona krecha która przechodziła przez lewą stronę ekranu i zaczynała pulsować była bardzo oryginalna,lepiej się jakoś walkę toczyło, następowało uczucie zagrożenia wraz z tą muzyką,tu niestety tak nie jest. Również medalion podczas zagrożenia nie zaczyna drżeć, więc jakoś nie będę w jakimś ciemnym zakamarku na niego ciągle spostrzegać by mieć pewność że jestem bezpieczny. Chyba najlepszym elementem jest walka, która bardziej, mam nadzieje że nie tylko moim zdaniem, jest emocjonująca od tej z "jedynki", w końcu zrezygnowano z tych żmudnych styli, przy których cały czas siekało się tak samo, tu combosy są wykonane naprawde świetnie, jeszcze widać drgania na monitorze podczas kombinacji,coś pięknego.Strasznie podobają mi się również finiszery i te zbliżenia.Fajnie też, że można zmieniać wdzianko Geraltowi,pare newsow jest na duży "+". Do premiery pozostało jeszcze około 2 miesięcy więc mam nadzieje że wejdzie w życie jeszcze pare poprawek baboli, jeżeli jakiekolwiek są, bo się nie dopatrzyłem :D


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2011 o 13:07, Shinigami napisał:

Właśnie o to chodziło ekipie. Dostałeś to teraz cierp ;)


Tia.. tylko ja o to nie prosiłem :D. Może jakoś się przyzwyczaje ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A już coś wiadomo nt. tej konferencji? Bo na razie to taka urban legend - niby wszyscy wiedzą, że będzie, ale tak naprawdę jej nie ogłoszono jeszcze :D

Czat z T. Gopem - dziś od 17 GMT http://www.gog.com/en/newsletter/tw2_chat
Coś Fajnego wydarzy się na facebook.com/thewitcher o 17.17 CET
Przyszły piątek - wykład nt. W2 w Wawie. Prelegent: Tomasz Gop ofkorz http://polygamia.pl/Polygamia/1,107184,9258309,Zapraszamy_na_wyklad_o_Wiedzminie_2.html?bo=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2011 o 15:54, szypek26 napisał:

A już coś wiadomo nt. tej konferencji? Bo na razie to taka urban legend


Że legend to nie wiedziałem. Wydawało mi się logiczne, że podsumowania tego typu są 2 razy do roku.

Co do reszty - wiem, bo też zaglądam na ich fejsbukowy profil. :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2011 o 19:31, Ostrowiak napisał:

Dziadkowaty z deka, a ponoć nie było widać po nim wieku.


Wpadłem na czat już po opublikowaniu tego obrazka, więc nie wiem, czy to nie jest żart - oficjalna okładka:
http://www.bluesnews.com/screenshots/games/thewitcher2/20110313/2292tw2_front_pegi.shtml

Geralt nie powinien wyglądać jak dziadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2011 o 15:57, Vojtas napisał:

Że legend to nie wiedziałem. Wydawało mi się logiczne, że podsumowania tego typu są 2
razy do roku.

Urban legend stała się prawdą, konferencja w kwietniu. Będą hype''ować Wieśka, cwaniaczki ;p

Tak w ogóle to zostałem modem na oficjalnym forum W2, nie chwaliłem się jeszcze ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamiast się chwalić to rozpruj konferencję na zgrabny dodatek do FAQ, bo o ile Tomek ma fajny słowiański akcent gdy mówi po angielsku, ale mało z tego wchodzi przeciętnemu Kowalskiemu w głowę :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować