Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dnia 01.05.2011 o 22:07, Witcher1990 napisał:

hmm czyli jedyne co można zrobić to wczytać grę gdy się z niej wyjdzie a gdy zginę to
najlepiej pociągnąć kompa z prądu bo inaczej stracę zapisy i będę musiał całą grę zaczynać
od nowa? Dobrze to rozumiem?


Dobrze.
Najlepiej mówię - jeśli zadziała - zrobić backup zapisów po wyłączeniu gry albo przed zaczęciem (jeśli mamy włączony tryb hardcore i jeśli chcemy tak robić - ja osobiście będę grał wg. zasady 1 żytko - zgon i koniec)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak pewnie wyjdą mody dodające więcej szans. Trzy zgony i od nowa. To byłoby całkiem ciekawe. Ale i tak spróbuję na tym hardcorze :D BTW. była już jakaś relacja z gry na padzie? Bo kiedyś widziałem, że pad od Xboxa jest nawet zalecany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie po to wydaje 250zł aby gra stała na półce a ja mógł se pooglądać Artbooka. Artbook to tylko dodatek dodania głównego, którego wysmażył mi producent ale potem powiedział że da mi go za 3 dni, a teraz możesz se przystawki po oglądać. A to że to niby dlatego że przy pierwszym Widźminie EK ludzie dostawali d1-2/5 dni po prmierze(np. ja) jest wina producenta, który spartolił sprawę. Dlaczego ja mam cierpieć na tym?

Tak nie jestem prawdziwym graczem, cóż potne się z tego powodu. A i jeszcze jedno nie narzekam na grę, bo w nia jeszcze nie dane mi było zagrać, a na sposób dystrybucji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hardcore to tryb nie na pierwszy raz ;) trzeba będzie się zastanowić przed każdym wyborem, opracować taktyke na walki no i nie wiadomo czy moby wtedy będą równie silne i żywotne co na hardzie ;)

Nie jęczcie juz tak co do tego kiedy zaczniecie grać, płacicie głownie za zawartośc a nie przywilej chociaz i tak 24godziny wczesniej to sporo. Macie od twórcow gre do ręki kilka dni przed premiera a i tak jest lament, gdybyscie dostali w dzien premiery to tez byloby zle, że nie rano tylko wieczorem. Z zamówienia zawsze mozna zrezygnować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni Ciebie nie zbawi, dostajesz grę wcześniej, przez ten czas możesz zapoznać się z rzeczami, które zawiera EK, ja jakoś nie marudzę a w grę zagram miesiąc po premierze, bo tyle gra będzie leżała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2011 o 22:55, Isildur napisał:

Kilka dni Ciebie nie zbawi, dostajesz grę wcześniej, przez ten czas możesz zapoznać się
z rzeczami, które zawiera EK, ja jakoś nie marudzę a w grę zagram miesiąc po premierze,
bo tyle gra będzie leżała...

Twój problem nie mój , że zagrasz miesiąc po. Ja mam prawo aby wyrażać swoje niezadowolenie z faktu bycia dymanym przez producenta. Bo oni walczą z piractwem z którym i tak nie wygrają. W dodatku w sposób, śmieszny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2011 o 22:58, DarthStan napisał:

Twój problem nie mój , że zagrasz miesiąc po. Ja mam prawo aby wyrażać swoje niezadowolenie
z faktu bycia dymanym przez producenta. Bo oni walczą z piractwem z którym i tak nie
wygrają.


Fakt mój problem, po prostu problemy techniczne muszę wymienić kompa bo tego się nie opłaca reanimować :P Rozumiem Ciebie doskonale, bo też bylem przygotowany na to, że zagram te kilka dni przed premierą, ale takie jest życie to nie jest wina moja czy gram.pl, po prostu takie zabezpieczenie producent zastosował i już. Tez mi się zabezpieczenia nie podobają no ale co my możemy? Nic. Narzekanie też nic nie da, zwłaszcza jak gra jest już w tłoczni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2011 o 23:03, Isildur napisał:

Tez mi się zabezpieczenia
nie podobają no ale co my możemy? Nic. Narzekanie też nic nie da, zwłaszcza jak gra jest
już w tłoczni...


/ciach/

No tak, narzekanie nic nie da ... więc lepiej się nie odzywać, bo jeszcze ktoś się obrazi, albo będzie go nasze narzekanie mierzić.

Wedle tego typu myślenia klient nie powinien wyrażać swego niezadowolenia, jeśli nie ma prawa do posunięć prawnych, bo to nic nie da. Wyrażanie negatywnych opinii jest nieproduktywne, więc nie ma sensu tego robić ... Genialne, po prostu genialne.

A pozytywne wypowiedzi i zachwyty w stylu np. informowania na forum, że czyjeś zamówienie jest już opłacone sprawią może, że gra będzie lepsza?


Zostawiając sarkazm z boku nie wiem co poniektórych obchodzi że ktoś zrezygnował z zakupu EK. Przecież to sprawa pomiędzy zamawiającym i firmą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2011 o 23:24, Almarcino napisał:

mozna napisac raz, ze sie nie podoba, a nie jojczyć przez caly czas ;)


Podobnie jest w przypadku tych którym się coś podoba.

Różnica jest jednak taka, że uwagę zwraca się tylko jednej stronie. Na kilku stronach wydawców (nie koniecznie tutaj) negatywne opinie są ewidentnie zwalczane, nie tylko przez innych użytkowników, ale także przez moderatorów. Może się mylę ale myślałem, że gram.pl pozwala na swobodę (kulturalnych) wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na stronie sklepu gram.pl oferującej edycję standardową dowiedziałem się, że pudełko zawiera "pamflet". Naprawdę? Pamflet to utwór, który ma kogoś ośmieszyć... Po angielsku "pamphlet" może oznaczać po prostu broszurkę, ale jakoś nie chce mi się wierzyć, żeby sklep gram.pl tłumaczył swoje strony z angielskiego? O co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2011 o 01:36, Elwro napisał:

Na stronie sklepu gram.pl oferującej edycję standardową dowiedziałem się, że pudełko
zawiera "pamflet". Naprawdę? Pamflet to utwór, który ma kogoś ośmieszyć...


Ano jest pamflet napisany przez Jaskra i tak jest to utwor, ktory ma kogos w grze osmieszyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2011 o 01:38, Wojman napisał:

Ano jest pamflet napisany przez Jaskra i tak jest to utwor, ktory ma kogos w grze osmieszyc.

Super! Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coraz bliżej premiery, zastanawiam sie czy sprzedadzą całość nakładu EK, czy wszyscy to potwierdzą, licznik przekroczył 9 tys. Najbardziej mnie zastanawia ile w dniu premiery sprzedadzą na świecie edycji zwykłej, czy w ogóle przekroczy 1 mln. I dochodzi edycja z empiku.
Zycze im naprawdę dobrej sprzedaży, należy się im za wkład jaki włożyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytania, czy wersja Standardowa gram.pl będzie się różniła od wersji np. Empikowej,czy coś?

Będą takie papierowe figurki, jeden Wiecia chyba ,a drugi losowy. Tzn. że losowo w pudełkach są wystawiane? Jeden dostanie np. może Triss,a drugi Jaskiera,czy kogoś innego?

Z czego jest zrobiona moneta ? Tzn. mówię o monecie w edycji standardowej.

Czy Wiedźmina 2 pudełko będzie tak grube jak w przypadku Wiedźmina "1"? Tamto pudełko było świetne, tylko,że ja mam ,że powiem "Brązową Edycję" ,nie czarną ,więc z wyglądu nie będzie wyglądało "razem"... :[

Czy inne kraje mają jakąś "swoją" edycję Wiecia? Na gram. pl pisze,że Edycja Kolekcjonerska jest tylko na gram.pl i w Polsce ogólnie.

Wiedźmina 2 zakupiłem w Edycji Standardowej + Poradnik który zobaczę po przejściu gry raz. I ten poradnik to jak gazeta , taki jak CD-Action np.? Tak samo gruba jak poradnik GTA IV?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wlasnie przeczytalem, ze wersja z empiku ma cos takiego jako bonus:
notes w skóropodobnej oprawie zawierającym zapiski Jaskra,
drewniany rysik
grawerowany brelok

Cholera, to naprawde fajna sprawa, mogli to wrzucic do EK tez

jesli chodzi o monete to myslalem, ze to tylko dla EK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem te 3 rzeczy jak dla mnie są nie warte tych 60 zł więcej od zwykłej edycji. Jak dla mnie edycja zwykła jest wystarczająca i wolałem zamówić dodatkowo poradnik i wyszło to 120 zł.
Dal mnie bogatsza wersja emiku w ogóle nie jest pokazana i nie wiadomo jak te 3 rzeczy dodatkowe wyglądają.

BartexooN
Edycja premium z empiku i gram rozni sie innymi dodatkami, tylko ze tam zapłacił bym 15 zł za przesyłke a tu an gram za 4 zł odbiorę w punkcie osobistym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2011 o 13:19, karolekx23x napisał:

Edycja premium z empiku i gram rozni sie innymi dodatkami, tylko ze tam zapłacił bym
15 zł za przesyłke a tu an gram za 4 zł odbiorę w punkcie osobistym.


Edycja Premium z gram i Empiku niczym sie nie rozni. Na gramie jest za to dostepna Edycja Kolekcjonerska, a w Empiku Edycja Specjalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam jak kupowałem pierwszego Wiedźmina w kaliskim MediaMarkt. Za specjalną brązową "edycję specjalną" Witchera z bestiariuszem zapłaciłem 89zł. :)

Co do poradnika z AS to wydaje mi się, że będzie to coś na wzór tego do GTA4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować