Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Do tego mozna kupic w Empiku pre-order pack, ktory kosztuje 20 PLN, a w nim sie znajduje:

- Płyta CD z muzyką
- Naklejka
- Kod na DLC - Unikalne Techniki Bojowe
- Kupon zniżkowy na grę w wysokości 20 PLN
- Slimbox DVD

Na te plyte zostaly dodane utwory, ktore nie znajduja sie na oficjalnym soundtracku. Unikalne Techniki Bojowe to dwie animacje ciosow konczacych walke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no to już teraz za animacje trzeba płacić oddzielnie?
Co następne?
Grasz, grasz, a tu wyskakuje Ci komunikat: "Wyślij SMS o treści XXX na numer xxxx aby odblokować dostęp do kolejnego levelu" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2011 o 07:16, Mafioso_PL napisał:

"Wyślij SMS o treści XXX na numer xxxx aby odblokować dostęp do kolejnego levelu" ?

Coś takiego mnie więcej już było.
O ile wiem, żeby mieć dostęp do ostatniego bossa i endingu w Prince of Persia: Zapomniane Piaski, musiałeś kupić DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie rozumiecie na czym takie coś polega. Popatrzcie chociażby na Portala 2, każdy sklep oferuje jakiś inny bonus. Bonus ten tak czy siak nie znalazłby się w grze, bo jest robiony na potrzeby tego sklepu przez twórców/lub inne odrębne małe studio. Jest to pewnego rodzaju forma zachęcenia do kupna w ich sklepie, gram.pl ma oficjalna EK, a Empik się zdenerwował i zrobił coś od siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Empik sam z siebie ni hu hu by nie sporządził 2 animacji finisherów do gry AAA żeby mu sie sprzedała.

REDzi zaplanowali to i chwała im, więcej kasy wpadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ładnie natomiast wyglądają wymagania rekomendowane do Wiedźmina 2 no raczej bez systemu 64 bitowego się nie obejdzie zarówno xp i visty/sevena:

win xp 3GB a vista i win7 4GB to rekomendowane a optymalne wolę nie myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2011 o 17:23, vip_konius napisał:

> A może ktoś jest chętny na Press Pack Wiedźmina 2, który zawiera m.in. koszulkę
i kalendarz?
>
> Zapraszam: http://allegro.pl/wiedzmin-2-press-pack-kit-koszulka-kalendarz-i1530269795.html

skad to masz? :) jak myslisz jaka cene osiagnie ?


Wygrałem w konkursie na jednym z serwisów o grach. A cena to nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie czy będzie demo W2? Po pokazaniu rekomendowanych wymagań powiało grozą więc nie wiem czy ta gra pójdzie na moim lapcioku nawet na minimalnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te rekomendowane wymagania trochę popsuły mi humor, jednak myślę, że więcej niż na minimalnych będzie mi śmigał, chyba, że skopią optymalizację, ale trzeba wierzyć w talent twórców. Co do dema, to raczej nie powinno być. Przynajmniej do tej pory Redzi nic więcej o tym nie wspominali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładny lipton właśnie stracili potencjalnych kupców w tym i mnie. Piracił nie będę bo kilka gb ściągania to za dużo a demko w jednym parcie zawsze pobrać można.
No chyba, że odpale to na takim laptopie jak myślicie
Grafika Radeon HD4670 512 ddr3
Intel core duo 2GB T6400
3gb ram ddr2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupił ktoś ten Empikowy pre-order? Jest tam coś wystarczająco ciekawego, by było warte tych 20zł mimo kupowania samej gry na Gramie? Coś o muzyce było - jest to pełnowymiarowa płyta, czy takie sobie sampelki po minutę w liczbie 10?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za oficjalnym forum gry, wypowiedź jednego z userów.
Nie chce mi się wrzucać w cytat:
- płyta audio cd: 8 utworów - całość trwa 22 min. i 10 sek. (podobno nie będą dostępne później na oficjalnej ścieżce dźwiękowej)
- kwadratowa naklejka z logo W2
- kod do odblokowania Unikatowych Technik Bojowych (finisherów)
- kupon zniżkowy, który wraz z paragonem za preorder gwarantuje siedmiodniową rezerwację (licząc od dnia premiery) egzemplarza gry Wiedźmin 2 Edycja Specjalna oraz 20zł zniżki na zakup gry Wiedźmin 2 w dowolnej edycji dostępnej w empiku (do 31.12.2011).

Hotlinki mogą nie działać, ale dla pewności podaję: http://tw2.thewitcher.com/forum/index.php?topic=30745.msg5488536#msg5488536

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co mi kupon zniżkowy na grę którą już mam?
Ale namieszali z tymi wydaniami, kompletnie nic nie czaję. Powinno być jedno takie samo dla wszystkich jak to miało miejsce w przypadku W1 i do tego ew kolekcjonerka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2011 o 13:36, Liqid napisał:

Kupił ktoś ten Empikowy pre-order?


"Preorder na Edycję Premium i Edycję Specjalną gry Wiedźmin 2: Zabójcy Królów dostępny będzie w sieci salonów Empik tylko do 15 maja! Cena każdego z Preorderów to 20 zł."

Warto wiedzieć, będzie tylko do 15-go, czyli odpada kupno w dniu premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- kod do odblokowania Unikatowych Technik Bojowych (finisherów)

To to już zakrawa na jakieś jaja xD
I to wcale nie śmieszne...

O ile rozumiem firmy wycinające z gry DLC takie jak towarzysz i potem spylające to jako "dodatkowy towarzysz" czy dodawanie do gry jakiś gównianych strojów, to już wycięcie z systemu walki pewnego elementu i dodawanie go jako DLC zakrawa na jakiś skrajny debilizm =)

Swoją drogą ciekawe czy moja EK z gramu ma w sobie te finishery czy będę je musiał potem za 20zł dokupić =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


To nie Bioware. :) Gdyby nie te sklepy, które to DLC mają, to owe animacje wcale by nie powstały. Nic nie wycieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.03.2011 o 14:20, sinir napisał:

Nic nie wycieli.


Tak a ty wierzysz w to co piszesz =)


Ponawiam pytanie, kolekcjonerka z gramu to zawiera czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować